Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 6, kokku 6
  1. #1

    Real Deal Poker

    Tere. Edastan kodumaisele kommuunile ka siis sellise teate, mille PokerInside.com mulle paar päeva tagasi saatis:

    €5 Free - No Deposit Required (plus 30% RakeBack)

    Today we are announcing the addition of RealDealPoker through our partner website, RakeMeBack.com. All members who sign up through Rakemeback.com will be credited €5 directly to their account (no deposit required). In addition they will receive 30% rakeback.

    RealDealPoker has signed up Evander "The Real Deal" Holyfield, a former Boxing World champion as its ambassador. Also they are using completely different technology to randomize the cards, where they are using actual decks (don't ask us how it works!) rather than a Random Number Generator.

    Ultimately we don't really think it makes a difference how they shuffle the cards, but it´s definitely a unique concept. They are clearly investing resources into their site/brand.

    So in short:

    * €5 absolutely free
    * 30% Rakeback
    * 100% up to €400 first deposit bonus

    NOTE: To cash out any winnings made with the free money, you must collect 350 poker points.
    Tegemist on siis verinoore saidiga, millel liikmeid kuskil 6000 kanti. Mängijaid on hetkel korraga sees keskmiselt 50-200. Mis teeb aga saidi huvitavaks on see, millist meetodit nad kaartide segamiseks kasutavad...

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Real Deal Poker

    Ei saa enam €5, mingid esimesed said, nüüd enam mitte.

  3. #3

    Re: Real Deal Poker

    Huvitav, ma tegin konto täna (eile) hommikul ja sain küll.

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Real Deal Poker

    Wow, see on üks idiootsemaid asju, mida ma viimasel ajal kuulnud/näinud olen. :D Welcome back to stoneage põmst. :D

  5. #5
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Real Deal Poker

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Wow, see on üks idiootsemaid asju, mida ma viimasel ajal kuulnud/näinud olen. :D Welcome back to stoneage põmst. :D
    Irw, sellist asja pole veel näinud.

  6. #6
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Real Deal Poker

    wtf :D
    rigged sait

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES