Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 8, kokku 8
  1. #1

    NL25: Hit trips on drawy board

    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG+1 ($45.46)
    MP1 ($52.32)
    Hero (MP2) ($25.14)
    MP3 ($24.22)
    CO ($25)
    Button ($26.93)
    SB ($11.19)
    BB ($20.04)
    UTG ($32.34)

    Preflop: Hero is MP2 with A, J
    3 folds, Hero bets $1, 1 fold, CO calls $1, 3 folds

    Flop: ($2.35) Q, J, 9 (2 players)
    Hero bets $1.75, CO calls $1.75

    Turn: ($5.85) J (2 players)
    Hero bets $4, CO raises $8, Hero ???

    Villain 13/7/1.5 63 kätt.

    Mis turnis saab?

    Ja kas KEEGI foldiks AJo pre mp2 pealt?

  2. #2

    Re: NL25: Hit trips on drawy board

    Oleneb täiesti vastastest, kes mul järgi on. Enamusjuhtudest ma AJo sealt ei foldi. Antud juhul ma tema vastu calliks ja riveris läheksin c-c peale. Kui tuleb kolmas poti, K või T, siis leadout/block - foldin kui selle üle raiseb.
    Kui hitime aga fullerisse...siis ma ausalt ei tea kumb parem oleks :D siin parem ootan targemate nõuannet

  3. #3
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: NL25: Hit trips on drawy board

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Oleneb täiesti vastastest, kes mul järgi on. Enamusjuhtudest ma AJo sealt ei foldi. Antud juhul ma tema vastu calliks ja riveris läheksin c-c peale. Kui tuleb kolmas poti, K või T, siis leadout/block - foldin kui selle üle raiseb.

    Ma mõtlesin ka, et turni callin ja riveris oleneb mis kaart maha tuleb + vastase panuse suurus, ei usu, et ta chekib järgi.

    Aga küsida tahaks, kui suure block/leadout teeksid siin, mille peale annab veel foldida?

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: NL25: Hit trips on drawy board

    Mina ei ole targem, alles esimest kuud NL25s:)

    MP2-s ei foldi AJo, kui raise'i ees pole.

    Foldida ei suuda seal ja callida ka ei julge, seega suure tõenäosusega shoveks. Leak maybe.

  5. #5

    Re: NL25: Hit trips on drawy board

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Oleneb täiesti vastastest, kes mul järgi on. Enamusjuhtudest ma AJo sealt ei foldi. Antud juhul ma tema vastu calliks ja riveris läheksin c-c peale. Kui tuleb kolmas poti, K või T, siis leadout/block - foldin kui selle üle raiseb.
    Kui hitime aga fullerisse...siis ma ausalt ei tea kumb parem oleks :D siin parem ootan targemate nõuannet
    Nõustun k2snakallega.

    Arvan, et kui hitime fullari riverisse, siis oleks leadout parem, kuna ta tahaks enamus käsi seal maha checkida, kuna board on väga ohtlikuks muutunud imo.

    AJ ei foldiks mp2 pealt.

  6. #6

    Re: NL25: Hit trips on drawy board

    Hakkasin siin veel mõtlema selle käe üle.. kui riverisse tuleb K või T, siis block bet on suht nõme, sest kui ta turni minraiseb, siis käed mida ma tema rangest biidime ongi JT ja KJ, mis annab talle siis ühe nende kukkumisel fulleri ja reraise tema poolt tuleb veel suurema tõenäosusega.
    Raske käsi tegelikult...ootan ranka arvamust siinkohal.

  7. #7

    Re: NL25: Hit trips on drawy board

    Mina isiklikult mõtlen nii, et kui tal on Q9, QJ või 9J ehk siis 2 paari, siis kõiki neid käsi ta peaks 95% flopis üle tõstma, sest flop väga wet. Seega 2 paari ma flopist välistan.

    Ainuke reaalne käsi, mis meid juba flopis biidib on KT või 8T ja sellega ta võib tõesti teha call behindi flopis.

    Turnis ma calli ei näe ja lihtsalt shoveks ta minreraise peale ja loodan, et näitab mulle JT?!

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: NL25: Hit trips on drawy board

    Mina ei foldi ja tõenäoliselt läheks turnis check-raise peale.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES