Kuupäev 3 sept, u 04.00 hommikul.
25/25 pot limit omaha, Turnist lähen AI, vastane callib, pot kokku u 16-17k.

Tuleb River, ja Showdown- Purjus vastane kes peab esimesena avama viskab enda kaardid tagurpidi (nii, et pilte pole näha) laua keskele (ülejoone-ilmselge muck).

Mina teen enda käe lahti, et 2nd nutsi näidata ja pot võita, peale seda kui mina olen avanud ütleb mängija , et ta soovib siiski mängida. Diiler kutsub poker room manageri kes võtab tema kaardid laua keskelt tagasi (muckist välja) ja avatakse, tal oli nuts ja pot antakse talle.

Vaidlesin manageriga ja kirjutasin ka kaebuse, et mis alusel saab käe muckist välja võtta. Täna 6 septembril helistati olympicust ja öeldi, et manager ja diiler käitusid õigesti, sest

a)ilmselgelt vastasmängija ei oleks meelega nutsi muckinud.
b) vastas mängija ei öelnud verbaalselt fold/muck kui käe ära viskas.

Lauas tekkis tugev arutelu ja kõik mängijad (isegi poti võitja) tunnistasid, et tegemist oli dead handiga.

Teiste mängijate arvamus antud olukorrast ja kas selliseid asju juhtub olympicus tihti, et manager ütleb lihtsalt 100x järjest, et "minul on õigus" ilma olukorda mõistmata?

Reegel olympicu koduleheküljelt:
30. Kaardid ei tohi kunagi laualt "lahkuda". Laual on olemas joon, mis on diilerile abiks, et kindlaks määrata, kas mängija on oma kaartidest loobunud (discarded/folded hand) või osaleb veel mängus. Kaardid, mis on diileri pool joont, on mängust väljas (folded hand) ja diiler on kohustatud kaardid ära võtma ning asetama need loobutud kaartidele mõeldud alale mängulaual (muck).

Kahju, et Olympic enda kehtestatud reegleid ise ei järgi.