Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 7 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 128
  1. #21
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: uus mees cashis

    Ära raiska oma aega NL2hes, 80 taala on küllalt, et nl5-te minna

  2. #22

    Re: uus mees cashis

    niisiis pärats 2p tööd koju jõudes tegin täna hommikul jällle sessi 2h, 2h kätt.
    olen olnud eile hommikul 6st magamata, seega value pool oli kohutav.
    lisaks tegin 3x flopis vea, callisin 1x setiga ja 2x ülepaariga 3ways kui teadsin, et olen maas, väsimusest vast....

    kokkuvõttes pole üldse rahul njng hakkan käsi analüüsima tagantjärgi. lisaks tunnen end havasti AXs KXs kätega limpides, seega õpin ka need oddsid pähe. positsiooni mäng vajab ka lihvimist, ntx AJga mängin earlyst liiga looselt kohati ning stealing range on ka suhteliselt küsimärk.

    aga ok mis am ikka virisen, sitt päev oli tööl, haige väsimus.

    tänane sess:

    32bb/100 pole paha aga tõesti tunnen, et on puudujääke.

    igatahes kokkuvõttes hea meel, sest tean oma puudujääke ja saan jälle õppida.

    btw mu kes mu septembri goale ei tea siis kavatsen saada silverstari(10p 30k kätt)
    ja tahaks kuu lõpetada 20bb/100

    gl, gn


    // mindset korras, ei mängi väsinuna tegelt aga hetkel lihtsalt mass grind, et silverstar saada.
    Viimati muudetud con poolt : 06.10.10 at 06:37

  3. #23
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: uus mees cashis

    Mitme lauaga mängid?
    HUDi kasutad?
    Viimati muudetud Relamz poolt : 19.09.10 at 13:54

  4. #24

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas Relamz Vaata postitust
    Mitme lauaga mängid?
    HUDi kasutad?
    oleneb enesetundest. üldiselt kusagil 22 lauda. kui kerge väsimus on/mõte aeglasem siis kuskil 15. alla selle ei mängi.
    standard tableselection jne on asja võti.

    HUD'i kasutan, alati vaatan ka seda silmanurgast kui otsuseid teen.

  5. #25

    Re: uus mees cashis

    hakkasin oma mängu analüüsima:

    leidsin päris korralikke leake imo.


    Position awareness

    SB: VPIP 23 PFR 13

    SB limpimine tuleks pmst lõpetada

    muidu on seis isegi päris ilus. btn-utg, (va. SB BB) kasvavad numbrid päris ühtlaselt.

    Positional awareness on kindlasti probleem, peab hakkama tugevamat preflop mängu tegema. loen paar artiklit, loen ranka tabelit jälle.

    Stealing

    steal agg on 23. tahaks seda pisut tõsta


    Pocketid

    VPIP 90
    PFR 58

    ainus kaotab pocket on endiselt JJ, asi on oluliselt paranenud aga peab veel mõtlema.

    suurusjärgud:

    AA 20
    KK 14
    QQ 4
    JJ -4
    TT 12
    99 6
    88 4

    probleemne on ka QQ. olen kindel, et probleem on flopis, kui olen reraistud potiga flopis mingi 10/8 vastu ülepaariga siis peab õppima foldima. sama probleem ka multiways(siiski 2/3 oli hommikuse sessi tõttu), 6st suurimast kaotusest selle käega on 4 bad beat, seega väga hull asi pole. tuleb õppida ka preflopis foldima 3betile.

    JJga sama issue


    Suited Connectors

    BE, sisetunne oli õige, tuleb hakata oddside järgi mängima ja kindlasti jälgida rohkem positsiooni. SB võib põhjustada selle leaki.

    E: analüüsin hiljem kuna maht suur

    Cold called pole ühtgi kätt, seega see perfect.

    Unsuited Connectors

    näitab päris suurt plussi aga arvestades, et sinna kuulub ka AK mis on põhjustanud 90% sellest plussist siis peab asja parandama. Alates 980 ja allapoole on kõik väikse miinusega.

    EDIT//
    Probleemi polegi. kuni 87o on kõigiga suurim kaotus 2c, seega blindid soovad lihtsalt. 98o on paar korda ka stealitud ja sealt tuleb miinust, seega:

    Tuleb mõelda rohkem stealidele ja range paika panna

    Postflop Agg

    Eeskujulik

    Check-Raise

    pmst olematu.
    Eeskujulik
    Viimati muudetud con poolt : 19.09.10 at 19:28

  6. #26

    Re: uus mees cashis

    Päris tubli oled, proovin eeskuju võtta Sinust. Ise madistan FR NL2. Esimesed 2K kätt oli BB/100 mingi 30 või, praegu -7 või nii. Muidu mingeid õppematerjale võid tohuijaa PMida mulle, üritan iga nädal mingi raamatu läbi tõmmata.

  7. #27

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas JUNKER Vaata postitust
    Päris tubli oled, proovin eeskuju võtta Sinust. Ise madistan FR NL2. Esimesed 2K kätt oli BB/100 mingi 30 või, praegu -7 või nii. Muidu mingeid õppematerjale võid tohuijaa PMida mulle, üritan iga nädal mingi raamatu läbi tõmmata.
    siit foorumist leiad suht kõik. vaata pokkerikooli alla, seal palju artikleid. Oddsid, kuidas biitida mikroid jnejne.


    ------------------------

    päeva lõpp siis, sain 5k kätt, kaart jooksis kesiselt, palju coolereid ja väsimus annab tunda, A-gamest asi vääga kaugel. kokkuvõttes 15bb/100. olen avastanud veel leake, homme tegelen nendega esimesel võimalusel.

    täna tuli 85fpp, 365 to go, 11p aega, reaalselt umbes 7.


    gl, gn

  8. #28

    Re: uus mees cashis

    niisin jõudsin ca. 13.30 koju täna. olen suht unevõlas jälle aga pea isegi suht selge.


    tegin siis päris pika sessi isegi 2400kätt, täna oli mäng ilus, tundisn, et teen +ev otsuseid. jj ülepaarina ei suutnud flopis foldida 1x ja kaotasin buy-ini, see oli loll viga jälle.


    purustasin 100usd piiri!
    teenisin 41fpp(324 to go)
    br 104.85



    32bb/100
    sess on üsna swingine, seega teen tunnikese analüüsi tänasest mängust.



    päeva käsi(tegelt lausa kaks):


    ( Click to show/hide )



    ( Click to show/hide )


    need suht esimesed käed mida paari nädala jooksul slowplaynud olen. see 99 käe flopi raisemine on fucking skills, kui keegi chekis siis minraisesin, kui raiseti siis callisin:D
    ühtlasi ühed esimesed nelikud mis saanud olen oma 20k käega.
    Viimati muudetud con poolt : 06.10.10 at 06:39

  9. #29
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: uus mees cashis

    Starsis mängid? kui jah, siis mis su username on, kui saladus pole.

  10. #30

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    Starsis mängid? kui jah, siis mis su username on, kui saladus pole.
    said pm'i

  11. #31
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    Starsis mängid? kui jah, siis mis su username on, kui saladus pole.
    Graafiku peal on nick

  12. #32

    Re: uus mees cashis

    hakkasin tänaseid käsi analüüsima

    resulte ei pane, kuna nii vast parem tagasiside, igatahes mõned käed siis:


    1. turn? näen seal palju võimalikke combosid jne

    ( Click to show/hide )




    2. kas riveril on valuet callida?
    ( Click to show/hide )


    3. turn. põhjendage arvamust

    ( Click to show/hide )



    4. sellise käega masti tõmmates poti kasvatamine. kas keegi leiab, et see saab olla +ev? ma kohe seda mõtet maha isegi ei mataks. obv ei saa välja jätta preflop tõenäosust saada 2 samamasti kaarti mis on u.24%
    siiski lähtuge antud boardist.
    ( Click to show/hide )



    igatahes super sess mu poolt, vaatasin kõik kaotatud käed replayerist läbi 2-3x, analüüsisin.
    vead olid ülalnimetatud käed, rohkem pmst polnudki(muud käed: igal pool olid oddsid/sain bad beati) üleüldse suuri kaotusi rohkem pmst polnudki.
    suht super mängu tegin. sain jälle mõnele leakile jälile.

    stealing range vajab endiselt tööd, leidsin sessis 3 viga(ranka tabeli järgi).


    kummaline asi on, et tänane 2400hand sess tuli 10/6.5, sb limpimine on 15%, asi on paranenud aga tahaks veel koomale tõmmata.
    AJ hakkasin foldima enne utg2/mp
    AQo ei mänginud ka kohati enam utg pealt.

    kahtlen, et sellest nii suur erinevus tuli tho.
    peab mõtlema pocketite preflop mängu läbi jälle ehk.

    tuleb ehk paar holecardsi veel rangesse võtta positsioonidelt.


    100 usd marki ületamise puhul panen ka oma nl2 tulemused(ca 8p mängitud)

    Viimati muudetud con poolt : 06.10.10 at 06:40

  13. #33
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: uus mees cashis

    1. käsi

    as played

    2. käsi

    call. callin seal ka viie paariga maha.

    3. käsi

    as played.

    4. käsi

    ise ka flushdrawga vahest betin sellisel flopil. kasvatad potti ja range ei ole nii polariseeritud. kui sa c/c kaks streeti, siis flushi hittimisel on su käsi nii obvious, et harva maksab keegi midagi. turnis callin 10c.

  14. #34

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    1. käsi

    as played

    2. käsi

    call. callin seal ka viie paariga maha.

    3. käsi

    as played.

    4. käsi

    ise ka flushdrawga vahest betin sellisel flopil. kasvatad potti ja range ei ole nii polariseeritud. kui sa c/c kaks streeti, siis flushi hittimisel on su käsi nii obvious, et harva maksab keegi midagi. turnis callin 10c.
    2. hm, 2ways oop betile riveril ma viie paari siiski vist foldiks seal käes.

    3. käsi, seal on veel otsus ka vaja teha, mis see oleks siis?

    4.turnis callimine kui implied oddsidele mõelda siis ehk küll +ev, aga sel juhul pead
    call10, pot 40, oddsid mastile 1:5 e. 10:50,
    50-40=10

    seega peaksid masti hittides võitma 10c riveril.

    päris üllatav tulemus. päris kindlasti isegi +ev

    drawing dead eriti reaalne seal käes ei tundu

    Tänud korraliku tagasiside eest!
    Viimati muudetud con poolt : 20.09.10 at 17:29

  15. #35
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: uus mees cashis

    teises käes big blind on ilmselt c/f peal ja CO proovib lihtsalt potti stealida. ilmselt checkis oma mingusuguse ärtu läbi ja ei hittinud.

    kolmas käsi turnis fold. sorri jäi kirjutamata.

    neljandas käes peadki mõtlema implied oddside peale. kui mõtled vaid pot odds, siis tihtipeale ei saa sa ka näiteks preflop oddse pocketiga setminemiseks.

  16. #36

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    teises käes big blind on ilmselt c/f peal ja CO proovib lihtsalt potti stealida. ilmselt checkis oma mingusuguse ärtu läbi ja ei hittinud.

    kolmas käsi turnis fold. sorri jäi kirjutamata.

    neljandas käes peadki mõtlema implied oddside peale. kui mõtled vaid pot odds, siis tihtipeale ei saa sa ka näiteks preflop oddse pocketiga setminemiseks.
    arvutan iga kord preflopis implied oddsid setminedes/sc/suited kaarte mängides, jälgin stacke.
    aga ütlen ausalt, et turn/river on oesd/flushdrawidega implied oddsid unarusse jäänud. edaspidi juhin tähelepanu rohkem sellele.
    tänan tähelepanu juhtimast.

  17. #37

    Re: uus mees cashis

    liikusin eile nl5, mäng on ikka täitsa erinev, limpereid karistatakse, hilistelt positsioonidelt stealitakse, PF reraiset respektitakse. tegin 2,5k handi, käsi ei jooksinud eriti, võitsin enamuse hu potis top pairidega. kokkuvõttes 8bb/100. täna lähen vaatan uuesti värske peaga.

    meanwhile analüüsin käsi:

    1. vastane oli suhteliselt tundmatu, kaldun arvama, et suht loose mänguga

    ( Click to show/hide )



    2. Kas juba on viga tehtud ja kuidas jätkata?
    ( Click to show/hide )


    3. kõik õige? flop perfect aga turnis oleme maas igast pocketist 66-JJ

    ( Click to show/hide )


    kokkuvõttes tgein üsna sitta mängu, flopis oleksin pidanud ülepaare foldima jnejne. Turni reraiset tuleb rohkem respectida.

    j'tkan täna jälle, üritan vähem laudu võtta ja rohkem rangedele mõelda
    Viimati muudetud con poolt : 21.09.10 at 10:46

  18. #38
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: uus mees cashis

    esimeses käes riveris kindlasti call, sest hero on niipalju raha potti investeerinud.

    teises käes cbet on ok, aga peale UTG raise ja MP call, siis lükkan mina seal oma kaardid mucki. wild guess, et MP2l oli 22?

    kolmas käsi sul convertimata.

    a muidu ise liikusin ka NL5 mõned päevad tagasi ja imo on täpselt samasugune mäng nagu Nl2. hilisest positsioonsit stealitakse sealgi jne.

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    Turni reraiset tuleb rohkem respectida.
    http://archives1.twoplustwo.com/show...t=1&PHPSESSID=
    Viimati muudetud kardaanirist poolt : 21.09.10 at 11:45

  19. #39
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: uus mees cashis

    Ma paneks esimeses käes ässad kohe mucki, ta võis seal väga harva 6-te slowyplayda, aga tõenäoliselt hittis siiski oma 33 või 99 ära või slowtas JJ. Ta nii deep, et võis seal J9-t ka vabalt mängida. J või millegi muuga millega ta sulle alla jääks ta ei betiks elus ees nii. Ta teab, et sa oled juba committed seda callima, seega selle vastand = fold

    Teine käsi, imo harva võid sa seal flopil isegi kergelt ees olla, aga muckiks ära ikkagi, sest vastastel võib seal pmst kõik olla, OESD, FD, set jne, miski asi neist ikka ära hitib ja su AK suckib riveris suhtkoht cocki. Flop cbet on siiski õige imo.

    3. käsi as played. Ma arvan, et proovis lihtsalt potti stealida ja riveris enam panna ei julgend. Riveril ch/fold imo.



    Aga muidu, huvitav päevik. Loen regulaarselt ja kavatsen ise ka varsti samasuguse püsti panna, tundub +EV :). Jätka samas vaimus.
    Viimati muudetud virukunn poolt : 21.09.10 at 13:40

  20. #40

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    esimeses käes riveris kindlasti call, sest hero on niipalju raha potti investeerinud.

    teises käes cbet on ok, aga peale UTG raise ja MP call, siis lükkan mina seal oma kaardid mucki. wild guess, et MP2l oli 22?

    kolmas käsi sul convertimata.

    a muidu ise liikusin ka NL5 mõned päevad tagasi ja imo on täpselt samasugune mäng nagu Nl2. hilisest positsioonsit stealitakse sealgi jne.



    http://archives1.twoplustwo.com/show...t=1&PHPSESSID=
    esimeses callisin, sain vastu K6
    teises oli raha palju sees, shovesin. utg AK ja MP'l AQs, riverdas flushi(mul scared money tilt vm kergelt vist)


    mul hirm vist nl5 ees, mindset teema.
    üldiselt balugat tuleb järgida, riveri/turni c/r respektida. haige slowplay käib seal. drawisel boardil betid 2 tänavat oma tp gk, riveris on juba 1/2+ stacki sees ja saad shove.
    hiljem lükkan paar kött ka siia.


    tegin vahepeal 2k kätt sessi, breakeven. jooks oli kesine aga päris mitu buy-ini võtsid slowrollerid oma nutsiga ja overpairidega sai flopis allini mindud. teen ise palju vigu, suhtkoht tean ka neid juba, sellesuhtes hea, et kui hakkan neid v'ltima siis peaks tulemust ka näitama.

Lehekülg 2, kokku 7 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES