Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 15, kokku 15

Niitvaade

  1. #1
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Otsin stake (+ coachi) @ NL25

    Stakeja/coach: sm112

    Diili reeglid:
    *Stakeja võib igal jumala hetkel diili lõpetada kui soovib. Mina seda teha ei tohi, kuid ootan erakorraliste olukordade puhul mõistvat suhtumist (lõpetame diili kahepoolse kokkuleppega vms)
    *kasum 50/50

    Kui stakeja aitab ka coachimisega siis:
    *rakeback 50/50 - starsis pole.
    *punktide kaudne väärtus 50/50

    *mängimine toimub PS NL25.
    *stake suurus 30 buyini ehk $750
    *limiidist üles liikumine kui uues limiidis 30 buyini olemas, alla liikumine 15 buyini korral.
    *diili kestvus üks kuu
    *cashoudid sõprakanded keelatud
    *5000 käe tagant updated
    *mu kasutaja FullTildis on PuuraidurJohn ja PokerStarsis on LadyGaga4Eva
    *eeldan, et mängin kuskil 1500 kätt per day. (mida rohkem ma mängin, seda rohkem ma ka teenin ja ma olen paras nolifer ka, ehk ärge imestage kui number on suurem ^^)
    *sooviks alustada 4 tablides ja jooksvalt 8 laua peale edasi liikuda.

    Natuke infot siis elust ja olust:
    Pole kunagi tõsiselt cashi grindinud. Samas home gamedes crushin korralikult ja olen lugenud ja õpinud pokkerit juba üks jagu aega, viimati lõpetasin "Let there be Range". Naised saunas räägivad, et MicroLimits cash on väga lihtne, kui vähegi mängu jagad. Pole ise seda kunagi grindinud, sest pole olnud piisavalt püsivust, stake annaks selleks aga kindlasti motivatsiooni.
    Coach oleks hea just esimese paari sessioni jaoks, sest võib olla mõni väga obv leak sees, samas selles saavad aidata ka tavalised siinsed foorumlased jne. Pigem, aga tahaks ise suuremaid pote üle vaadata jne, et areneda paremaks pokkerimängijaks.

    Tegin eile prooviks NL5/NL10 rushis mängisin 3910 kätt ja PokerTracker näitab winrateks 13.59BB/100 . OBV see on väga short term ja tundsin ka ise, et heater oli, enamus setid maksti kinni jne. Üle ev jooksin vähem kui ühe buyini.

    Eesmärk: Teenida kuu või kahega stakest tuleva rahaga piisavalt pokkeris, et saaks vanemate juurest ära kolida.

    Usalduse teema:
    Olen siin foorumis kaks stake läbi mänginud ja probleeme pole olnud. Vajadusel saab Rankalt infot (muidu poleks 1. stake teemat üldse lubatud tehagi hehe), kuidas mind Tallinnas üles leida. Tagatis stakele on mu läppari näol olemas. Kui on midagi, mida ma pean tegema (ala kandma 1 sendi, või saama kusagil kokku jne), siis olen sellega kenasti nõus :) .
    Viimati muudetud $$$ poolt : 05.09.10 at 00:41

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES