Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 9, kokku 9
  1. #1

    NL25, 3bet pot AA vs shove

    $0.10/$0.25 No Limit Holdem
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Villain on 13/10/3 130 kätt. 3beti on callinud 4/6


    Stacks:
    UTG ($25.37)
    UTG+1 ($27.79)
    MP1 ($33.21)
    MP2 ($5)
    MP3 ($29.42)
    CO ($25.35)
    BTN ($25.88)
    SB ($80.56)
    Hero ($26.13)

    Pre-Flop: ($0.35, 9 players) Hero is BB A A
    UTG calls $0.25, 5 folds, BTN raises to $1.25, 1 fold, Hero raises to $3.75, UTG folds, BTN calls $2.50

    Flop: J 9 10 ($7.85, 2 players)
    Hero bets $5.25, BTN goes all-in $22.13, Hero???


    Kas siin eeldame, et oleme seti näol beat (99-JJ) või kuulub vastase range mõni suited tõmme?

  2. #2

    Re: NL25, 3bet pot AA vs shove

    Kui ma mõnda varem toimunud kätt olen näinud kuni showdownini, kus ta 3beti mingi crapiga callis, siis foldiks, muidu calliks, ei tea kui õige see loogika on, aga praegu oskan ainult JJ-i karta...

  3. #3

    Re: NL25, 3bet pot AA vs shove

    Kui vastase rangeks panna 99+, 9Js, 9Ts - JTs siis meil on selle vastu 43% equitit.(võtsin sisse ka AA, KK mida ta äkki võis PF slowtada) QQ tundub kõige reaalsem käsi praegu, sest A on meie käes ja see võtab Axs tõmbed ära. Seega stove järgi peaksime seal callim. Samas QQ on suht ainuke käsi mida me flopil otseselt biidime. Mina calliks ja suht seepärast, et meil endal on A . Kui seda poleks, siis ilmselt lendaks mucki

  4. #4

    Re: NL25, 3bet pot AA vs shove

    99-JJ oled taga, QQ ees slight favourite. Pmst see board hitib 3beti call range maksimaalselt. pmst callida ai olukorras, kus flip at best ei ole eriti kasumlik imo. ma foldiks praegu vaadates, mängides close one. muidugi 130 kätt on väike sample ja tal võib ka mingi AQo olla nt, aga selle peale ei loodaks.

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: NL25, 3bet pot AA vs shove

    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    99-JJ oled taga, QQ ees slight favourite. Pmst see board hitib 3beti call range maksimaalselt. pmst callida ai olukorras, kus flip at best ei ole eriti kasumlik imo. ma foldiks praegu vaadates, mängides close one. muidugi 130 kätt on väike sample ja tal võib ka mingi AQo olla nt, aga selle peale ei loodaks.
    Teinekord sa võid olla 99.9999999999% underdog aga kui sul on üks sent callida ning pank on kümme miljardit dollarit siis call on +EV. Seega flip at best põhjendust suckib sajaga.

    Kuna herol on käes Ac, mis vähendab vastase nutFD combosid ja tõstab rohkem villaini valuerange siis tundub, et see on foldike. Ja kuna pean minema sitale siis ei ole aega stoveda.

  6. #6

    Re: NL25, 3bet pot AA vs shove

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Teinekord sa võid olla 99.9999999999% underdog aga kui sul on üks sent callida ning pank on kümme miljardit dollarit siis call on +EV. Seega flip at best põhjendust suckib sajaga.
    ma mõtlesin obviously antud olukorda, mitte mingit random handi.

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL25, 3bet pot AA vs shove

    antud olukorras on herol ju juba 1/3 stacki sees, nii et flipata oleks väga nice

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: NL25, 3bet pot AA vs shove

    Hetkel on ju pank $35.23 ja meil callida 16.88, mis teeb pot oddsideks 1:2.09 ehk peame võitma 32% ajast ning näiteks range vastuse 99+, KQ, JT on meil 31% equity. Suht close juba :S

    Tõesti ei suuda leida muidugi vajalikku equityt aga flip at best on ikka väga halb väljend, eriti sellises käes.

    Koostan veel paar ranget:

    1) read, kahed paarid, setid (worst case) - 19%
    2) lisame samale rangele QQ ja KK - 26%
    3) lisame AJ - 31%
    4) lisame QJs - 32%

    Juba teine range hakkab muutuma suht väikese kaotuvusega calliks...

  9. #9
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: NL25, 3bet pot AA vs shove

    All day oled seal beat siukse vastase vastu imo

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES