Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 77
  1. #41
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    Tsitaat Algselt postitas Supsti Vaata postitust
    Vasta parem küsimusele
    Hey mis ülekuulamine siin käib.
    Ma ei hakka mingitele nõudmistele vastama mitmetel põhjustel:
    1) Mis kuradi pärast ma pean kellegi talla-alune olema, et nõutakse minult?
    2) Ma tean ta kahte aliast millel ta ka pole ammu mänginud ja mõlemad on 20k plussis, seega ei midagi erilist
    3) Ta mängib väga palju "urka sitedel" mis pole ptr
    4) Ta mängib VÄGA palju rushi, mida ei anna ka tõestada
    5) Ta pole eriti kuskil varem enda graafikuid ega aliaseid avaldanud ja millegipärast on siiamaani see ilusti toiminud ja ta on ringkondades kus suhtleb vägagi respekteeritud ja keegi ei kahtle tema jutus.
    6) Ma saan aru elavast huvist, aga ainuke huvi mis tundub siin teemas olevat algusest peale on "kuidas mulle ära panna", jah võite hakata vabandama, et tahate näha kes hakkab coachima jms, kuid "jututoonist" on väga hästi sellest aru saada, et kui ma isegi need aliased ja asjad välja tooksin, siis see muudaks ehk teie arvamust, aga ega eriti pole keegi sellisest "seminarist" huvitatud sellegipoolest nagu näha, seega ma ei hakka tooma neid asju välja ainult sellepärast et end õigustada.

    case cloased.
    Anyway nagu nähe mõned teavad kellega tegemist on, seega kui olete huvitatud coachingust kui ta eestisse tuleb, siis võite ühendust võtta, kindlasti saab normaale hinna kaubeldud ja üldiselt on nii olnud, et kes tasuta öömaja pakub (1nädal) saab ka selle nädala tasuta coachingut.

  2. #42

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    Tsitaat Algselt postitas Poku Vaata postitust
    Hey mis ülekuulamine siin käib.
    Ma ei hakka mingitele nõudmistele vastama mitmetel põhjustel:
    1) Mis kuradi pärast ma pean kellegi talla-alune olema, et nõutakse minult?
    2) Ma tean ta kahte aliast millel ta ka pole ammu mänginud ja mõlemad on 20k plussis, seega ei midagi erilist
    3) Ta mängib väga palju "urka sitedel" mis pole ptr
    4) Ta mängib VÄGA palju rushi, mida ei anna ka tõestada
    5) Ta pole eriti kuskil varem enda graafikuid ega aliaseid avaldanud ja millegipärast on siiamaani see ilusti toiminud ja ta on ringkondades kus suhtleb vägagi respekteeritud ja keegi ei kahtle tema jutus.
    6) Ma saan aru elavast huvist, aga ainuke huvi mis tundub siin teemas olevat algusest peale on "kuidas mulle ära panna", jah võite hakata vabandama, et tahate näha kes hakkab coachima jms, kuid "jututoonist" on väga hästi sellest aru saada, et kui ma isegi need aliased ja asjad välja tooksin, siis see muudaks ehk teie arvamust, aga ega eriti pole keegi sellisest "seminarist" huvitatud sellegipoolest nagu näha, seega ma ei hakka tooma neid asju välja ainult sellepärast et end õigustada.

    case cloased.
    Anyway nagu nähe mõned teavad kellega tegemist on, seega kui olete huvitatud coachingust kui ta eestisse tuleb, siis võite ühendust võtta, kindlasti saab normaale hinna kaubeldud ja üldiselt on nii olnud, et kes tasuta öömaja pakub (1nädal) saab ka selle nädala tasuta coachingut.
    harju ära, niimoodi asjad maailmas toimivad. kui tahad kellelegi midagi müüa siis pead olema valmis ka igasugu küsimustele vastama ja tausta tõestama. see et coach on suutnud varem end müüa ilma graafikuid esitamata ei tähenda, et teistel pole õigust neid graafikuid nõuda.

  3. #43
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    Tsitaat Algselt postitas oksesteak Vaata postitust
    harju ära, niimoodi asjad maailmas toimivad. kui tahad kellelegi midagi müüa siis pead olema valmis ka igasugu küsimustele vastama ja tausta tõestama. see et coach on suutnud varem end müüa ilma graafikuid esitamata ei tähenda, et teistel pole õigust neid graafikuid nõuda.
    Hey püüaks ma midagi müüa , pole minu huvi see, mina kasumit ei saa, saan väga halva suhtumise osaliseks, mis rikub mu tuju natuke, milleks edasi vaevelda? pigem case closed ja teen midagi kasuliku, mis ka mulle kasu toob

    Asi on siin vastajate suhtumises, mitte selles et tahetakse graafikut näha, mis on täiesti ok. Loe korra teema uuesti läbi, ehk koidab. Ma mõtlen selle-all seda, et graafikuid jms tahetakse näha norimise pärast, mitte sellepärast, et kas võtta osa sellest loengust või mitte, seega põhieesmärgist on asi kaugelt möödas ja mingit haiglast uudishimu ma ei hakka kellegil rahuldama.

  4. #44
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 575

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    Tsitaat Algselt postitas Poku Vaata postitust
    5) Ta pole eriti kuskil varem enda graafikuid ega aliaseid avaldanud ja millegipärast on siiamaani see ilusti toiminud ja ta on ringkondades kus suhtleb vägagi respekteeritud ja keegi ei kahtle tema jutus.
    Poku, no offence, aga sina oled siin tema esindaja ja väidad, et ta biidib seda ja toda, tema seda foorumit ei kasuta seega loomulikult küsitakse sinu käest tõestust, et ta ikka tegelikult biidib.

    Kui sellise väikse asja nagu graafikute küsimise peale on "case closed", siis pigem on seal midagi mäda ja tõenäoliselt Eesti pokkerikommuun säästis üsna palju raha.

    Ja PokerStrategys ei ole just kõige raskem respekti koguda, kus tõenäoliselt keegi peale tema ei mängigi midstakes või kõrgemal.

  5. #45
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    Tsitaat Algselt postitas Poku Vaata postitust
    Ma mõtlen selle-all seda, et graafikuid jms tahetakse näha norimise pärast
    Väga tore algatus Poku (siiralt!), aga sellist jama on raske kommenteerida. Mine vaata 2+2st millega algavad coachimist kajastavad teemad. Pokkeris on kasum peamine ja graafik online cashi puhul on lollikindel viis tulemuste kajastamiseks...

    Kui ta biidib soliidselt, siis miks sa teda nii kehvasti esitled? Kui nii on, siis sellisel juhul on mul praegu temast kahju...

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

  6. #46
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: Pokkeriseminar eestis?




    1 graaph kus ta tõi variatsiooni näite lihtsalt:


    Mingi suvaline graph selle kuu esimesel päeval, FL HU vist oli


    Need siis kõik viimasest kuust mis leidsin (va ptr of course).
    Hetkel teda kätte ei saa, hiljem küsin mingi korraliku graphi, arvan et life time ei saada, aga vast eelmise kuu/paari kuu oma on nõus saatma.

    Edit: mingi jama, pilte ei loe välja
    Viimati muudetud Poku poolt : 03.09.10 at 15:19

  7. #47
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    FL HU jälle
    Viimati muudetud Poku poolt : 03.09.10 at 15:21

  8. #48
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: Pokkeriseminar eestis?



    eraldi postidena toimis :P

    edit: mingit samplet muidugi pole, aga hetkel ma rohkem ei leidnud, kui saan õhtul kontakti, vaatan ja küsin ja juhatan ta siia ikkagi. Vaatab ehk tõuseb huvi siiski.

  9. #49
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    Nagu näha soovid korraldada Eestis pokkeri konverentsi ning tulete kahekesi siia.. hmm mul tekkis sellega seoses ainult kaks küsimust. Kas selle nimel seminari nimel võtad riski lennata otse eeluurimise vanglasse? Kui teada saadakse, et sa Eestis oled siis on sul siin ennast suhteliselt raske varjata(võrreldes hispaaniaga). Eesti ei ole nii suur riik kui on seda Hispaania. Teine küsimus oleks, et kui see TwiceT nii hea coach on ja sul nii hea sõber, siis miks madistad sa NL5-NL10 break even? See tundub natukene kummalisena minu meelest. Korraliku seminari vastu ei ole minul isiklikult midagi, vb võtaks isegi osa kui asi ennast ära tasub.

    gl ja rohkem ausust paluks.

  10. #50
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    Ei saa viimase postituse osadest asjadest aru.
    Mis mõttes eeluurimise alla?Sa räägid nagu vend oleks tagaotsitav vms :D
    Ma ei jaga praegu ültse välja mis toimub...

  11. #51
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Pokkeriseminar eestis?


  12. #52
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    ok, teema jääb ära kuna siin üks isik tõi välja mõned asjad minukohta, mis kindlasti mu usaldusväärsust ei tõsta, seega vabandan kõigi ees, on jah mul probleeme eesti riigis, aga suhtlen hetkel vabalt ametivõimudega ja lõpuks võtan ka enda karistused vastu, see ka üks põhjus miks eestisse talvel tulen.

    Case nüüd tõesti closed, tõesti oli plaan teha normaalne asi, aga minu usaldusväärsus kindlasti 0 hetkel.

  13. #53
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Ei saa viimase postituse osadest asjadest aru.
    Mis mõttes eeluurimise alla?Sa räägid nagu vend oleks tagaotsitav vms :D
    Ma ei jaga praegu ültse välja mis toimub...
    Tõesti huvitav, et mida see tähendama peaks.

    üldse mitte ültse.

  14. #54

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    on siis vaja teise inimese eraelu foorumi postitada?

    E: mina võtaks kindlasti osa, kui see Tartus toimuks ja vähem maksaks:D (niiet nl10 vennad jõuaksid ka maksta)

  15. #55
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
    on siis vaja teise inimese eraelu foorumi postitada?
    Ise-enesest ma saan täiesti aru miks - kui teada natukene seda, siis v tõesti mu usaldusväärsus pole sugugi kindel enam, et las olla, mul on probleeme tõesti, mida vaikselt ka lahendada püüan

  16. #56

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
    on siis vaja teise inimese eraelu foorumi postitada?

    midagi konkreetset pole välja toodud ja eraelu postitamine on omal kohal, kuid sobiks pigem sinna teemasse, kus foorumiliikmed Hispaaniasse kolima hakkavad. sest neid inimesi puudutab see külg otseselt.
    Mida rohkem infot inimeste kohta, kellega koos ühe katuse all elama hakatakse seda parem.

  17. #57
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    midagi konkreetset pole välja toodud ja eraelu postitamine on omal kohal, kuid sobiks pigem sinna teemasse, kus foorumiliikmed Hispaaniasse kolima hakkavad. sest neid inimesi puudutab see külg otseselt.
    Räägin neile ise otseselt ära kõik mis mind puudutab ja vajadusel las küsivad ka udikazelt üle kas on nii, midagi varjama ei hakka, aga avalikult seda küll lahata ei soovi, kuna tahan oma elu korda saada

  18. #58

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    midagi konkreetset pole välja toodud ja eraelu postitamine on omal kohal, kuid sobiks pigem sinna teemasse, kus foorumiliikmed Hispaaniasse kolima hakkavad. sest neid inimesi puudutab see külg otseselt.
    Mida rohkem infot inimeste kohta, kellega koos ühe katuse all elama hakatakse seda parem.
    Kui ta mendis mingi mõrvaga oleks, siis ma saaks aru, et peab foorumis hoiatama, aga kui mingi väiksem kuritegu minevikus... siis võiks see jääda ikka tema otsustada, kellele ta räägib
    IMO lihtsalt:D

  19. #59

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    Endale meeldiks ikkagi rohkem selline pokkerporde talvepäevade idee, kus võix see TwiceT mingisuguse väikese seminari teha + siis eesti enda omad. Ja kuna pärast suveturnat plegi olnud vähemalt pokkeriprode "kokkutulekut" siis oleks hea kui midagi toimuks ju.

    Ja sellest miks Poku BE vms on võib teha päevikust lugeda.

  20. #60
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    Kui alguses oli isegi üsna suur huvi mul üritusest osa võtta, siis praeguseks on emotsioonid rohkem kui negatiivsed. Mis kuradi reklaam see üritusele on, ainuke mida näha on mingid ülihädised graafikud ja siis udikaz postid (siin ja pokerflat teemas) olid ikka täpselt naelapea pihta. Väha hea et postitasid, inimestel on õigus teada, kellega neil tegemist on. No offence, aga sellise taustaga isikutega ei taha küll midagi tegemist teha.

Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES