Tervitus siis kõigile
Arvane et aeg on küps siia ka nüüd oma päevik teha. Miks ? Liiga kaua juba omaette nühkinud ja oleks tore kõrvaltvaatajate käest ehk nõu saada ja oma tegemistel ka silma peal hoida. Pokkeriga tuttav juba ammu aga tõsisem suhe siis eelmise aasta novembrist kui hakkasin asjasse rohkem süvenema.Uhke olen selle üle et kogu mu bankroll on pärit Cardplayer Eestiga saadud Triobeti 50- eeku kupongist.

November ja detsember siis Triobetis kust tuli kasum ja millega jaanuarist siis FullTilti ja FR mängima ,sain seal ilusti rolliga niikaugele et NL10 shottisin aga kehv mäng uues limiidis ja mõningane kehv jooks NL5s ,siis sai sealt ära tuldud ,natuke puhatud pokkerist ja 6maxi proovima hakatud.

Hetkel siis Strarsis ja NL5 6max.(turniire pm ei näpi aga parim tulemus u. 1000-eeku ja freerollilt) Päeviku tegemise ajendiks ka see ,et rolliga jõudnud nii kaugele et tahaks augusti alguses hakata NL10 shottima ja hiiteri korral ka sinna jääda. Kuna põhikohaga tööinimene ,mitte eriti osav multitabler(4-8lauda) ja pikemate sesside puhul kipub ka väsimus peale siis volüüm on ka väike. Mingit rohtu selle vastu ?

Päeviku kolmas põhjus veel ,et siin Pokkeriprodes 6maxi päevikuid eriti ei ole ja arvan et tuleb foorumile kasuks kui on mitmekesisem.
Kasutan PockerTrackerit ,oman paari pokkerialast raamatut (ka eestlaste teos) ,ja hetkel ka proovikuu DCs kust ka paar videot vaadatud. Kõik eelnev on makstud rahast mis pokkeris võidetud ,ei ole küll palju aga midagi ikka.Sellepärast on ka ka roll väiksem kui võiks olla.
Alustuseks panengi siia siis statid ja positsioonid ,kuna leian et kuskil on mingi fundamentaalne viga , miks ma muidu nii pikalt micros ikka veel mängin ,et kes midagi häirivat märkab siis kohe tuld !
tänan tähelepanu eest.

( Click to show/hide )

alljärgnevas spoileris kirjutan ,kus mu enda arvates mängus vead on
( Click to show/hide )