Olgu räägin oma loo siis

Pokkeriga tegelenud natuke üle aasta. Ise ma pole ma rahast deposiiti teinud, kõik olen teeninud alates nullist freerollidest. Igatahes, märtsis tuli suurem freerolli raha 70Eurot T6-s . See sai mängitud 160Euro peale umbes ja septembris sa kolitud Pacificusse. Mänguks sai valitud heads-up , sest T6-s läks heads-upis väga hästi. Pacificu roll oli alguses 290$, umbes kuu ajaga kasvas see 1000$ peale. (+28BI HU-NL25-s). Siis algas allakäik, lihtsalt iga päev 2-3BI miinust. Sai võetud mitmenädalane puhkus ja Pärast seda proovitud teisi mänge (NL10-NL50 6max, fullring, SnG) , aga ei midagi, ikka langes ja langes. Nüüdseks siis BR langenud alla 200$. Tekib küsimus, kas on lihtsalt downswing (üle 30BI) või oli alguses luckbox põhjas ja luckisin 700$ plussi ja nüüd tuleb mu tõeline tase esile.

Niisiis, sooviks nõuandeid, millega peaks edasi minema - kolima teise tuppa vms?

Edit// aa tahtsin öelda, et kogu see jama on toimunud 15k käe juures (seda siis hinnanguliselt, sest mingit softi ma ei kasuta)