Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 51, kokku 284 EsimeneEsimene ... 41495051525361101151 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 001 kuni 1 020, kokku 5676

Teema: "Yes" thread

  1. #1001

    Re: "Yes" thread

    assamait, see küll magus promo. Ma oleks oma 10Kvpp-ga see kuu insta supernova.

  2. #1002
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: "Yes" thread

    See promo ei tohiks torkida minu perset, kuna mina ei kaota ma mitte midagi peale näruse freerolli aga see promo tekitab minus vastikult ebaõigluse tunde - tra miks nemad saavad ja mina ei saa. Mina rühkisin palehigis mitu kuud, et saavutada VIP Supernova level, nemad saavad selle kuu ajaga ja suhteliselt lihtsalt!

    Nahhui, mis VIP ma olen kui igasugu pereemadel on täpselt sama VIP level ja saavad täpselt samasuguse teenuste osaliseks kui mina. Päev päevalt hakkab mul järjest rohkem viha ja tülpimust PokerStarsi vastu tekkima aga tänu ameerikale see site sõidab pilvede peal. Ootan isuga, kui UIGEA laguneb ja tuleb võrdsus majja või võetakse karmimad meetmed PokerStarsi suguste monopol sitede vastu ja tõrjutakse see ameerika turult nagu tehti netelleri ja MB-ga.

  3. #1003
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: "Yes" thread

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Nahhui, mis VIP ma olen kui igasugu pereemadel on täpselt sama VIP level ja saavad täpselt samasuguse teenuste osaliseks kui mina.
    ROFLMAO

  4. #1004

    Re: "Yes" thread




  5. #1005
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: "Yes" thread

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    See promo ei tohiks torkida minu perset, kuna mina ei kaota ma mitte midagi peale näruse freerolli aga see promo tekitab minus vastikult ebaõigluse tunde - tra miks nemad saavad ja mina ei saa. Mina rühkisin palehigis mitu kuud, et saavutada VIP Supernova level, nemad saavad selle kuu ajaga ja suhteliselt lihtsalt!

    Nahhui, mis VIP ma olen kui igasugu pereemadel on täpselt sama VIP level ja saavad täpselt samasuguse teenuste osaliseks kui mina. Päev päevalt hakkab mul järjest rohkem viha ja tülpimust PokerStarsi vastu tekkima aga tänu ameerikale see site sõidab pilvede peal. Ootan isuga, kui UIGEA laguneb ja tuleb võrdsus majja või võetakse karmimad meetmed PokerStarsi suguste monopol sitede vastu ja tõrjutakse see ameerika turult nagu tehti netelleri ja MB-ga.
    eks neid tuleb teistele riikidele kah, kui eestile peaks tulema, siis sulle võrdub see insta milestone boonusega. Nad olid seda teinud testi mõttes. Ilmselt tunnevad ennast ebakindlalt, miks muidu sellise asjaga välja tullakse.

  6. #1006

    Re: "Yes" thread

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Aga NL50's pole ma veel peale AA mitte halligi näinud kui 4Bettimiseks on läinud, ning neljal korral on mul vastaseks olnud vähemalt 25VPIPiga mängija nende viimaste KK vs AA'de hulluse ajal. Imo NL50's tulex küll see never fold KK preflop asi ära unustada, sest senimaani kõik KK'd mis pottides olen näinud, on regular 3Beti flattinud preflopist, keegi ei pane alla AA 4betti otsa.
    +1
    Täpselt minu mõtted ka Ongames mängides.

  7. #1007
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: "Yes" thread

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    eks neid tuleb teistele riikidele kah, kui eestile peaks tulema, siis sulle võrdub see insta milestone boonusega. Nad olid seda teinud testi mõttes. Ilmselt tunnevad ennast ebakindlalt, miks muidu sellise asjaga välja tullakse.
    Testi mõttes riigis, kus elab miljoneid pokkerimängijaid? Pigem oli see samm tungida agresiivselt ühendkuningriikide turule.

    Tsitaat Algselt postitas surka
    ROFLMAO
    Mis siin nalja pakub? Enne oli Supernova üpriski tugev VIP level ja selle saavutamiseks tuli üpriski palju vaeva näha. Nüüd päev-päevalt see VIP tase järjest rohkem devalveerub - see UK promo ja samuti WSOP-le minejad saavad Supernovaks (palju neid Starsis tavaliselt läinud on? Miski tuhande kanti?). Kui nad lisavad veel ja veel riike, siis see asi läheb hullumajaks - varsti Supernova freerollid on 10,000 pealised endised prima freekad.

  8. #1008

    Re: "Yes" thread

    Debüüt Nl10s ;D

  9. #1009

    Re: "Yes" thread

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG+1 ($16.90)
    MP1 ($11.05)
    MP2 ($14.55)
    MP3 ($24.85)
    CO ($25)
    Hero (Button) ($25)
    SB ($25)
    BB ($34.15)
    UTG ($25)

    Preflop: Hero is Button with Q, Q
    1 fold, UTG+1 bets $0.75, 1 fold, MP2 calls $0.75, 1 fold, CO calls $0.75, Hero raises to $3.75, 1 fold, BB raises to $6.75, UTG+1 calls $6, 1 fold, CO raises to $12.75, Hero raises to $25 (All-In), BB raises to $34.15 (All-In), 1 fold, CO calls $12.25 (All-In)

    Flop: ($82.60) 2, 5, 9 (3 players, 3 all-in)

    Turn: ($82.60) Q (3 players, 3 all-in)

    River: ($82.60) 6 (3 players, 3 all-in)

    Total pot: $82.60 | Rake: $3

    Results:
    Hero had Q, Q (three of a kind, Queens).
    BB had 8, 9 (one pair, nines).
    CO had 10, 10 (one pair, tens).
    Outcome: Hero won $79.60


    shit it donks :d

  10. #1010
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: "Yes" thread

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Testi mõttes riigis, kus elab miljoneid pokkerimängijaid? Pigem oli see samm tungida agresiivselt ühendkuningriikide turule.

    Mis siin nalja pakub? Enne oli Supernova üpriski tugev VIP level ja selle saavutamiseks tuli üpriski palju vaeva näha. Nüüd päev-päevalt see VIP tase järjest rohkem devalveerub - see UK promo ja samuti WSOP-le minejad saavad Supernovaks (palju neid Starsis tavaliselt läinud on? Miski tuhande kanti?). Kui nad lisavad veel ja veel riike, siis see asi läheb hullumajaks - varsti Supernova freerollid on 10,000 pealised endised prima freekad.
    Kui tihti sa neid freerolle mängid?

  11. #1011

    Re: "Yes" thread


    blindbattles vs regulars

    Party Poker $400.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 136367
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    CO: $130.95
    Hero (BTN): $433.80
    SB: $527.00
    BB: $1299.00
    UTG: $567.10

    Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN with A J
    2 folds, Hero raises to $12, 1 fold, BB raises to $42, Hero raises to $123, BB raises to $1299, Hero calls $310.80 all in

    Flop: ($869.60) 4 2 7 (2 players - 1 is all in)

    Turn: ($869.60) 7 (2 players - 1 is all in)

    River: ($869.60) 4 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $869.60
    Hero shows A J
    BB shows 6 9
    Hero wins $866.60
    (Rake: $3.00)


  12. #1012
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: "Yes" thread

    wooow, nice!
    reade ei soovi avaldada? :D

  13. #1013

    Re: "Yes" thread




    viimased paar päeva on väga stressirikkad olnud, õnnex praegune õhtu oli lihtsalt niceeeeee.......paar monster potti plo50s läks kaduma, aga õnnex magus pluss.
    1388 VPPd on teha, et platinum saada...st seda et tuleb teha 3 normaalset sessi...ei tea kas homme suudan 3 teha, aga...2 tahaks küll teha. Vb on tööjuures eriti igav (60-40, et reede on nii kuiv ja tuhkagi teha pole), siis paneks 10st kuni 17ni hard omahat
    PLatinum on kõva sõna, eriti kui see pm nädalaga ära teha (H), alustades limiitides plo25;nl25 ja lõpetades plo50-nl50. i just love multitabeling, not just multitabeling, but fking starsi multitabeling on LIHTSALT TEHNUTS- 15-18 lauda.

  14. #1014
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: "Yes" thread

    tower peab lihtsalt meeldima, pani mu päevale nii ilusa punkti.



  15. #1015
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: "Yes" thread

    konn sa NL50 juba ?

  16. #1016
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: "Yes" thread

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Testi mõttes riigis, kus elab miljoneid pokkerimängijaid? Pigem oli see samm tungida agresiivselt ühendkuningriikide turule.
    1)no ma ei tea, starsi support igastahes ütles, et testi mõttes.
    2)niikaua kui ma siin elanud olen, pole ma vist kordagi juhtunud nägema starsi reklaami telekast, ajalehest, jalkaklubide särkidel ega ka kusagil mujal (v.a. SkySportsi ja SentantaSportsi pealt ehk?) ja telekat vaatan ma päääris palju. Kui see oleks tõesti tulnud suure reklaamkampaania saatel, siis oleks asi usutavam.
    3)Pokkerimängijaid/klubisid on siin tõesti rämedalt palju, kas just miljoneid aga ikkagi. Kõikidel brick&mortar klubidel on oma pokkerisaidid (enamasti küll oma skiniga kusagil suuremas võrgus, WilliamHill, Ladbrokes, Gutshot, BigSlick jne) ja kuna pokerstars sellist asja ei luba siis edu neile.

    EDIT : oh ja unustasin skypoker.com sootuks. (ja skybox on vist kyll kõigil kodus) minge tsekkige softi, no nii rigged ikka annab olla. point on selles, et kogu see edvuse laat siin tahab ennast telekast näha (mingi x aeg hiljem näidatakse telekast, mis seal toimub) see on vist kõige masendavama tasemega koht ever. aga isegi see ei kaalu ülesse seda softi, see on ikka klass omaette.

  17. #1017
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: "Yes" thread

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    konn sa NL50 juba ?
    kle põhimõtteliselt jah proovin jalgu alla saada seal ja viisakalt biitima hakata seda. Üldjuhul lasen madalamaid limiite kah kõrvalt.

  18. #1018
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: "Yes" thread

    Tsitaat Algselt postitas ment52
    Kui tihti sa neid freerolle mängid?
    Korra aastas

  19. #1019

    Re: "Yes" thread

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Testi mõttes riigis, kus elab miljoneid pokkerimängijaid? Pigem oli see samm tungida agresiivselt ühendkuningriikide turule.
    See on tegelikult ju loogiline, sest võrdlemisi mõttetu oleks sellist kampaaniat testida näiteks Eestis, kus on mingi 100 mängijat, sest nende tegevusest ei saa mingeid järeldusi teha. Küll aga saab edasist planeerida suure valimi pealt ning pole võimatu, et sama promo kuulutatakse edaspidi välja regiooniti a'la USA, Nordic, rest of Europe, Asia vms. Või siis kõik korraga va UK, sest raha voolas nii kenasti :P

    Sinu pahameel on muidugi mõistetav, sest oled kõvasti rüganud ja kampaaniafishid on madalates limiitides.

  20. #1020
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: "Yes" thread

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    panin 11$se sng kinni, vot kui kõva mees olen!
    VN, congratz!
    On millalgi welli ka oodata?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES