Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 91
  1. #41
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: Vaese-mehe Boku

    see on sul lihtsalt ajutine sitt jooks ära põe

  2. #42

    Re: Vaese-mehe Boku

    Moar of these please

    ( Click to show/hide )


    Never-ever slowplay!

  3. #43

    Re: Vaese-mehe Boku

    Väga masendavas noodis kulgenud teine nädal sai täna siis läbi. Miinust kogunes lõpuks pea 29 doltsi jagu. Suurem osa sellest tuli 9man turbodega, mis on ikka üks jube "flipitamise" koht - ATC is good, vahet pole, mis on antud jaotuses juba toimunud ja mitu meest AI on. Q9s on suht NUTS, sest see on ikkagi suited-reatõmbega käsi, besides, hero arvas, et tal on vastas 2 madalat PP. GZ!

    Mõõn tuleb üle elada/läbi grindida ja lõpuks tolvanitele kott pähe tõmmata....säiliks ainult eneseusk (väga) rasketel momentidel.

    Päev 14

    STARTING BR: 109,88$
    FINISHED BR: 110,98$
    PROFIT: +1,10$ (+23,98$)

    $1.20 STT - 18x 1.20 = 21,60$ - 8 out, 4x 1st, 2x 2nd, 4x 3rd, (+30,60$) Profit: +9,00$
    $1.75 STT (turbo) - 4x 1.75 = 7,00$ - 3 out, 1x 3rd, (+2,70$) Profit: -4,30$
    $1.20 18-man - 3x 1.20 = 3,60$ - 3 out, Profit: -3,60$

  4. #44

    Re: Vaese-mehe Boku

    Tean mida sa tunned....stars vihkab mind ka praegu.
    Aga keep going....varsti läheb paremaks.
    Kui väga down on juba tunne loe natukene pokermindseti, mind igaljuhul aitas.

  5. #45

    Re: Vaese-mehe Boku

    Tsitaat Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
    see on sul lihtsalt ajutine sitt jooks ära põe
    Kuidas sa saad selles kindel olla? Kindlasti on ka mängus leake niiet ei tasu kõike runi kaela ajada :) aga gl ja hea mindseti.

  6. #46

    Re: Vaese-mehe Boku

    Proovi vahelduseks 1,4$ shootout MTT SNG turniire (90 man). Minu kogemuse järgi üks softima fieldiga turniire üldse. Ainult üksikuid regulare olen kohanud, ja seda üle tuhande turniiri peale, kus peaks nagu juba statistikat uskuma.
    Mu enda ROI seal 60%.

  7. #47
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Vaese-mehe Boku

    Tsitaat Algselt postitas muhkLionu Vaata postitust
    Proovi vahelduseks 1,4$ shootout MTT SNG turniire (90 man). Minu kogemuse järgi üks softima fieldiga turniire üldse. Ainult üksikuid regulare olen kohanud, ja seda üle tuhande turniiri peale, kus peaks nagu juba statistikat uskuma.
    Mu enda ROI seal 60%.

    Shootout või knockout?

  8. #48

    Re: Vaese-mehe Boku

    Tsitaat Algselt postitas kuco Vaata postitust
    Shootout või knockout?
    Jajah, knockout muidugi. Shootout SNG turniire pole kohanud.

  9. #49
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Vaese-mehe Boku

    Tsitaat Algselt postitas muhkLionu Vaata postitust
    Jajah, knockout muidugi. Shootout SNG turniire pole kohanud.
    Kas viitsid oma üldise mänguplaani kirja panna?
    early, middle, bubble, FT strati jne
    Kõlab nagu hea value koht

  10. #50

    Re: Vaese-mehe Boku

    Kas keegi oskab soovitada hand-history replayerit?

  11. #51

    Re: Vaese-mehe Boku

    Jätkame siis sealt, kus pooleli jäime. Plaan oligi limp/AI panna, sest tagant jorsid tõstid iga limpi.

    ( Click to show/hide )


    QQ sai ka iga-käe-minraiseja käest tappa. KT on NUTS!!!!

    Ujeee. Keegi leiab flopist veel fold nupu üles?
    ( Click to show/hide )


    Edit: jätkame....

    ( Click to show/hide )


    10 FPP MTT.
    ( Click to show/hide )


    20 FPP MTT.
    ( Click to show/hide )


    LOL @ STARS!
    Viimati muudetud Mitokonder poolt : 20.08.10 at 19:49

  12. #52

    Re: Vaese-mehe Boku

    updeit?

  13. #53

    Re: Vaese-mehe Boku

    Praegu pole laudadesse sattunud. Suve lõppu on vaja tähistada ja eelseisvaks tööhooajaks ettevalmistusi teha. Küll varsti taas "crushima" hakkan!

  14. #54

    Re: Vaese-mehe Boku

    Me suck is very hard! Väga roosiline algus on hakkanud üha enam okkaid korjama juurde. Ei tea küll, kas on sellist terminit nagu "situatsiooni variatsioon", aga mul on see igatahes täielikult puuksus. Mida lähemal on bubble seda sitemini käed välja kukuvad. Üha enam hakkab tunduma, et kõik tegelinskid ei saa töömesilase staatusest kõrgemale.

    Samas ei saa Hellmuthi kombel kõiki teisi ka süüdistada, enda mänguga pole suutnud piisavalt palju vaeva näha. Igasugu teisi asju on alati ette tulnud ja mot. on väga madalal. +EV'na saab välja tuua teise töökoha otsingu. Loodetavasti olen suuteline seda hittima ja mingit riveri beati ei saa. Mida enam kasseerin IRL paberit seda parem.

    SNG'de kõrvale üritan natukene ka cashlaudu parandada. Alustan siis vaikselt NL5 ja nagu "boku projektigagi" - sky is the limit. Loodetavasti paraneb ka "beat-management" ja suudan natukenegi mature'da laudades.

    Lootus sureb viimasena

    Päev 15

    STARTING BR: 110,98$
    FINISHED BR: 104,63$
    PROFIT: -6,35$ (+17,63$)


    $1.75 STT (turbo) 22x 1.75 = 38,50$ - 16 out, 1x 2nd, 2x 1st, 3x 3rd, (+25,65$) Profit: -12,85$
    $1.20 18-man - 1x 1.20 = 1,20$ - 1x 1st, (+7,20$) Profit: +6,00$
    1x 20 FPP, 10 FPP MTT- 30 FPP - 1 out, 1 cash +0,50$

    ( Click to show/hide )

  15. #55

    Re: Vaese-mehe Boku

    Natukene jama, kui ühe käega NL5's sisse kasseerida rohkem kui nädalakesega SNG'des

    ( Click to show/hide )

  16. #56

    Re: Vaese-mehe Boku

    Change of plans. Kui ei suuda lüüa kvaliteediga siis peab lööma kvantiteediga. 8x on jäämas minevikku ja 20x+ paistab tulevikust. Katsetan paar järgnevat "päeva", kuidas vastu pean massteiblimisele. Turbod jätan ka mõneks ajaks kõrvale...põmst kogu senine miinus on tulnud sealt

    Mindset paika, kaardid ritta ja tulu tasku

  17. #57

    Re: Vaese-mehe Boku

    20+ polegi nii hull, kui arvasin, kuigi peale sessi lõpetamist peakene vähe huugab ja silmad tiba tõmblevad Tegin viimaste kordade ühe suurima päeva, aga põhimõtteliselt ikka BE. Oijahh. 1$ FPP pro on minust kujunemas

    Uurisin eile vähe pikemalt enda ajalugu PPlabsis. Iga sessi "keskkohas" olen 5-9$ plussis, kuid viimane graafikujoon maabub ikka seal 0 juures. Ei suuda kohe mitte kuidagi tõusvas joones jätkata. Lisaks erinevatele graafikutele kammisin läbi ka mängude lõpptulemused - jubedamast jubedam, mis tegelastega seal mõõtu peab võtma ja tappa saama.

    PPlabsis on mu SNG rank hetkel langenud A* peale, hoolimata sellest olen ma kõige "tuusam" vend seal. Olen ainult paari A* - A*** tüüpi kohanud, enamasti on paremate meeste rankid Q*** - K***** vahel.

    Tore on bubbli ajal kohata 3** jorssi, kes turnil auku reaostuga sind välja tõmbab. Või HU tappa saada 5* callingstationilt Niimoodi see manimani kaduma lähebki....aga ei tasu vingupingu olla - beatima peab hakkama!

    P.S: Küsimus teadjamatele tegelastele. Mille järgi neid PPlabsi ranke üldse arvestatakse (ROI, Profit, Games played, Limiidi vms?), ning kui tõsiseltvõetavad need on?

    Päev 16

    STARTING BR: 104,63$
    FINISHED BR: 108,83$
    PROFIT: +4,20$ (+21,83$)

    $1.20 STT - 76x 1.20 = 91,20$ - 28x out, 11x 3rd, 12x 1st, 8x 2nd, (+95,40$) Profit: +4,20$

    Pärast tegin vähekene NL 5 ka. Õnnestus siis biggest bank evvvaaaaa endale krahmata!

    ( Click to show/hide )



    ( Click to show/hide )

  18. #58

    Re: Vaese-mehe Boku

    Tulemuste koha pealt üle pika aja üks korralik päev! Lisaks sain vabastatud Stellari 10$. 54st lauast jõudsin 14'l HU ja pooled neist tõin koju ka ära. Põhimõtteliselt oleks suutnud 3-4 veel ära tuua, aga nohh....stationid imesid ära Saadanad!

    Massteiblida on ikka lahe - focus on põhjas ja suunatud ainult laudadele...iz najs!
    Miinusena tulevad sisse muidugi vägagi ebameeldivad misclickid ja käte overmängimine. Parim misclick oli siis täna AI maha callimine (mingi 20 BB juures) 82ga - masin hakkas vähe jupsima ja tõmbas starsi laggiseks. Tahtsin kätt foldida, kuid asi ei paistnud funkavat, clickasin teist korda veel ja nohh...kadus lagg, kadus laud eest ja 82ga laud ilmus tagaplaanilt ette, INSTACALL Vähemalt oli flop sõbralik.

    Hea meelega laseks edasi, aga kardan, et silmad vajuksid kinni...nii, et....tõmban päevale joone alla.

    Päev 17

    STARTING BR: 108,83$
    FINISHED BR: 137,73$
    PROFIT: +28,90$ (50,73$)

    $1.20 STT - 43x 1.20 = 51,60$ - 21x out, 11x 3rd, 5x 2nd, 6x 1st, (+60,30$) Profit: +8,70$
    $1.20 18-man - 11x 1.20 = 13,20$ - 6x out, 2x 2nd, 1x 1st, 3rd, 4th, (+23,40$) Profit: +10,20$

    VIP Stellar reward: +10,00$

    ( Click to show/hide )

  19. #59

    Re: Vaese-mehe Boku

    Tsitaat Algselt postitas Mitokonder Vaata postitust
    Jätkame siis sealt, kus pooleli jäime. Plaan oligi limp/AI panna, sest tagant jorsid tõstid iga limpi.

    ( Click to show/hide )


    QQ sai ka iga-käe-minraiseja käest tappa. KT on NUTS!!!!

    Ujeee. Keegi leiab flopist veel fold nupu üles?
    ( Click to show/hide )

    Niisama lugesin su teema viimast lehekülge, kas sinu mängud on turbod v mitte?
    Hand 1.

    Igastahes, ära limbi t25/t50 utglt, t10/20 või t15/30 on see tehtav, aga point oleks siis oma PPde limpimise range'i balanceda monster handidega vahepeal, et regid väga abuseda ei saaks sind, üldiselt enne ei ole mõtet teha seda kui jõuad 16$ omadesse vms, sest odavamates mängudes keegi sinu mängu väga ei jälgi. Raise 150le ja enamasti get it in olenevalt vastasest.

    Hand 2.

    Üldiselt minu UTG+1 ranges AQo ei ole, aga ma arvan, et 1$ sngdes on see isegi hea, et sa seda kätt mängid. Natuke halb raise sizeing pre, 120 on täitsa fine, AQ ei ole nii tugev, et sa tahaksid poti pre väga suureks ajada.

    Flopis pärast sellise cbeti tegemist foldida elu sees ei saa ja üldiselt sellisel tasemel ei tohikski oma AJ+ Axx laual väga ära foldida.

    PS. Kas su käte ülespaneku eesmärk on saada nõu või whineda bad beatide pärast ja rõõmustada suurte võidetud käte üle? Kui esimene variant, siis ära postita tulemusi.

  20. #60

    Re: Vaese-mehe Boku

    Tsitaat Algselt postitas groams Vaata postitust
    Niisama lugesin su teema viimast lehekülge, kas sinu mängud on turbod v mitte?
    Hand 1.

    Igastahes, ära limbi t25/t50 utglt, t10/20 või t15/30 on see tehtav, aga point oleks siis oma PPde limpimise range'i balanceda monster handidega vahepeal, et regid väga abuseda ei saaks sind, üldiselt enne ei ole mõtet teha seda kui jõuad 16$ omadesse vms, sest odavamates mängudes keegi sinu mängu väga ei jälgi. Raise 150le ja enamasti get it in olenevalt vastasest.

    Hand 2.

    Üldiselt minu UTG+1 ranges AQo ei ole, aga ma arvan, et 1$ sngdes on see isegi hea, et sa seda kätt mängid. Natuke halb raise sizeing pre, 120 on täitsa fine, AQ ei ole nii tugev, et sa tahaksid poti pre väga suureks ajada.

    Flopis pärast sellise cbeti tegemist foldida elu sees ei saa ja üldiselt sellisel tasemel ei tohikski oma AJ+ Axx laual väga ära foldida.

    PS. Kas su käte ülespaneku eesmärk on saada nõu või whineda bad beatide pärast ja rõõmustada suurte võidetud käte üle? Kui esimene variant, siis ära postita tulemusi.

    Eelistan regular blinde. Vahepeal põimisin sisse 9man turbod, aga üldiselt üritan neid siiski vältida.

    180le tõstmine oli arvatavasti liiga agar scrollnupu peenestamine. Mis puutub käte postitamisse, siis pigem on need olnud "enda rahustamiseks/whinimiseks kui nõu saamiseks. Tbh, microlevelitel nagu erilist "metat" ei saa arendada - üldjuhul on ikka asi nii et nupud käega keskele ja palu lady lucki, et ära ei tõmmataks Võib-olla on see väga mööda suhtumine, aga nii neid asju praegu näen.

Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES