Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 12, kokku 12
  1. #1
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    NL5 JJ on the BTN

    Vastane kes avab on 14/5/3,0 stattidega vana kelle 3bet on 1,5 ainult. Sämple on ~450 kätt. Kas sellise vastase 4bet rangeks on 99% monster?

    No-Limit Hold'em, $0.05 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    UTG ($5.08)
    UTG+1 ($12.50)
    MP1 ($12.50)
    MP2 ($6.04)
    CO ($2)
    Hero (Button) ($5.32)
    SB ($4.75)
    BB ($9.63)

    Preflop: Hero is Button with J, J
    1 fold, UTG+1 bets $0.25, 3 folds, Hero raises $0.75, 2 folds, UTG+1 raises $2.40, Hero ??

  2. #2

    Re: NL5 JJ on the BTN

    Fold. JJga siin stackida ei saa.

  3. #3

    Re: NL5 JJ on the BTN

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Fold. JJga siin stackida ei saa.
    Kinnitan. Aga ma arvan, et ma polekski ise 3betinud JJga siin, kuna vastane avab utg 5bb ja ta raiseb ainult 4% kätest, tundub monster.

  4. #4

    Re: NL5 JJ on the BTN

    Mis siin mõelda on? Statsidest näha juba, et raiseb jube vähe käsi, utg range on st eriti tugev ja 4beti peale instafold. Ma poleks 3bettinudki prf.

  5. #5
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: NL5 JJ on the BTN

    oot oot, poleks 3bettinud väitega ma nõus ei taha kuidagi olla kuna kindlasti on ta range laiem kui QQ, KK, AA.

  6. #6
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: NL5 JJ on the BTN

    Range on muidugi laiem, aga selle alumise otsa ta foldib su 3betile ära ja jätkab ainult QQ+ga. Mis mõttega sa siis 3betid?

  7. #7
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: NL5 JJ on the BTN

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Range on muidugi laiem, aga selle alumise otsa ta foldib su 3betile ära ja jätkab ainult QQ+ga. Mis mõttega sa siis 3betid?
    Ma ju ei tea ette, et ta 4bettima hakkab, seega eeldan et minu 3,bet on igati õige. JJ on piisavalt tugev kaart minuarust. Loomulikult ma 3betin siin for value.

  8. #8
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: NL5 JJ on the BTN

    For value tähendab, et sa betid saamaks calli või tõstet sitemalt käelt. Mis need siin küll olla võiks?

  9. #9
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: NL5 JJ on the BTN

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    For value tähendab, et sa betid saamaks calli või tõstet sitemalt käelt. Mis need siin küll olla võiks?
    Preflop 4% sees on ainult 3 kätt mis minust ees on...

  10. #10
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: NL5 JJ on the BTN

    Et siis arvad, et selle rangega ta callib su 3beti? Isegi kui see on nii, siis oma JJga oled 48:52 taga. Valuest on asi siin kaugel.
    Viimati muudetud ristijeesus poolt : 25.07.10 at 10:01

  11. #11
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: NL5 JJ on the BTN

    vot nüüd olen ma küll targem. tnx. Nii kaugele ma ei mõelnudki kui aus olla.

  12. #12
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: NL5 JJ on the BTN

    Panen sulle siia asja kinnistamiseks ka lühikese lõigu ühest targast teosest, The Poker Blueprint on nimi: When you 3-bet, you want to polarize your range. This means you should do it with your strong and weak hands (QQ+, AK, 96s, 76s and 65s). With medium pairs (66-JJ) and medium suited connectors (QTs, T9s), it’s much better to just call because we don’t want to fold to a 4-bet with these hands. They have too much value post-flop to risk folding them. The only exception is if villain is very loose-passive, never 4-bets and tends to check-fold the flop. Then you can 3-bet with 88-JJ for value.
    Aga küll treener Pastilaa sulle selle veel kõik pealuu sisse tambib

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES