Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 4, kokku 4

Teema: KK NL100

  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    KK NL100

    Vastane 30/11/2 100 kätt

    Pean tunnistama kui sellisel flopil rr saan NL100s tõmbab kohe pildi tasku, set set set..... River call oli tilt call peale eelmist ässade kätt. Aga mida flopis tegema peaks? või turnil?

    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com



    Hero (MP1) ($109.45)
    MP2 ($101.65)
    CO ($24.05)
    Button ($26.50)
    SB ($126.45)
    BB ($109.20)
    UTG ($27.15)
    UTG+1 ($98.50)

    Preflop: Hero is MP1 with K, K
    2 folds, Hero raises to $4, 3 folds, SB calls $3.50, 1 fold

    Flop: ($9) 8, 10, 5 (2 players)
    SB checks, Hero bets $5, SB raises to $20, Hero calls $15

    Turn: ($49) A (2 players)
    SB checks, Hero checks

    River: ($49) J (2 players)
    SB bets $46, Hero calls $46

    Total pot: $141 | Rake: $3

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: KK NL100

    Flop on standard, võid ka 3betida aga mulle meeldib call rohkem.

    Pääääh. Turni kaart on kõige nõmedam kaart, mis tulla sai. Mitte, et ma ässa kardaks aga see on tema jaoks scare kaart ning vähem halvemaid käsi callib. Minu arvates turni check on hea.

    Miks riveri call on tilt call? Minu arvates on riveri call standard call sellise vastase vastu, kes pöörab oma 1 paar käed effektiivselt bluffiks ja sa näitasid turnil nõrkust ning ta võib busted rea tõmmetega väga vabalt bluffida või omast arust J9, JQ käega valuebettida. Samuti riveri bet on jube suur võrreldes poti suurusega ja tahaks öelda, et ta nurub sult foldi. Aga mine sa neid donke tea :D

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: KK NL100

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Flop on standard, võid ka 3betida aga mulle meeldib call rohkem.

    Pääääh. Turni kaart on kõige nõmedam kaart, mis tulla sai. Mitte, et ma ässa kardaks aga see on tema jaoks scare kaart ning vähem halvemaid käsi callib. Minu arvates turni check on hea.

    Miks riveri call on tilt call? Minu arvates on riveri call standard call sellise vastase vastu, kes pöörab oma 1 paar käed effektiivselt bluffiks ja sa näitasid turnil nõrkust ning ta võib busted rea tõmmetega väga vabalt bluffida või omast arust J9, JQ käega valuebettida. Samuti riveri bet on jube suur võrreldes poti suurusega ja tahaks öelda, et ta nurub sult foldi. Aga mine sa neid donke tea :D
    79 :))

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: KK NL100


    Ja ranka sa päeval starsi NL100 üldse mängisid ka kolmapäeviti, donke jagub mõnele lauale ja seal waiting listis 4+ inimiest.

    Viimane käsi oli ka meeldiv. sb 3bet AA-ga CO call flop 7QK all in ja vastas KK

    Ja ma mõtlesin , et NL50 on NItland, ma üks loosemaid seal:) Ja ise pean ennast TAGiks.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES