Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 11, kokku 11
  1. #1

    Rüntsi HU päevik ehk swingi rottide seebikas

    Heya, mõtlesin , et teen ka siis oma päeviku ja hakkan oma toimetustest aeg ajalt aru andma.Mängin enamasti tildis rynsor420 nimega.

    Pokkeriga alustasin u 2a tagasi, kui sõpradega õlle kõrvale live mängisime.Hakkas huvitama ning hakkasin mängu õppima trio nl4.3 kuud hiljem pidi minema kuppi ja hakkasin pokkerit tõsisemalt mängima ning mängisingi ainult siis kui linnaloale sain(2-3x kuus).Sõjaväkke ostsin lugemiseks harringtoni cashi raamatud mis peaks asuma nüüd pikk28 raamaturiiulil(soovitan fr mängijatele),kuid ise mängisin 6maxi.Hiljem ka NLHE Theory and practice,kuid seepaiku olin nl10 , tundus suht keeruline raamat.Sõjaväest välja saades olin just nl50 shoti edukalt läbinud, ning tekkisid tuttavad, kes mängivad elukutseliselt.Edasi avastasin düüsesi, mis on kuuldavasti parim micro cash mängijatele.Nüüdseks on pokker saanud peaaegu igapäevasest asjaks,kui ei mängi , siis pokkerisõpradega hande arutab ikka.Nagu haigus mis süveneb
    Kindlasti pean tänama oma arengus Kasparit, kes mind veidi järgi aitas mind viitsis muga jamada.
    Viimased 3-4 kuud mängin peaaegu alati HU-d nl50 ja veidi 100, 6max ei tõmba enam kuidagi.
    Viimasel ajal olen proovinud täielikult nl100-sse liikuda , kuid kohe saan räigelt ültsi.
    Mul veel tunnid DC coach tubasteve'ga pooleli, kuna tal ega minul polnud aega ning vajus ära kuidagi.Vahet pole, sest 6maxi nkn ei ole plaanis lähiajal mängida.Hetkel vaikselt suristan codecciga, hiljuti alustasime, kõigest 1 sess tehtud.Tildis mängin peaaegu kõigiga, va kui just minig nl400+ reg minu laudadesse ära eksinud on , urkasaitidel bumhuntin ainult yldiselt

    Lifetime:Alates nl25, kuna siis ostsin endale hemi.
    4.75bb/100 +4k boonuseid ja rb-d
    ( Click to show/hide )


    Limiitide kaupa:(veidi segane, sest HU ja 6max koos)
    ( Click to show/hide )




    Paar naljakat kätt ka lähiajast :

    ( Click to show/hide )



    ja
    ( Click to show/hide )
    - ei leia seda üles arvutist ja neil converter kakti

    Eesmärgid:õppida pidevalt juurde,vähendada tilti ja saada ''elukutseliseks''.
    Viimati muudetud rynno poolt : 03.09.10 at 14:17

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Rüntsi HU päevik[FTP]

    Wow, lifetime graph näeb välja nagu üks ühele minu HEMist võetud. Mul küll kasumimarginaal poole väiksem, aga graafiku kuju on täpselt sama.

    Edu tegemistes!

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Rüntsi HU päevik[FTP]

    nice graph indeed, peab sulle järgi jõudma :D

  4. #4

    Re: Rüntsi HU päevik[FTP]

    mida arvata minu turni play-st siin? kas keegi oleks kuidagi teisiti mänginud?
    Mida teeme siis kui riveris ei boati ja tuleb mingi plank

    Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 898142
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): $134.35
    BB: $122.50

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with 8 8
    Hero raises to $2, BB calls $1.50

    Flop: ($4.00) 3 8 K (2 players)
    BB checks, Hero bets $2.50, BB calls $2.50

    Turn: ($9.00) Q (2 players)
    BB checks, Hero bets $6.50, BB raises to $16, Hero calls $9.50

    River: ($41.00) 8 (2 players)
    BB checks, Hero bets $35.50, BB raises to $102 all in, Hero calls $66.50
    Viimati muudetud rynno poolt : 01.09.10 at 16:42

  5. #5
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: Rüntsi HU päevik[FTP]

    Räägi sellest hüppest graafikul, mait koguaeg seletab, et ooo vot see on tõus alles. Mis seal juhtus ? :o

  6. #6

    Re: Rüntsi HU päevik[FTP]

    nl50 6max ning liikusin nl100(40-biga) kus mu hea jooks jätkus, tol ajal (aasta tagasi)olid nii softid nl100 lauad ja sitad regid et hea sain mingi 2-5bi päevas,vahel isegi 6 -7(hiiter+spewtardid = selline tõus ).peale seda tuli päris pikk BE stretch ning kuna 6maxist sai siiber ja roll oli suur siis hakkasin HU õppima nl50 ja 100.vahepeal tuleb meelde, et leidsin mingi aggrofishi nl50-st kes pakkus välja nl400hu, tyyp raius mõnuga ning sai mult mingi 1.1k.Peale seda jäi HU soiku,ning lasin 6max edasi, kuid pärast hakkasin ainult HU-le keskenduma, kuna HU on kõige põnevam ja kasumlikum pokkeriviis.algul mängisin päris kehvasti, sellest ka need suured sakid seal yles alla, et ajasin variatsiooni liiga suureks.
    Viimati muudetud rynno poolt : 01.09.10 at 15:42

  7. #7
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Rüntsi HU päevik[FTP]

    Pm viimane käsi, kui olen kindel, et riverisse quadsid saan siis flatin turnis, muidu kindel raise koht. Ei usu, et ta seal oma 1card drawga enam raiseb (pigem tahab valuet saada ja on nõus shippima?), ja river poti pole üldse armas kaart meile.

  8. #8

    Re: Rüntsi HU päevik[FTP]

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Pm viimane käsi, kui olen kindel, et riverisse quadsid saan siis flatin turnis, muidu kindel raise koht. Ei usu, et ta seal oma 1card drawga enam raiseb (pigem tahab valuet saada ja on nõus shippima?), ja river poti pole üldse armas kaart meile.
    seega sa shipiks seal 250bb deep turnis ära?100bb deep oleks see no brainer
    mu plaan oli non spade peale callin ka riveri
    Viimati muudetud rynno poolt : 01.09.10 at 23:18

  9. #9
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Rüntsi HU päevik[FTP]

    Turni call on ok, sest mis sitemalt käelt me saame valuet? Me ei karda just flushi, aga 4betshove üle ka väga õnnelik ei oleks. Riveri poti ei ole midagi hirmsat, ta võib seal checkida ja saame järgi checkida ning kui ei ole poti siis võib bluffida või sitema käega valuebettida millega ta turnil alla oleks andnud jne.

    Riveri check on väga weirdo, ma isiklikult midstakesis niipalju ei julgeks bettida, ise betiks kuni 2/3 potist et TP-lt calli saada, aga võib-olla 50NL retardid on rohkem retardid ja sel limiidil on see hea :)

  10. #10

    Re: Rüntsi HU päevik ehk swingi rottide seebikas

    Ta annab meil teada et tal Ax, ägin ja fold, v mis arvate?
    Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 902936
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (BB): $143.40
    BTN/SB: $95.30

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with K K
    BTN/SB raises to $3, Hero raises to $10, BTN/SB calls $7

    Flop: ($20.00) 4 4 9 (2 players)
    Hero bets $11, BTN/SB calls $11

    Turn: ($42.00) A (2 players)
    Hero bets $22, BTN/SB raises to $44, Hero ??

  11. #11

    Re: Rüntsi HU päevik ehk swingi rottide seebikas

    Turni bet sellepärast, et kõik pocketid arvatavasti callivad ja ka Ax-id, ning kogu see kupatus checkib riveris taga(suured ässad mitte, kuid väikesed ehk)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES