Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234
Näidatakse tulemusi 61 kuni 77, kokku 77
  1. #61

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Niivõrd konkreetsete väidete puhul paluks ka postituse autorilt rohkem ausust, mitte ümbernurga juttu.

  2. #62

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    Potsataja, kas sa tead midagi konkreetset, mida peaks teised samuti teadma?

  3. #63

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Potsataja, kas sa tead midagi konkreetset, mida peaks teised samuti teadma?
    Kui ma teaks, siis ma ei tahaks udikaz´ilt rohkem ausust eriti selle eeluurimisvangla teema osas.

  4. #64
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest Kasutaja macroTilt avatar
    Liitus
    May 2010
    Postitusi
    629

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    1) Andke aega, et need graafikud ja coach ise siia jõuaksid.

    2) Don't shoot the messenger. Poku pakkus idee välja, pole vaja temaga piike murda, et kas coach on pädev.

    Kui ma Poku oleks, siis oleks 90% mu heasoovlikust entusiasmist kadunud ja suure tõenäosusega tahaks kõik kahtlejad perse saata.
    mu esimene +1 postitus.

    tra, ausalt, mis vttu teil seal eestis toimub??? ongi nii, et l66te igamehe risti, ennem kui tegudeks on lainud??? paljud teist elus yldse midagi korraldanud on? korraldustoimkonnas olnud? paljud teist teavad yldse, mis asi on yks seminar, ilma et selleks google abi peaks kasutama??? tra, ma lahen tilti siin foorumis vahest.

    ehk siis, tuli mees metsast, kes ytles, et tunneb kedagi, kes on tegija.
    tyyp ei tahtnud teilt JAH s6na registreerumiseks, ei tahtnud teie $$$.
    k6ik mis ta soovis oli m6tteid vahetada! kuskilt peab alustama, eks ole.

    asdgsdgsdgsdghsdhsfdh
    adfshsdhsfdhsfhdshsdh
    asdhsdhsdhsdhsdhsdhsd



    *kuna Poku paistab samuti hispaanias elavat, siis igaks juhuks mainin, et meil ei ole yksteisega vahimatki kontakti/tutvust.
    *annaks jumal mulle m6istust, et ma siin teemas enam suud lahti ei teeks!

    gl!

  5. #65
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    Hey, see mees metsast juhtus olevat lihtlabane kriminaal ja seega see teema seminari tasemel enam kindlasti ei laiene, ei tunne ise enam et suudaksin usaldusväärset asja teha ja veelvähem teised tegelased seda tunnevad. Vb mingeid infokilde veel minukohta tuleb. Tulen korra eestisse et enda karistus vastu võtta ja thats it, loodan elu korda lõpuks saada ja mineviku patud unustada.

  6. #66
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest Kasutaja macroTilt avatar
    Liitus
    May 2010
    Postitusi
    629

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    tore, gl! kunagi pole hilja, et hakata 6igeid otsuseid vastu v6tma!
    aga minu postitus raakis anyway yldisest suhtumisest, seega all good.

    <out of this topic foreverrr>

  7. #67

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    ma polnud üheski tema teemas enne sõna võtnud.
    tunnen udikaz-t irl ja usun tema juttu. tal pole teadaolevalt ühtki motivatsiooni teema autorit niisama maha teha.
    seminaridest olen palju osa võtnud ja meenub, et viimasel kursusel sai ka ühte aidatud korraldatud.
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 03.09.10 at 18:00

  8. #68
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 575

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    Tsitaat Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
    mu esimene +1 postitus.

    tra, ausalt, mis vttu teil seal eestis toimub??? ongi nii, et l66te igamehe risti, ennem kui tegudeks on lainud??? paljud teist elus yldse midagi korraldanud on? korraldustoimkonnas olnud? paljud teist teavad yldse, mis asi on yks seminar, ilma et selleks google abi peaks kasutama??? tra, ma lahen tilti siin foorumis vahest.

    ehk siis, tuli mees metsast, kes ytles, et tunneb kedagi, kes on tegija.
    tyyp ei tahtnud teilt JAH s6na registreerumiseks, ei tahtnud teie $$$.
    k6ik mis ta soovis oli m6tteid vahetada! kuskilt peab alustama, eks ole.

    asdgsdgsdgsdghsdhsfdh
    adfshsdhsfdhsfhdshsdh
    asdhsdhsdhsdhsdhsdhsd



    *kuna Poku paistab samuti hispaanias elavat, siis igaks juhuks mainin, et meil ei ole yksteisega vahimatki kontakti/tutvust.
    *annaks jumal mulle m6istust, et ma siin teemas enam suud lahti ei teeks!

    gl!
    Mismõttes mis Eestis viga on? Iga normaalne foorum toimib niimoodi, ükskõik kus see asub. 2+2 's oleks selle aja peale juba tõenäoliselt bänni saanud.

    Kui sa teed coaching teema ja väidad, et sa oled see ja see, kuid ei tõesta seda, siis ongi kõigil õigus niikaua kahelda kuni tõestad, täiesti standard käitumine, sest mõni vähemkogenud pokkerimängija-foorumikasutaja võib ilma tõenditeta tõepähe võtta ja see avab teed lihtsaks pettuseks.

    Üks huvitav teema sulle lugeda: http://forumserver.twoplustwo.com/29...-stake-858458/

    Cliffnotes: Ben Grundy postitas oma blogisse, et otsib inimesi kes teda nosebleedi stakeks ja väga tuntud high-stakes mängijad (nt. jungleman12) sügavalt kahtlevad ta graafiku tõelisuses, kus ta 300K käega ~ 8M$ võitnud.

    Mu point on selles, et kahtlemises ei ole midagi halba kui keegi üritab mingi asjaga raha teenida. Kui inimene tõestab ära, et tõesti asi on õige, siis ei ole sellest ju midagi halba antud inimesele kelles kaheldi, pigem head - suureneb usaldus tema vastu. Aga kui ei kahelda, siis sellel võivad halvad tagajärjed olla.

    Edit: lugesin just Pokerflati teemat ja tundub, et seekord kahtlejatele 1 punkt kirja :)
    Viimati muudetud Codecci poolt : 03.09.10 at 20:20

  9. #69
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest Kasutaja macroTilt avatar
    Liitus
    May 2010
    Postitusi
    629

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    kahtlemisel ja kahtlemisel on suur vahe sees.
    kui kahelda liialt agressiivselt, siis toob see pigem negatiivse tulemuse kui positiivse, long runis. duno, just my opinion.
    anyway, codecci, olen su postitusega n6us, et eriti sellisel tegevusalal nagu seda on POKKER, tuleb ennem mitu head korda m66ta ja alles siis, ehk l6igata.
    rahad on siin mangus yle keskmise suured/vaga suured yldjuhul. yep, ettevaatust!
    samas, igasuguse diskussiooni aluseks meeldib mulle v6tta uskumine, et paris lollikestega siin mangus/foorumis tegu pole, seega... avameelne arutelu tuleb alati kasuks.

    ja codecci, nyyd aga FYP (minu versioon), sest ma avasin selle lingi lolli peaga ja olen sinna saidile jaanud nyydseks juba 30 minutiks. samas olen alles 8 lehekyljel :)
    kuna on aga reede ja mul on plaanis pidu teha/valja minna, siis heaga anna teada, kus lehekyljel t6eliseks actioniks laheb/black secrets reviiiiled :D

    seega jah. kahelge mehed! aga arge laske paranoial samuti v6imust v6tta. usun, et 90% mangumehi on ikka ausad. hehe, hullumeelne optimism :)

    head reede 6htut ja GL!
    Viimati muudetud macroTilt poolt : 03.09.10 at 20:50

  10. #70

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    scam discussion is coming

  11. #71
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest Kasutaja macroTilt avatar
    Liitus
    May 2010
    Postitusi
    629

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    Tsitaat Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
    scam discussion is coming
    kle, kui see 1 lauseline tarkpea mangimine oli "kogu mu postituse peale" kommentaariks, siis GTFO. ei ole m6tet ajada asja segasemaks kui see on kaesoleval hetkel. ja yleyldse, need 1 lauselised kommid yldiselt ei huvita kedagi, ei siin, ei mujal foorumites. isegi, kui seal t6tt 6eldakse, trust me

    vabandan ette, kui see oli vastuseks mu kysimusele, et mis juhtub seal BenGrundi teemas!


    anyway, im out for disco. sure story. NOW! adios :)

  12. #72
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    Tsitaat Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
    kle, kui see 1 lauseline tarkpea mangimine oli "kogu mu postituse peale" kommentaariks, siis GTFO. ei ole m6tet ajada asja segasemaks kui see on kaesoleval hetkel. ja yleyldse, need 1 lauselised kommid yldiselt ei huvita kedagi, ei siin, ei mujal foorumites. isegi, kui seal t6tt 6eldakse, trust me

    vabandan ette, kui see oli vastuseks mu kysimusele, et mis juhtub seal BenGrundi teemas!


    anyway, im out for disco. sure story. NOW! adios :)
    ega sinu see komentaar vajalikum ei olnud.
    GTFO!

  13. #73
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    ega sinu see komentaar vajalikum ei olnud.
    GTFO!
    Vajalikum kui sinu oma.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

  14. #74

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    uudistaja ära pabla, ma üritasin lihtsalt teemat kokku võtta sellega, toetudes kõigele sellele, mis sorti infot ma foorumist varem olen leidnud seoses poku ja tema tegemistega. nii et ole rahulik!

  15. #75

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    ega sinu see komentaar vajalikum ei olnud.
    GTFO!
    +1 ja õpi kirjutama

  16. #76
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Nagu näha soovid korraldada Eestis pokkeri konverentsi ning tulete kahekesi siia.. hmm mul tekkis sellega seoses ainult kaks küsimust. Kas selle nimel seminari nimel võtad riski lennata otse eeluurimise vanglasse? Kui teada saadakse, et sa Eestis oled siis on sul siin ennast suhteliselt raske varjata(võrreldes hispaaniaga). Eesti ei ole nii suur riik kui on seda Hispaania. Teine küsimus oleks, et kui see TwiceT nii hea coach on ja sul nii hea sõber, siis miks madistad sa NL5-NL10 break even? See tundub natukene kummalisena minu meelest. Korraliku seminari vastu ei ole minul isiklikult midagi, vb võtaks isegi osa kui asi ennast ära tasub.

    gl ja rohkem ausust paluks.
    Hmm, väga huvitavad faktid. Alles ju poku pakkus coachingut mõned kuud tagasi pokkerikooli foorumis väites, et biidib NL50 vägagi hästi ja nüüd selgub, et on NL5-NL10 BE. Graafikuid muidugi ei näidatud, kuna väitis, et grindimine käib cake pokkeritoas ja ükski lehekülg seda ei tracki. Muidugi ta müüs veel mingisuguseid tõlgitud artikkleid oma blogis.
    Mina vist olin ainus, kes üritas pokut seal foorumis kaitsta, et andke inimesele aega tõestamiseks, aga graafikuid ei ilmunud ja ka Kajamees üritas temaga ühendust võtta mõninga küsimuse näol, mille peale kodanik poku lihtsalt offlinesse kadus. Tõesti kummaline...rohekm ausut, herr poku ja miks selline varjamine? Näita graafikuid, räägi lähemalt oma coachist ja saad inimese usalduse. Mingisugune umbkaudne jutt pigem tekitab tõesti inimestes kahtlusi ja Eesti pokkerikogukond on kindlasti palju pettusi näinud. Niiet, no offence, aga ole lihtsalt inimestega aus, kui nad pärivad midagi. GL edaspidi!

  17. #77
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Pokkeriseminar eestis?

    Issand millinne draama. Lugesin teema läbi ja , no nagu kodu keset linna

Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES