Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 91
  1. #1

    PokerStars Ex VMB - nüüdne 2/180!

    Tervist,

    Nimi on Jaanus ning tordi peale olen juba 23 küünalt asetanud. Pokkerispetsialisti ametit olen vahelduva/kõikuva eduga pidanud enam kui 5 aastat, kuid kahtlen, kas isegi hobimängija taseme välja vean. Algusaastatel olin tugeva käega freerollide laksija - midagi nagu sai sealt, aga sama kiirelt oli see ka läinud. Tänu erinevatele boonuspakkujatele suutsin endale "korraliku" BR'i soetada nii Mansionisse, Partysse kui ka Pokerstarsi. Mansion lükati eestlaste jaoks kinni (sinna ka mu "raske tööga" teenitud numbrid jäid) ning Partyst tegin jaani-paiku withdraw, seega olen ma nüüd täiskohaga Pokerstarsi liige.

    Peamiselt mängin 1-4 $ SNG, täpselt samas vahemikus lisan ka MTT'sid. Põhiline "kinoelamus" on siiski olnud mul 2.2$ 180manides. Cashlauad on minu jaoks OUT, ei suuda lihtsalt mõista seda britihuumorit, mis seal tehakse. Saatsin isegi supportile kirja, et nad mind bänniks rahalaudadest. SNG FTW!

    Eesmärk on viimase aasta aja jooksul olnud grindida endale 2$ 180's piisav BR, et hakkata regulaarselt kaarte jooksutama 12$ 180's...mnjahh. Mida lähemale on see unistus jõudnud, seda kiiremini ta jälle on kaugenenud. See omakorda on põhjustanud jälle mitmekuulisi puhkusi. Unistus 12$ 180'st on nagu raamat, mida mitte kuidagi ei suuda lõpetada.

    Eniweis...nädalake tagasi tuli taaskord peale tüdimus kuivast 2$ grindimisest ja mitte-millegi saavutamisest (insert-random-bad-beat-story-near-bubble/FT). Oli vaja midagi uut ja huvitavat. Kuna olen väikestviisi olnud terve oma elu ka kõva no-lifer, siis tekkiski mõte, et vaja oleks mingi sarnane asi pokkerisse tuua nagu seda pakuvad erinevad MMORPG'd (sealne leveli tegemine).

    Vähekene Lougledamist (vaadake "Hot Tub Time Machine'i, kui õnnestub - not bad at all) ning leidsin paraja portsu igasugusi väljakutseid....alates Boku ja Fergusoni "start from scratch" ettevõtmistest lõpetades "lihtsalt-juku" ülesronimisest limiitidel. Miks ka mitte ise mõni sarnane asi käiku lükata? Mõeldud-tehtud.

    ************************************************** ********

    Vaese-mehe Boku projekti raames üritan enda tahtmise ja oskused proovile panna, eesmärgiks muidugi meeletu krõbiseva kokkuajamine. Netiavarusi uurides, leidsin ühe päris kena BR management soovituse, mida ma ka selles projektis endale eeskujuks võtan.

    BI'd sõltuvalt mängijate arvust:

    40BI=HU, DON
    65BI=STT
    90BI=18-20man
    108BI=27man
    128BI=45man
    150BI=90man
    200BI=180man, MTT

    Algseks BR'ks valisin endale:87$ mis oli täpselt piisav, et mängida 1€ 9-mani.
    Soovitud saavutatav tase: määramata, võimalikult kõrge

    Üks põhjuseid, miks ma soovin seda proovida on see, et senimaani olen tegutsenud peamiselt kas 9-man või 180-man SNG'des. Antud projekti raames on aga võimalus proovida ka 2,3,5,10 laua SNG'sid ja ka DON'e. Järgmisele tasemele ronin niipea, kui BR seda võimaldab. Maksimaalselt mängin kaheksal laual korraga ning võimalusel toksin ainult regular (10min) blindidega SNG'sid, turbod on kohati saatanast.


    Põhjus, miks projekti üldsuse ette tõin oli PN's lahvatanud "steikimisskandaal", kus noorsandid soovisid üha sagedamini väikest rahalist abi mängimaks suure fieldiga turniire...samal ajal, et ise väikse summaga hakkata ennast üles töötama. Ma loodan, et Vaese-Mehe Boku õnnestumisega suudan süstida väikeste võimalustega inimestesse eneseusku ja soovi alustada grindimist (peaaegu) kõige madalamatest limiitidest. Kui peaksin aga failima haledalt, siis eks võite mind leida erinevatest foorumitest abi palumas

    ...aga nüüd MINEK!

    Üritan iga(mängu)päevaselt enda tulemusi siin kajastada. Mingit meeletut edu ja kiiret arengut ei tasu oodata, sest olen siiski hobimängija ja plaanis on 10-min blind sng'd.

    EDIT: lisaboonustena kaasan kõikvõimalikud starsi hüved: stellar rewards, Battle of Planets ning FPP'd. FPP'd lasen arvatavasti käiku 280 FPP hyper turbona 11$ ticketi peale - 6 mängijat, algstack 500, blindid 10/20, ante 5 >>> 2 esimest saavad ticketi, 3's koht 280 FPP.

    Päev 1


    Alg BR: 87$
    Lõpp BR: 98,57$
    Profit: +11,57$

    €1.10 STT - 13x 1.10 = 14,30€ - 7 out, 2x 1st, 1x 2nd, 3x 3rd(+17,10€) Profit: +2,8€/+3,67$
    $1.10 DON - 6x 1.10 = 6,60$ - 1 out, 5 cash (+10.00$) Profit: +3,40$
    $1.20 STT -3x 1.20 = 3,60$ - 2x 3rd , 1x 1st (+8,10$) Profit: +4,50$

    Päev 2


    Alg BR: 98,57$
    Lõpp BR: 112,98$
    Profit: +14,40$ (+25,97$)

    $1.20 18-man -15x 1.20 = 18,00$ - 10 out, 4x 1st , 1x 3rd (+32,40$) Profit: +14,40$
    $1.20 STT - 10x 1.20 = 12,00$ - 4 out, 4x 3rd , 1x 2nd , 1x 1st (+14,40$) Profit: +2,40$
    $1.20 27-man - 2x 1.20 = 2,40$ - 2 out Profit: -2.40$

    Päev 3


    Alg BR: 112,98$
    Lõpp BR: 123,78$
    Profit: +10,80$ (+36,77$)

    $1.20 STT - 42x 1.20 = 50,40$ - 21 out, 8x 2nd , 7x 3rd , 6x 1st (+61,20$) Profit: +10,80$
    Viimati muudetud Mitokonder poolt : 25.09.10 at 00:29

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Vaese-mehe Boku

    Solid first post! GL! (Y)

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Vaese-mehe Boku

    Yep, tundub täiega asjalik, täiega edu!

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Vaese-mehe Boku

    oo cool.. mulle meeldivad MTT/SNG'de mängijate algused ja õppimised, kui kunagi oma eesmärgi täidad ja jõuad kuskile kõrgemale limiiti mängima.. siis võtan su omale coachiks.. ma ikka aegajalt hellitan lootusi hakata turniire õppima, aga kuidagi ei suuda ennast motiveerida..

    jään huviga su päevikut jälgima:-)

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Vaese-mehe Boku

    Minu jaoks on jälle MTT-d täiesti mõistetamatud tildimasinad, cashgame on ainuke arusaadav pokkerivorm :D

    Alguspostitus on väga põhjalik, GL! Siin polegi eriti turnaspetside päevikuid, vaheldus ikka tore.

  6. #6
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Vaese-mehe Boku

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Minu jaoks on jälle MTT-d täiesti mõistetamatud tildimasinad, cashgame on ainuke arusaadav pokkerivorm :D
    Täpselt. Viimati tegin mingit 22$ turkat ja peale seda lasin tildihoos paar NL100 buy-ini cashis ka otsa. Ma lihtsalt ei suuda üle 2h järjest mängida (loe: mõelda).

    Aga austus teemaalgatajale, kes seda suudab minust ilmselt paremini! Edu!

  7. #7
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: Vaese-mehe Boku

    edu ja jaksu, huvitav on jälgida süstemaatilist kokkuvõtet

  8. #8
    Grinder Kasutaja isenseven avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    598

    Re: Vaese-mehe Boku

    Tore ettevõtmine ja GL!
    Päris korralikult päevade kaupa kokku ka võetud... loodame siis sind kiiremas korras 12$ 180 manides näha!

  9. #9

    Re: Vaese-mehe Boku

    Lisan 2 pokkeri "abimeest" SNG laudades. Parem kui SNGwizard jms kraam


    Early stage:
    http://www.youtube.com/watch?v=Ps6Rjl7M_eU

    Bubble/rahaaeg:
    http://www.youtube.com/watch?v=cf0khTbFaDo

  10. #10
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: Vaese-mehe Boku

    roy jonesi oma on kuldne klassika

  11. #11
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Vaese-mehe Boku

    Edu Sulle! Meeldib jälgida SNG mängijate päevikuid. :)

  12. #12

    Re: Vaese-mehe Boku

    Arvatavasti pakin tänaseks asjad kokku, kohe üldse ei tõmba uut lauda avama. Päev kasumis, aga "oleks-poiss" hakkas juba liigselt närvidele käima. Linnalegend Starsi softist sai taaskordselt kinnitust

    Tegelikult ei tasu joriseda ja vandenõuteoreetitseda, vaid tsiteerida klassikuid: igal oinal on oma Mihklipäev Kui ikka tahab tõenäosus sulle jalaga mudilastesse virutada, siis seda ta ka teeb. Kui väheke positiivsemalt mõelda, siis täna oli vist esimene päev kus ma bingopoisse vulgaarsustega ei õnnitlenud. Chat on mul peale vastase 2 oudist või runner-runnerit tavaliselt tärne täis, täna suutsin end vaos hoida, väikse smaili isegi lasta ja kribada "nh" või "good call". Jehhuu.

    Päev 4

    STARTING BR: 123,78$
    FINISHED BR: 141,88$
    PROFIT: +18,10$ (+54,87$)

    $1.20 18-man - 11x 1.20 = 13,20$ - 7 out, 1x 1st , 1x 3rd , 1x 2nd , 1x 4th (+18,00$) Profit: +4,80$

    $1.20 STT - 10x 1.20 = 12.00$ - 5 out , 2x 3rd , 1x 2nd , 2x 1st , (+15,30$) Profit: +3,30$

    EDIT: 1-2.99$ high orbit 35 koht: +10$

    Tegelikult peaks siin veel 10$ juures olema, aga millegipärast pole Battle of Planets' bloki cashi veel üle kantud. Kui homme õhtuks ka seda ei tule, siis peab vist väikese pöördumise adminnide poole tegema. Kümps kuluks marjaks ära!


    Viskan mõned lõbusamad palad ka laudadest siia.
    P.S: ma ausõna ei tea, miks ma neid käsi ei viitsinud convertida


    1: KK 10/20 blind....üks rõõmsameelne noormees limpab mu ees, tõstan 95 peale, tagant re-raise 325 peale ja SB paugutab seejärel AI. Fold. SB käsi 77, teisel AQ. Board kuivab ja SB saab duubli. Naiss.
    2: SB'l AA. Blind 15/30. UTG tõstab 120 peale. Folditakse minuni, keevitan 344 peale. Ta AI. Call, Action-Jacksonil pihus TT, river T. GG!
    3: 10 left. 5 per table.50/100 blind. Hiline positsioon ja A8s näppude vahel, ofc tõstan 235 peale. CL callib suurelt blindilt. Flop 843. CL sügab vähe mune ja lükkab värvilise nupuhunniku keskele...Mida Teie teeksite sellises olukorras? Callisin igaljuhul ta maha. Pojul kaardikombinatsioon T5 pihus. Turn, river 6/2. Nice runner-runner read. Ju see oli ka põhjus miks ta CL oli.
    4: 7 left. 75/150 blind. Ma BB'l J7ga. 3 limpi. Flop J7K. Betin sisse ~50% potist. 1 limpajatest call. Turn K. pljaaaaaad. c/c. River 7. otsustan mingi 35% sisse panna A high value peale (believe it or not, aga ma tõesti arvasin, et tal Ax või AT tagataskus). Tüüp callib. QQ. Phew!
    5:12 left. Ma BB, JJ. Blind 50/100. 1 limp (loose ja tiba el retardo espanjoola poolt) ja SB completib. Otsustan järelejäänud 800 sisse panna - päris tasuta ei tahaks floppi anda. Mõlemalt call. Flop JAx Callijad checkivad lõpuni. Flippavad ümber. Loose lammas- K9s, SB A3o. Nice calling range.
    6: 6 left. Ma BB K4o. CL limp ja SB completib. Blindid 100/200 ante 25. mul mul mingi 900 kukrus. Flop KQ3s. Check kõigilt, turn K. Perkele, mida siin teha?? Ise surusin nupud sisse, ütlen ausalt, pelgalt lootuses, et kellelgi nutsi ega kunni pihus pole. CL callib J9o FD'ga. River flush ja out. Ju siis tundis ennast hästi.
    7: 7 left. Blindid 100/20, 25 ante. Ise asetsen UTG peal ja vaatan tõtt ATs'ga. Justin Case vajutasin fold nuppu ja õigesti tegin ka, sest kohe selja tagant AI ning CL'lt insta call. AI mehel QQ, CL'l 55. xxx55. Sick read, sir.
    8: 6 left. 100/200, 25. limp, tõstan 2,5x otsa KKga. Flop 246. check limpajalt. Betin sisse. Call. Turn 9. ta AI. Mnjah...fold oleks vist õige olnud, aga callisin maha ja tal 99. wp, sir. Geelitatud lõunamaapoistest railijad möirgavad chatis. Buenissimo, magnificento. Blaah, tegelikult oli see 2 oudine temast inetu.
    9: 3 left. 300/600, 50. Nupuliider üritab väikse steali korda saata. Kasutan võimalust ja panen ATga nupud keskele. Ta call 9Ts - õnneks tagumenti ei saanud, aga sama tüübi vastu natuke hiljem raisin JJga, ta BB'lt call..flop 672 vms. Ma AI. Poisu callab A6ga kärmelt maha. Turn 6. nice read there, sir. Lõpuks vist langesingi kolmandana. Noo johhaidii.
    10: 5 left. Raisin BTN enda AAga. BB callab. Flop K84. BB täristab terve stacki keskele, oeh..natuke mõttetööd ja call ära. Tal 43o. Turn 4. Vahi Nostradamust.
    11: 25/50 blindid. 2 meest jõuavad PF AI. Ühel AA teisel 99. flop 324, turn 5 ja stars-special river 6. Miks ma polnud üllatunud?

    Aga nüüd...ma julgeks väita küll, et aasta käsi. Kas keegi mäletab veel Phil Ivey ja Paul Jacksoni HU mängu. Kes ei mäleta see tsekkigu kohe üle. http://www.youtube.com/watch?v=EYuL9XdDf5g

    Põhimõtteliselt, ma nägin oma silmaga ära, samalaadse käe, aga seda online's.

    12: 9-man 5s või 6s käsi. MP'lt tuleb tõste 90 peale. BB callab. 2-man pot. 3K4 flop 2 potiga, BB c/r 120 pealt 240 peale. Mängija nimega “THEBIZNIZ” ei kohku sellise asja peale ja callab. Turn poti 6. BB lükkab 20'se fiileri sisse. Bizniz aga meanz bizniz ja keevitab omakorda 200 peale. BB teeb 4da taseme mind-game'i ja tõstab omakorda 380 peale. CALL! River on tähtsusetu 7. BB 160 sisse, tagant tuleb AI 990 nupuga. BB readib boardi ja enda stacki hästi ja teeb instacalli viimase 250 nupuga. Järgneb showdown: BB'l käes 67 ja Biznizil QJ. Mõlemad käed potivabad. Pokerstars – Where amazing happens.

    Ma tõesti ei tea kumb oli fantastilisem, kas BB'l istuva mehe mäng või Bizniz pojakese luulud, et 1$ saab selliseid bluffe sisse lükata.
    Viimati muudetud Mitokonder poolt : 03.08.10 at 01:52

  13. #13
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Vaese-mehe Boku

    WOw, kuidas sa viitsid so much vaeva näha selle kirjutamisega..

    aga edu

    sngs rule!

  14. #14
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: Vaese-mehe Boku

    LOL@ vahi Nostradamust :D

  15. #15
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Vaese-mehe Boku

    Mida rohkem SNG/MTT mehi seda uhkem . Edu !

  16. #16
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Vaese-mehe Boku

    Imestan ka ,et sa näed päris palju vaeva oma blogiga ja ma arvan veel rohkem oma sng/mtt-dega.

    EDU.EE !!

  17. #17

    Re: Vaese-mehe Boku

    Oeh vähe sõnatuks võtab see kaardijooks, aga mis muud ikka teha kui karmavõlga koguda

    riputan ühe käe üles, peale mida ilmus tsätti "lol, moron can't fold A high"
    ( Click to show/hide )


    BB muidugi pärast kiitles, et ilmselgelt reppis ta small pocketit siin ju, aga noo tõesti ei tea, kas tal see ikka nii hästi välja tuli. Kui tal midagi ikka oleks olnud, arvatavasti oleks turnis mingid jubinad sisse ka läinud.


    Mnjaah, vaevaliselt tulevad need punktikohad. Võiks arvata, et rahadele jõuavad natukene intelligentsemad poisid, aga selle HU näite põhjal nii need asjad vist ei käi.

    ( Click to show/hide )


    Võib-olla ma liiga pehmeke, aga J5ga küll AI ei calliks...aga samas, kui box ikka lippab korralikult, siis võib ju trikitada küll. Sellest seisust suutsin ma lõpuks ikkagi russkile alla vanduda. Rõõm näha, et vähemal ühel meist oli õnne.
    Viimati muudetud Mitokonder poolt : 03.08.10 at 17:24

  18. #18

    Re: Vaese-mehe Boku

    Neetult vara jõudis see punane päev kätte, oleks soovinud näha seda ehk kuskil 2-3 nädalal, aga mis seal ikka. Päeva märksõna oleks siis BUBBLE-BOY Noo ei tulnud mitte midagi ära. Üldjuhul sain mängumärgid (pikas) edus sisse, aga lõpptulemus oli kahjuks vähe vastupidine.

    Vähemalt tean ma päris kindlalt, mida ma jõuludeks soovin saada - võimalust näha madalal limiidil toksiva mehe mõttetööd. Mõned teostatud "manöövrid" võtsid ikka suu ammuli küll...ja kuramused hittisid ka

    27-man oli täna nilbe. Kahel korral suutsin flopis nupud eduseisus sisse saada ja mõlemal korral kalastati jões mind ära. BUBBBBBLEEEEEEE-BOYYYY! (mõlemal puhul toimus heitlus võimsa CL stacki peale). Üleüldse jääb mulje, et see üks lisalaud on kohale meelitanud veel hullemaid "gamblereid", kui 9 ja 18-man versioonid. Ehk tuleb ka aega, mil' nende vastu käed peavad. Siis oleks elu NICE!


    Homme ja ülehomme pean töökohaga suvepidu, nii et arvatavasti järgmine mängupäev tuleb reedel.

    Päev 5

    STARTING BR: 141,88$
    FINISHED BR: 134,08$
    PROFIT: -7,80$ (+47,07$)

    $1.20 27-man - 5x 1.20 = 6,00$ - 5 out Profit: -6,00$

    $1.20 18-man - 12x 1.20 = 14,40$ - 10 out, 1x 4th , 2x 2nd (+12,60) Profit: -1,80$
    Viimati muudetud Mitokonder poolt : 03.08.10 at 20:35

  19. #19
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Vaese-mehe Boku

    Tsitaat Algselt postitas Mitokonder Vaata postitust
    Üleüldse jääb mulje, et see üks lisalaud on kohale meelitanud veel hullemaid "gamblereid", kui 9 ja 18-man versioonid. Ehk tuleb ka aega, mil' nende vastu käed peavad. Siis oleks elu NICE!
    See on haige kosmos, mis seal käib. Limp,call-in KJ, QT tüüpi kätega. Tõmmatakse aga oma 3 oudised ära ja läheb elu edasi. Variatsioon paika loksub siis näitad ulmelist ROId.
    Viimati muudetud kuco poolt : 04.08.10 at 09:19

  20. #20

    Re: Vaese-mehe Boku

    Päev 6

    STARTING BR: 134,08$
    FINISHED BR: 140,48$
    PROFIT: +6,40$ (53,47$)

    $1.20 18-man - 16x 1.20 = 19,20$ - 10 out, 1x 3rd, 2x 2nd, 2x 4th, 1x 1st (+25,20$) Profit: +6,00$
    $1.20 27-man - 5x 1.20 = 6,00$ - 4 out, 1x 2nd, (+7,20$) Profit: +1,20$
    $1.10 45-man (turbo)- 8x 1.10 = 8,80$ - 6 out, 1x 4th, 1x 6th (+8,00) Profit: -0,80$
    280 FPP (hyper-turbo) - 1x 280 FPP - 1x out

    Eile sai siis 45-mane proovitud. Esimesel kahel suutsin auhindadeni jõuda, aga järgnevad tuletasid meelde, miks turbosid parema meelega väldin. Kuradi leathal kombinatsioon - turbo ja micro limit. Seal paistab olevat selline suhtumine, et mida siteb kombinatsioon, seda magusam võit Johhaidii ja Hr Jonaž Piždauskas, mitte midagi ei panda maha.....Pole üldse kindel, kas selline gamblimine ära ennast tasub, kui siis ehk 90 ja 180-man, kus hittides ja hästi joostes (mida on vaja, et turbodes edeneda) saad vähemalt hästi tasustatud...aga eks ole näha.

    FPP turbo kohta võiks öelda - tahtsime parimat, aga välja kukkus nagu alati. Kui ikka nuppe panna AKga ja maha callatakse K7 ja K9 poolt, siis on tunne ikka päris hea küll. See oli juba 11$ ticketi AI, aga...board jooksis vähe teisiti kokku. Next time.

    [YOUTUBE]NYb_BsQRkrQ[/YOUTUBE]

Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES