Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 41
  1. #21

    Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

    Mul on alati nii kui raha v2lja võtan on miinimum 20bi downswing .. ftp tunnetab kohe kui ma cashoudin

  2. #22
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

    Tsitaat Algselt postitas EGERT Vaata postitust
    [x] NL10
    [ ] Soliidsed bragid
    Sa tunned mind ültse?
    Lambist tõmbad siukse ravi maha?
    See aasta 3k$~ up muidu.

    Isegi kui ma mängiks NL10-t mis siis oleks?Just siuke suhtumine peletebki uusi liikmeid eemale.
    Kui ma tuleks siia foorumisse ja saan selle pärast kohe sõimata,et NL10-t mängin siis ma enam küll tagasi ei tuleks.
    Ma eeldan,et sa ise just mingi HS mängija pole kui siukseid nalju teed,neil peaks inteligents ikka väheke suurem olema.
    Pigem standard 2p2 BBV troll,elav näide.

    Sorry OT pärast,tilti ajavad siuksed kodanikud kes võtavad laest oma arvamusi teiste kohta.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 30.07.10 at 16:12

  3. #23
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Sa tunned mind ültse?
    Lambist tõmbad siukse ravi maha?
    See aasta 3k$~ up muidu.
    hästi!

    tegin eile cashoudi, ja pärast seda -200$:) gg.

  4. #24
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kust sa tead, millal sul downswing on? Back to the Future? Downswingi olevikus ei eksisteeri.
    +1.
    Alles paar päeva tagasi lugesin poker mindsetis downswingide kohta.

  5. #25

    Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

    downsingiks kutsun ma ka seda kui teen ise sitta mängu ja kõik oudised tõmmatakse mu vastu välja ja aru saan sellest kui liiga palju buyinne hakkab kaduma kontolt:). Õnneks on mul see asi kontrolli all ja graafikus see eriti ei kajastu.

  6. #26

    Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

    Ykskord võtsin ka 100 usd v2lja, ja kohe nagu FTP sai aru, et olen cashoutind ja kohe kõmm -1200USD .. imelik eks? ma lugesin 2+2st et ftp (vahel ka ps) jälgivadki inimesi, kes cashoudivad, et kui võtad raha v2lja annavad sulle sitrema kaardijooksu mingi paariks p2evaks või nädalaks vms .. ja siis saad normaalse tagasi .. ja kui j2lle v2lja võtad siis sama asi ..

  7. #27
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

    Cashoutisin starsist mingi 900$ vms.
    Ja peale seda panin -700$.
    Ei kutsuks seda just downswingiks vaid enda sitaks mänguks,aga njah.
    8k kätt HU-d mängisin ühe sessiga.

  8. #28
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

    Mis krdi teema üldse, ilmselgelt juhuslike sündmuste meelevaldne sidumine. Lugege Poker Mindsetti, seal kirjutab sellest, kuidas mängijad kipuvad suvalisi asju niimoodi võrdlema, millel mingit loogikat taga ei ole. Puhtalt -EV.

  9. #29
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Mis krdi teema üldse, ilmselgelt juhuslike sündmuste meelevaldne sidumine. Lugege Poker Mindsetti, seal kirjutab sellest, kuidas mängijad kipuvad suvalisi asju niimoodi võrdlema, millel mingit loogikat taga ei ole. Puhtalt -EV.
    Yeh,ma yleval mainisin ka seda.Alles hiljuti lugesin seda alalõiku sealt raamatus.
    Tegelikkuses siukest asja nagu downswing pole olemas.

  10. #30
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

    Minu arust pole mingit raamatut selle mõistmiseks vajagi. Peab lihtsalt väga sitt mõtlemine olema, et sellist asja uskuda/välja mõelda. Sama nagu starsi riveri süüdistamine jms.

  11. #31
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

    Downswingid on ikka olemas küll.
    Ma tegin isegi kunagi video sellest:
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud levis poolt : 30.07.10 at 16:21

  12. #32
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Sa tunned mind ültse?
    Lambist tõmbad siukse ravi maha?
    See aasta 3k$~ up muidu.

    Isegi kui ma mängiks NL10-t mis siis oleks?Just siuke suhtumine peletebki uusi liikmeid eemale.
    Kui ma tuleks siia foorumisse ja saan selle pärast kohe sõimata,et NL10-t mängin siis ma enam küll tagasi ei tuleks.
    Ma eeldan,et sa ise just mingi HS mängija pole kui siukseid nalju teed,neil peaks inteligents ikka väheke suurem olema.
    Pigem standard 2p2 BBV troll,elav näide.

    Sorry OT pärast,tilti ajavad siuksed kodanikud kes võtavad laest oma arvamusi teiste kohta.
    Eino, mu arvamus kujuneb pigem selle põhjal, milline on su mõtlemine. Või vähemalt millisena sa seda postitustega näitad, seega päris laest ei ole see arvamus võetud. Võib-olla oled päriselt normaalne tüüp.

    Ma ei ole nüüd ise siin süüst puhas, aga mismõttega "brag" postitusi üldse vaja on? Sama, et kolmanda lausega juba ütled, palju sa aastaga up oled, keda kotib, srsly? Kui sul mentaalselt masturbeerida vaja on, võid ju hollikas ringi käia ja kohalikele kullakaevuritele öelda, et oled aastaga $3k up. Jah, ma ei ole HS mängija, pigem midstakes PLO, kuid pluss-miinus $3k päevi on mul olnud küll. See ei tähenda, et ma sellest kuhugi rääkima peaks minema (ma pole isegi ühtegi kuugraafikut postitand kunagi).

    Mind ei häiri NL10 mängijad, ma ise alustasin ka sealt. Pigem see, kui mingid juustuburksi mehed iilgelt bräägida tahavad. Sama keiss oli selles "mida te pokkerirahade eest ostnud olete" teemas, need ei ole tegelikult mingisugused bragid ju :)

    Trolli mulje võin ma jätta küll, sest ma ei ole siin eriline strati/käte postitaja. Aga kui siin foorumis mängib PLO'd 2-3 inimest ja needki max PLO100 NLHE kõrvale, siis mis mõttega ma siin sellest räägin?

  13. #33
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

    Tsitaat Algselt postitas EGERT Vaata postitust
    Eino, mu arvamus kujuneb pigem selle põhjal, milline on su mõtlemine. Või vähemalt millisena sa seda postitustega näitad, seega päris laest ei ole see arvamus võetud. Võib-olla oled päriselt normaalne tüüp.

    Ma ei ole nüüd ise siin süüst puhas, aga mismõttega "brag" postitusi üldse vaja on? Sama, et kolmanda lausega juba ütled, palju sa aastaga up oled, keda kotib, srsly? Kui sul mentaalselt masturbeerida vaja on, võid ju hollikas ringi käia ja kohalikele kullakaevuritele öelda, et oled aastaga $3k up. Jah, ma ei ole HS mängija, pigem midstakes PLO, kuid pluss-miinus $3k päevi on mul olnud küll. See ei tähenda, et ma sellest kuhugi rääkima peaks minema (ma pole isegi ühtegi kuugraafikut postitand kunagi).

    Mind ei häiri NL10 mängijad, ma ise alustasin ka sealt. Pigem see, kui mingid juustuburksi mehed iilgelt bräägida tahavad. Sama keiss oli selles "mida te pokkerirahade eest ostnud olete" teemas, need ei ole tegelikult mingisugused bragid ju :)

    Trolli mulje võin ma jätta küll, sest ma ei ole siin eriline strati/käte postitaja. Aga kui siin foorumis mängib PLO'd 2-3 inimest ja needki max PLO100 NLHE kõrvale, siis mis mõttega ma siin sellest räägin?
    Ei bragginudki midagi.
    Lihtsalt lõhkus ära,et sa ei tea minust pmst mitte midagi ja siis panid "[X]" NL10.Lihtsalt ütlesin midagi.Ja ma ei braggigi ei hollywoodis ega ka kuskil palju ma teinud olen jne ega ma mingi douche ei ole.
    Lihtsalt ütlesin sulle siin,et sa tühjakohapealt siukse lambi maha panid.
    Eino tore siis kui sul hästi läheb.
    Mul polegi su vastu mitte midagi,lihtsalt veits üllatav oli.
    See on sama mis mingi inimene tuleb mulle tänaval vastu keda ma ei teagi ja ütlen,et see on ikka täis tont.


    Ok,peace!

  14. #34
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Ok,peace!
    NP :)

  15. #35

    Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

    Tsitaat Algselt postitas kip Vaata postitust
    järeldus - online pokker on RIGGED, kindlalt quit.
    Jah jätsingi pooleni kuna full riggib mind micro laudades ...geenius !

  16. #36

    Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

    ja j2lle votsin raha v2lja .. ja no j2lle -7bi .. krt ajuvaba, miks nad nii teevad. teate, ehk oskate vastata?

  17. #37
    Õpihimuline Mängur Kasutaja chrosmos avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    340

    Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

    peale cashouti tunduvad swongid suuremad, kuna sa oled ju oma bankrolli vähendanud. paned raha peale, siis ei tundu nii hull, kuna siis rohkem ruumi swongideks.

    cashout jälle üks asi, milles keskmised mängijad saavad oma halba mängu või ebaõnne süüdistada

  18. #38
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    482

    Re: Cashout ja Downswing,semud ?.


  19. #39

    Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

    kandsin mingi aeg 3000$ välja ja sain kohe kena upswingi :)

  20. #40
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

    ja ma mõtlesin et olen oma mõne 100$ cashoutiga eesti cashouterite tipus. a tuleb välja, et iga mees on plussis ja kannab koguaeg >1000$ summasid välja.

Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES