Minu kui kliendi soovitused Olympicule:

1) Tehke endale ise selgeks, kas tahate reeglite järgi käituda või manageridele anda otsustamiseks vabad käed.

2) Kui need reeglid pole Olympicu kodulehel siduvad, siis - jumala eest - korjake nad ära. Kui keegi praegu teie vastu tsiviilhagi esitaks mõne kahtlase olukorra pärast, siis oleks need reeglid ikka tõeline valu perses.

3) Kui reeglid võiksid ikkagi siduvad olla, siis veenduge, et te neid ka updatete vajadusel. Kui praeguseid lugeda, siis jääb vägisi mulje, et keegi on purjus peaga naljaviluks midagi kirja pannud. Näiteks üldreeglites on 28, 32 ja 46 sõna-sõnalt identsed. Mitmed reeglid reaalselt mängus ei kehti (nt. showdowni järjekorra reegel). Kirjavigu ka puudu just ei tule.

4) Kui vahel mingit jama teete, siis tunnistage seda! On selge, et tegijal juhtub ja kõik diilerid ja/või managerid ei saa kõike teada. Vahel tuleb vigu parandada, mitte iga hinna eest põhjendusi otsida, miks mingi asi võib ikkagi OK olla, kuigi iga terve mõistusega inimene saab aru, et maja tegi vea.

5) Panustage floor manageride koolitusse. Praegu on ikka nende tase ja olukordade tõlgendused drastiliselt erinevad. Nt. ühe FM puhul olen mina õppinud, et küsida tuleb nii, et FM ei saaks aru, milline on diileri ja milline mängija seisukoht. Vastasel korral otsustab *alati* diileri kasuks. Mängijal peab olema kindlus, et Olympicus on reeglid alati kõigile mängijatele samad ja ei sõltu sellest, kes parasjagu tööl või puhkusel on. Praegu seda kahjuks väita ei saa.

6) Diilereid ei ole ilmselt majanduslikult eriti otstarbekas põhjalikult koolitada, aga õpetage neile üht elementaarset: nad on klienditeenindajad, mitte noored Hitlerid. Eriti kontrastne on see siis, kui väga hea diiler asendub eriti nõrgaga. Kui diileri esimesed sõnad lauale on 'korjake oma asjad laualt ära', siis peaks arenguruumi olema.


Üldiselt on hea ja meeldiva live-keskkonna loomiseks juba nii palju panustatud, et natuke veel ei tohiks üle jõu käia.