Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 139

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Juhtum tallinna Olympicus

    Kusjuures ma olin ka siis mängimas, aga just see hetk vetsus või suitsuruumis vms ja kahjuks ise kätt ei näinud. Kirjelduse järgi on muidugi sinul õigus ja ütlesin seda ka lauas, aga ma kardan, et tagantjärgi ei saa enam raha kuidagi kätte, isegi kui sulle peale kaebust õigus oleks antud. Teinekord keeldu kategooriliselt ja kiirelt mängu jätkamast enne, kui asi täiesti selge on ja kutsu kasvõi Karu ise kohale :P

    Aga jätka kindlasti kirjavahetust ja too reeglitest see lõik neile välja. Ehk on siis tulevikus selliseid eksimusi vähem.

    Raha muidugi nõua ka! :)

  2. #2

    Re: Juhtum tallinna Olympicus

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Kusjuures ma olin ka siis mängimas, aga just see hetk vetsus või suitsuruumis vms ja kahjuks ise kätt ei näinud. Kirjelduse järgi on muidugi sinul õigus ja ütlesin seda ka lauas, aga ma kardan, et tagantjärgi ei saa enam raha kuidagi kätte, isegi kui sulle peale kaebust õigus oleks antud. Teinekord keeldu kategooriliselt ja kiirelt mängu jätkamast enne, kui asi täiesti selge on ja kutsu kasvõi Karu ise kohale :P

    Aga jätka kindlasti kirjavahetust ja too reeglitest see lõik neile välja. Ehk on siis tulevikus selliseid eksimusi vähem.

    Raha muidugi nõua ka! :)
    *raha ta enam ei näe.
    oly ei maksa seda oma taskust ja vastasel pole ka tagantjärgi kohustust seda talle anda.

  3. #3
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: Juhtum tallinna Olympicus

    päris tühjade kätega ka nüüd ei tohiks jätta, sümboolne kinkekaart/kink nende vea eest , aga eks näis mis saama hakkab:)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES