Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 12, kokku 12
  1. #1

    109$ MTT Starsis

    Tegemist 109$ MTT turnaga, 162 osavõtjat, 18 saab raha.
    3. level alles, kaks kätt tagasi crackis mingi ulme donk ilge sitaga mu 99 ära. Kerge tilt peal...
    PokerStars, $25/50 Hold'em Tournament, 8 Players
    Hand Converter by Pokerhand.org

    Board:
    Gaugel (SB): $8,325
    renem24 (BB): $2,850
    Thomsonnn89 (UTG): $1,080
    jimenezzzz (UTG+1): $3,025
    zlatan79ibra (MP1): $2,655
    Svenza (MP2): $2,065
    SneakOne (CO): $5,645
    faruk1978 (Button): $4,935

    Dealt to Svenza 7 7

    Pre-flop:
    (1 folds), jimenezzzz raises to $200, (1 folds), Svenza calls $200, SneakOne calls $200, (2 folds), renem24 calls $150

    Flop: ($825) 4 J 6 (4 Players)
    renem24 checks, jimenezzzz checks, Svenza checks, SneakOne checks

    Turn: ($825) 7 (4 Players)
    renem24 checks, jimenezzzz checks, Svenza bets $500, (1 folds), renem24 calls $500, (1 folds)

    River: ($1,825) Q (2 Players)
    renem24 bets $2,150 and is all-in,

    Vastane pani ilma mõtlemata kohe allin, on tal mast või ei ole? Turni check-call ja riveri insta push.




    fixed ur cards

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: 109$ MTT Starsis

    PF on obvious fold.

    Riveris sellise stacki ja poti juures ei foldi.

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: 109$ MTT Starsis

    Tsitaat Algselt postitas fishh
    miks?
    Eeldan, et mängite kolmiku peale. Kui jah, siis pole implied oddse.

    EDIT: Ja igasugu "outplayks" ma vajan kindlasti paremaid reade, kui nothing.

  4. #4
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    163

    Re: 109$ MTT Starsis

    PF - easy fold

    river - räme ägin kõigepealt... siis veel ägin ja arusaamine, et peaks foldima. kas reaalselt ka foldin, see oleneb ilmselt mingitest peenematest teguritest mis konkreetse käe ajal peaksid kuskilt paistma.. readid (tõenäoliselt midagi ikka korjan kuskilt üles selle vastase kohta) või isegi mingid muud hetkeolukorrast sõltuvad debiilsed argumendid mu peas... :-[
    tegelt, kui su stäkki riveriks arvutama hakata, siis tegelt tundub, et hakkab juba nats calli poole nihkuma...


    fishh - eksid, toob kindlalt

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: 109$ MTT Starsis

    seda riverit ei saa foldida, see on fakt!

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: 109$ MTT Starsis

    VEE TEE EFF???????
    mida kuradit
    misasja...
    te foldite 4BB peale PP 2ra v2? mis asju te yldse m2ngite siis? AKs l2heb siis ju ka teil mucki siin?
    mitu BBd stack olema peaks, et implied oddside peale m2ngida siin? 100 BBd nagu cashis? Sellist stacki on suht keeruline saavutada turnades. AAd ootama j22des kuivate 2ra ju.
    Kas siis PF allin ei tuleks ka k6ne alla?


    fakk ma ei oska seda pogerit. juhe jooksis nii kokku praegu.

  7. #7
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: 109$ MTT Starsis

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    te foldite 4BB peale PP 2ra v2?
    jah
    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    mis asju te yldse m2ngite siis? AKs l2heb siis ju ka teil mucki siin?
    AJ+,99+,KQ raiseks üles(mõnda kätt vahel limbiks), KJs tüüpi käsi näiteks overlimbiks. AKs raisen
    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    mitu BBd stack olema peaks, et implied oddside peale m2ngida siin?
    100 BBd nagu cashis?
    ~80bb ikka
    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Sellist stacki on suht keeruline saavutada turnades. AAd ootama j22des kuivate 2ra ju.
    Kas siis PF allin ei tuleks ka k6ne alla?
    Ainult esimestel levelitel setminetaksegi. Kuna 77 on pigem seal madalate pocketite vallas, siis ~40bb stackiga ma ei näe mõtet, kui raise on ees. AA-d keegi ei oota, turniiri käigus läheb käte range reeglina suuremaks, samas käed ise muutuvad, seega see et siin 77-t muckitakse, ei tähenda et mängitakse vähem käsi kui 1. levelil. Vastupidi.

    PFAI on kehv, kui kõik foldivad saad oma stacki 10-15% juurde, kui callivad siis oled kas way-behind või flippad.

    edit: muidu kui esimene vend oleks limpinud, siis oleks taga ikkagi limpinud, mitte foldinud. multiway etc..
    edit2: ma ei tea, mis BS-i ma hommikuti välja ajan :D 5% stackist sisse panna on täiesti normaalne, olen liiga palju cashi vist mänginud, seal raisen kõik pocketpaarid :P

  8. #8

    Re: 109$ MTT Starsis

    1. See on 100$ turna, siia eksib vähe donke.
    2. Madalatel levelitel on vaja gämblida et stack üles saada.
    3. Ise callin harilikult preflop pocketitega kui raise suurus on 5-10% minu stackist
    4. Tilt oli peal, sest paar kätt tagasi huiati just 2K ära mu stackist
    5. Ja ma olen täheldanud, et üldjuhul kui riveril pannakse insta bet, on see 90% juhtudest BLUFF. Scary river tuli ka, nii et oli mille peale mõelda, Tegelt oli tal J , Q, valu bettis oma top 2 pairi pannes mind AJ või Aq peale või midagi sellist.
    6. Igatahes callisin **** maha ja sain poti.
    7. Lõpus hävisin ikka mõttetult kui SB vs BB panin QJ nuppe ja A5 insta callis. SICK

  9. #9
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: 109$ MTT Starsis

    standard

  10. #10
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: 109$ MTT Starsis

    minu meelest on preflop setmininguks oddsid olemas. kuskilt lugesin, et üle 1/10 ei tohiks koolida ja 4way potist tulevad potoddsid juba leevendavad vajalikke implied oddse.
    antud olukorras setti püüdes on sul vaja saada post flop veel 1000chippi, et see kasumlik oleks.
    1:8 tõenäosus sett saada ning 200:600 potoddsid+1000(implied oddsidena)
    kas antud loogika on vale v arvate, et keskmiselt ei saa 1000 chippi postflop potti juurde?

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: 109$ MTT Starsis

    Tsitaat Algselt postitas surka
    minu meelest on preflop setmininguks oddsid olemas. kuskilt lugesin, et üle 1/10 ei tohiks koolida ja 4way potist tulevad potoddsid juba leevendavad vajalikke implied oddse.
    antud olukorras setti püüdes on sul vaja saada post flop veel 1000chippi, et see kasumlik oleks.
    1:8 tõenäosus sett saada ning 200:600 potoddsid+1000(implied oddsidena)
    kas antud loogika on vale v arvate, et keskmiselt ei saa 1000 chippi postflop potti juurde?
    Silmaga vaadates on PF implied oddsid 1:11. Seti saame 1:8 aga set ei ole surematu. Teinekord crackitakse meie set või ei maksta välja või mida iganes. Samuti mida suurema buy-iniga turna, seda parem on keskmise mängija mängutase sellel turnal ning paremini loetakse käsi ning minnakse broke halvem. Seega 1:11 on siin ilmselgelt vähe!

    Peale selle võib keegi tagant squeezeda ja meid üldse minema ajada või kui callib siis puudub meil posisioon. Seega olukord on veel halvem ning minu jaoks see clear fold.

    see 1:10 on miski live mängu reegel, kus su settide väljamakse protsent on 100% ligi. Online kahjuks on tase tugevam ning ei maksta nii isuga midagi välja ja alla 1:15 ei ole mõtet üldse callida. Oleneb muidugi vastases ka - kui väga tight, siis võib 1:10 loosi minna.

  12. #12
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: 109$ MTT Starsis

    77 võib pf callida küll 1/10 reegli põhjal. masti kohta ei oska öelda, aga kui foldid, siis pole ka veel paha seis. tal võib turni rida ka olla?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES