Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 25, kokku 26 EsimeneEsimene ... 1523242526 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 481 kuni 500, kokku 502
  1. #481

    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

    mis ööbimisega saab siis, kas oleks mõtet mingi odav motell juba bookida kesklinnas?

  2. #482
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

    tunnen baasi direktorit kui ja juhatajat. mängijaid mahub sinna rohkem kui 40 kindalsti ja kuna tüübid on ise ka parajad pokkerisõbrad (neil seal endal ka miski turniir käimas + triobet live satiakd vms) saaksite kindlasti mingise õhtu... lihtsalt peaasi, et samal ajal mingi kossumatš vms ei toimu...

    Svenza vist jah oli seal triobeti satikal õhtujuht, ta juba peaks teadma kuidas asjad seal, et edu!

    Ise laivi niikuinii ei mängi niiet kohale vist ei ilmu.

  3. #483

    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

    60 mängijat+ waitinglistiga pm 80 :D.

  4. #484

    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

    Tsitaat Algselt postitas farik666 Vaata postitust
    tunnen baasi direktorit kui ja juhatajat. mängijaid mahub sinna rohkem kui 40 kindalsti ja kuna tüübid on ise ka parajad pokkerisõbrad (neil seal endal ka miski turniir käimas + triobet live satiakd vms) saaksite kindlasti mingise õhtu... lihtsalt peaasi, et samal ajal mingi kossumatš vms ei toimu...

    Svenza vist jah oli seal triobeti satikal õhtujuht, ta juba peaks teadma kuidas asjad seal, et edu!

    Ise laivi niikuinii ei mängi niiet kohale vist ei ilmu.
    WRONG!
    Põhirõhk oleks entertainmendil.

  5. #485
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    WRONG!
    Põhirõhk oleks entertainmendil.
    +1

  6. #486
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

    spordikas on 6 lauda ehk siis 60 mahuks mängima ja snäkid ja asjad oleks muhe,rummikoks oli seal pokkeriturnadel enivai 35.- ja kui price viinades või alkos siis pigem vähem auhinnakohti aa see eest paremad joogid ala smirna jne,mingit saasta Virut või laudurit kohe kindlasti ei sponsoreeri:)aga noh ma arvan et Ranka ise ka samal meelel!

  7. #487

    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

    Tra, just tegin pika posti ja see näkane süsteem viskas mu välja. Ühe sõnaga, garanteerin turniirile 80-le inimesele.

  8. #488
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    WRONG!
    Põhirõhk oleks entertainmendil.
    selge see ju... üritasin viisakalt ära öelda, kuna mul aastavahetusest siiamaani tuumavärinad, siis saadaks igasuguse entertainmenti mõneks ajaks pikalt...

  9. #489
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

    90% IN ja kui varakult kuupäev kokku lepitakse.. siis obv panen saunaga toa kinni:-) obv oleks ma otepääl kokkutulekut rohkem fännanud..

    ja mõned inimesed saaks ka minu autosse.. ja võtke igaks juhuks load kaasa.. eelmine kord ma puhusin lauapa õhtu kell 19:00 veel 0,5 promilli välja:-) k2snakalle sõitis tagasi tlnasse:-)

  10. #490

    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

    6 pokkerilauda on jah, aga saaksin 2 suurt ümmargust lauda veel juurde võtta, pealegi saab waitin glisti teha. Teeme kinnise peo, nii et iga mats tänavalt sisse ei astu. Vaatame esialgsete regajate pealt kui suur huvi on, ise pakuks buyiniks 30€. Seal sees on siis Rootsi laud, snäkid ja mingi special alko. Arvatavasti saaks hinna kaubelda õlle, siidri ja rummi koksi suhtes. Kui huvi viina nottimise vastu, saab seda ka korraldada. Kui limiit ületatud, võib oma raha eest juurde osta. Spetsiaalsed klubikaardid on ka olemas millega saab 20% alet.

    Edit: Igaks juhuks panin märgi maha, et jobannaya süsteem jälle välja ei viskaks . Baari mahuks muidu 100 inimest ära, saab suurelt ekraanilt sporti vaadataja lauajalgpalli turniiri korraldada. Paneme regamise käima. Turniirile annab obv. rahalised auhinnad sebida. Aga pool läheb baari käibeks snäkkide ja jookide eest.
    Viimati muudetud Svenza poolt : 03.01.11 at 22:28

  11. #491

    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

    tehke millalgi uus teema ja pange kõik selgelt esimesse posti ka kui kõik otsustatud, hetkel ei saa aru kus siis toimub jne, poste tuleb ka kiirelt peale.
    võiks mainida siis peale põhilise:
    *ööbimine
    *asukoht(kuidas bussiga tlnast)
    *õhtused plaanid(klubid/pubid vms)

  12. #492
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    90% IN ja kui varakult kuupäev kokku lepitakse.. siis obv panen saunaga toa kinni:-) obv oleks ma otepääl kokkutulekut rohkem fännanud..

    ja mõned inimesed saaks ka minu autosse.. ja võtke igaks juhuks load kaasa.. eelmine kord ma puhusin lauapa õhtu kell 19:00 veel 0,5 promilli välja:-) k2snakalle sõitis tagasi tlnasse:-)
    mina , con+1. Kui saaks

    Edit : easy PM:)
    Viimati muudetud Priidix poolt : 03.01.11 at 22:30

  13. #493
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

    Davai teeme seal ära. See oleks lihtsalt nuts tinutamine.

  14. #494
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    90% IN ja kui varakult kuupäev kokku lepitakse.. siis obv panen saunaga toa kinni:-) obv oleks ma otepääl kokkutulekut rohkem fännanud..

    ja mõned inimesed saaks ka minu autosse.. ja võtke igaks juhuks load kaasa.. eelmine kord ma puhusin lauapa õhtu kell 19:00 veel 0,5 promilli välja:-) k2snakalle sõitis tagasi tlnasse:-)
    kui see siis 4ndal jääb, siis bronniks ühe koha autos ära

  15. #495
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

    Svenza pakutud idee sobiks vägagi!

  16. #496

    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    6 pokkerilauda on jah, aga saaksin 2 suurt ümmargust lauda veel juurde võtta, pealegi saab waitin glisti teha. Teeme kinnise peo, nii et iga mats tänavalt sisse ei astu. Vaatame esialgsete regajate pealt kui suur huvi on, ise pakuks buyiniks 30€. Seal sees on siis Rootsi laud, snäkid ja mingi special alko. Arvatavasti saaks hinna kaubelda õlle, siidri ja rummi koksi suhtes. Kui huvi viina nottimise vastu, saab seda ka korraldada. Kui limiit ületatud, võib oma raha eest juurde osta. Spetsiaalsed klubikaardid on ka olemas millega saab 20% alet.

    Edit: Igaks juhuks panin märgi maha, et jobannaya süsteem jälle välja ei viskaks . Baari mahuks muidu 100 inimest ära, saab suurelt ekraanilt sporti vaadataja lauajalgpalli turniiri korraldada. Paneme regamise käima. Turniirile annab obv. rahalised auhinnad sebida. Aga pool läheb baari käibeks snäkkide ja jookide eest.
    SOBIB 100% ja olen 10000% kohal!!!!!!!!

  17. #497

    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

    Ma võtan siis korraldamise enda kanda, hakkan peojuhiks , orgunnin teile mängud ja viin turniiri läbi. Räägin homme omanikega ka läbi, et mis nad arvavad sellest loost. Samuti vaatan mis jooke normaalse hinnaga saaks.

    Koht ise on kesklinnas, Raatuse 22, ühiselamu all. Atlantis 200meetrit, Club Tallinn 300 meetrit, kasiino ja Maasikas 500 meetrit. Kõik käe jala ulatuses.

  18. #498
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

    Coca teeb eraldi teema ära ja me võtame enda kanda selle, et sinna tuleks full-house, vajadusel ka quads või isegi royal flush.

  19. #499
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Postitusi
    358

    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

    nuts koht & idee.

  20. #500
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

    Pretendeeriks ka Rage auto peale (load olemas)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES