Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 7 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 128
  1. #41
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: uus mees cashis

    hoia 100bb+ nittidest eemale ja pane notesid, nad seal suht umbluud, mängivad ühesuguse liiniga enamus. Panen käe südamele, et NL10 on samasugune kui NL5, vaja võibolla natuke rohkem selectida laudu.

  2. #42

    Re: uus mees cashis

    analüüsisin sessi, pilt on päris kole. ei ole vist isegi mõtet neid käsi postitada siia aga peab panema, et saaks teie käest vastu näppe ja meelde jääks.

    1. vastane suht tundmatu i guess, see c/r liin oli täielik nonsense, nutsi ei slowplayks ikka nii, oli read, et AA tal pole.


    ( Click to show/hide )



    2. juhiks tähelepanu PF 4bet callile. kas ma üldse peaks cbettima flopis?
    ( Click to show/hide )




    3. kus foldima oleks pidanud?

    ( Click to show/hide )



    4.

    ( Click to show/hide )


    sinna mu 4 buyini läks, rohkem üle 2usd kaotusi polnud
    Viimati muudetud con poolt : 21.09.10 at 17:12

  3. #43
    Õpihimuline Mängur Kasutaja nummar avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    322

    Re: uus mees cashis

    Teinekord pane vastase statsid ka, muidu suht raske nii öelda.
    1 käsi, vaevalt et tal siin miski tõmme on, liin on tundub tal tugevavõitu, nit võib vabalt mängida siin setti aga suvaline donk suvalist Axi, siinkohal oleks stattidest palju abi, aga suvalise donki vastu läheks siin broke.

    2 käsi, no ma ei tea, vabalt võib siin tal olla QQ+, kuid läheks broke.

    3 käsi, standard

    4 käsi, mina näiteks ei cbeti samast mastist floppi, turnis checkiks kindlasti ja kui betib siis seal on liiga palju käsi mis meid biidivad

  4. #44

    Re: uus mees cashis

    selge, panen statid järgmine kord. muidu kõik olid fishid. panin resultid ka btw.

    lasin velel 10k kätt nl5, enamvähem be, veits plussiga. tänasest mängin 6lauda ilma hudita, panen notesid. õhtuks viskan graafiku, tõotab päris kenake tulla(; on tulnud ka huvitavadid käsi mida siia panna kus value on saamata jäänud.

    rääkisin eile nl5 regidega, kes 20tablevad, kõik kurdavad, et BE jnjne, otsustasin et keskendun pigem kvaliteedile



    martin3257: lol platinum
    martin3257: why are u here
    willy7163: milestone hand
    martin3257: here?
    willy7163: yesterday i had one
    martin3257: ok
    martin3257: u think its +ev to mass multitable for milestone?
    willy7163: i think the last 3 hands - i play 40 tables

    btw praeguse seisuga oli viimane võitja phil helmut. 0,5/1 usd PL lauas.

    paneb mõtlema

  5. #45
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust

    btw praeguse seisuga oli viimane võitja phil helmut. 0,5/1 usd PL lauas.

    paneb mõtlema
    Mis asi paneb mõtlema?

    Ja razz oli see hoopis

  6. #46

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Mis asi paneb mõtlema?

    Ja razz oli see hoopis
    my bad

    lihtne järeldus peaks olema, et see on +ev kui sellised mehed seda teevad. ehk siis kas peaks äkki ka ise seda tegema...


    mul jäi arusaamatuks last 3 hands...
    pigem 3k hands? mis oleks teie arust see õige hetk lauad avada?
    ja küsimus, kas waiting for dealing/sitoudid saadav ka rahast osa?
    Viimati muudetud con poolt : 22.09.10 at 11:38

  7. #47
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: uus mees cashis

    raha saavad need, kellele kaardid jaotatakse. sitout/waiting for bb ei saa raha.

  8. #48

    Re: uus mees cashis

    nl5 ei edene eriti. 20k kätt BE. mängin küllalti agressiivselt oma top paire ja asju ja saan vastu näppe. cbetima peab ka vähem.

    vastane oli 48/3, aqf 71 käsi on tast 70
    ( Click to show/hide )


    kõik õige? mida vastane repib teie arust?

  9. #49
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: uus mees cashis

    paistab küll kõik õige olevat, huvi pärast pm-i result.

  10. #50

    Re: uus mees cashis

    täna sai tehtud üks skype+ mikogo sess ühe hea inimesega foorumist. tänan, et viitsisid(:

    sain päris palju uusi teadmisi mis muutsid mu mängu täielikult. sain ka päris korraliku mindset boosti mida mul vaja oli.


    käsi 1
    vastase kohta 12kätt, 30/10 tho see ütleb ainult seda, et überloose ta just pole
    ( Click to show/hide )


    sain lõppu ühe debiilse 1BI cooleri aga kokkuvõttes 17bb/100 mis on seni parim nl5 sess.
    Viimati muudetud con poolt : 29.09.10 at 21:15

  11. #51
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    täna sai tehtud üks skype+ mikogo sess ühe hea inimesega foorumist. tänan, et viitsisid(:

    sain päris palju uusi teadmisi mis muutsid mu mängu täielikult. sain ka päris korraliku mindset boosti mida mul vaja oli.


    käsi 1
    vastase kohta 12kätt, 30/10 tho see ütleb ainult seda, et überloose ta just pole
    ( Click to show/hide )


    sain lõppu ühe debiilse 1BI cooleri aga kokkuvõttes 17bb/100 mis on seni parim nl5 sess.
    mis vastasel oli? resulti pole.

  12. #52

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    mis vastasel oli? resulti pole.
    no panen nüüd resultid ka kuna keegi väga ei vasta.

    esimene käsi
    ( Click to show/hide )

    Vastane näitas A8s ristid(mast)



    viimane käsi
    ( Click to show/hide )


    vastane näitas QTo (rida)


    teises käes tegin arvatavasti ka vea. riveris olesk pidanud ehk checkima, käsi millelt valuet saada vähe aga ta liin oli nii nonsense. panin ta esialgu mastiostu peale, riveris siiski ei uskunud et made mast ja arvasin, et olen ees. reraisele oleks pidanud foldima tragantjärele mõeldes siiski.

    tegelt ei tea ka, ootan endiselt tagasisidet.
    stacki järgi kaldusin arvama, et tegu fishiga.
    Viimati muudetud con poolt : 29.09.10 at 22:02

  13. #53
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    no panen nüüd resultid ka kuna keegi väga ei vasta.

    esimene käsi
    ( Click to show/hide )

    Vastane näitas A8s ristid(mast)



    viimane käsi
    ( Click to show/hide )


    vastane näitas QTo (rida)


    teises käes tegin arvatavasti ka vea. riveris olesk pidanud ehk checkima, käsi millelt valuet saada vähe aga ta liin oli nii nonsense. panin ta esialgu mastiostu peale, riveris siiski ei uskunud et made mast ja arvasin, et olen ees. reraisele oleks pidanud foldima tragantjärele mõeldes siiski.

    tegelt ei tea ka, ootan endiselt tagasisidet.
    stacki järgi kaldusin arvama, et tegu fishiga.
    Stati järgi vaatad, et on fish (sul oli õigus)
    C-bet on hea, kuna sul Aristist käes.
    Turn pane poti või natuke üle poti suurune bet, hittisid TPGK + nutflushi tõmbe ning fish callib su niikuinii igasuguste tõmmetega ära + Ax`iga
    River õigesti mängitud, selle kohapeal ei saa foldida (vaata poti suurust, sul nii vähe callida)
    Stationid callivad su midpairiga ka maha niiet silm ei pilgu, sageli ka esindavad õhku.
    Riveri checkile oleks fish nuppe lükanud ja siis oleks väga keeruline foldida olnud.

    Ühesõnaga turnis tulista teinekord rohkem, saad rohkem valuet.

  14. #54

    Re: uus mees cashis

    con küsimus... sa biitisid nl2 päris hästi ja kui lugeda sinu postitusi siis jäi mulje et sul peaks teadmisi ja oskusi kõvasti kõrgemate limiitide jaoks olema... kas tõesti nl2 ja nl5 vahe on nii suur et nl5's ei suuda rohkemat kui BE... ise külastades nl5 ja nl10 eirates igasugu BRM-reegleid jäi mulje et samasugune tolguste meri on seal koos ja vaata et veel lõbusam seltskond kui nl2-s

  15. #55
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: uus mees cashis

    mõlemad käed õigesti mängitud imo. esimeses käes tulistaks tegelt turnis isegi terve poti jagu, aga riveris oleks juba väääga raske foldi leida. teine käsi as played mängiks samamoodi.

  16. #56
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    esimene käsi
    teine käsi
    Esimeses käes ma foldin riveri fishi vastu. Pot on riveriks suhteliselt väike (31BB), sa betid 23BB ja ta raiseb kuni 89BB (s.t 4x praktiliselt). Ilmselgelt Ax ja kahte paari ta ei raise siin, seega ta range on üsnagi bluff \ monster, pakuks suhtega 15\85.

    Et sellist olukorda vältida, siis ma CR'iks flopi, niimoodi saaks riveriks poti suureks ja otsused lihtsamaks.

    Teine käsi on wp.

  17. #57

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas lypsja Vaata postitust
    con küsimus... sa biitisid nl2 päris hästi ja kui lugeda sinu postitusi siis jäi mulje et sul peaks teadmisi ja oskusi kõvasti kõrgemate limiitide jaoks olema... kas tõesti nl2 ja nl5 vahe on nii suur et nl5's ei suuda rohkemat kui BE... ise külastades nl5 ja nl10 eirates igasugu BRM-reegleid jäi mulje et samasugune tolguste meri on seal koos ja vaata et veel lõbusam seltskond kui nl2-s
    samale pulgale ei paneks kindlasti. nl5 on vaja ikkagi juba fishile keskenduda ja tableseletida rohkem. keskmine ppf on oluliselt väiksem ja rege on ikka 2-3 tk keskmiselt lauas.

    ma suutsin tableselectida valesti, keskenusin ainult PPF peale ja ei jälginud üldse positsiooni ega vastaseid kui istekohta valisin. arvasin terve aeg, et nii ongi õige "tableselectimine".
    soovitan kõigil teha ühissesse, ise ei pruugi väga pika aja jooksul elementaarseid vigu märgatagi.

    anyways nüüd tean+ mindset korras, sain päris palju uusi mõtteid kuidas mängu parandada, leake hakkab järjest vähemaks jääma.

    kuna mu nl5 algustee oli raske siis esialgu thaks seda limiiti crushida korralikult, alles siis kui tunnen, et olen nl5 pro siis võib liikuda edasi. ei taha vahele jätta midagi. hetkel veel odav enda vigadest õppida ja auke lappida.

    vahepeal on ka tekkinud küsimusi ja mõtteid aga postitan kui koju jõuan millalgi.

    vahepeal olen saanud kaks pakkumist coachimise osas, mul on väga vedanud. siiski kõiki kaarte veel avama ei hakka(:

  18. #58

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas tdx Vaata postitust
    Esimeses käes ma foldin riveri fishi vastu. Pot on riveriks suhteliselt väike (31BB), sa betid 23BB ja ta raiseb kuni 89BB (s.t 4x praktiliselt). Ilmselgelt Ax ja kahte paari ta ei raise siin, seega ta range on üsnagi bluff \ monster, pakuks suhtega 15\85.

    Et sellist olukorda vältida, siis ma CR'iks flopi, niimoodi saaks riveriks poti suureks ja otsused lihtsamaks.

    Teine käsi on wp.

    esimeses käes ei ole vaja näidata sellist tugevust sellisel laual imo(chck raise flop).
    ma ei näe riveris rida mitte kuidagi. runner-runner mst ei tundunud ka kuigi reaalne, pigem 2paari. kuna ta tundus väga nõrk(halb) mängija siis arvasin, et olen riveris ees.

    kopeerisin esialgsest postist:

    vastane oli 48/3, aqf 71 käsi on tast 70

    mida ta teie arust repib.
    okei nüüdseks resultidega asi rikutud aga kas sa tõesti paneksid ta tugevamale käele(ainult mast/set)
    Viimati muudetud con poolt : 30.09.10 at 16:48

  19. #59

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    keskenusin ainult PPF peale ja ei jälginud üldse positsiooni ega vastaseid kui istekohta valisin.
    ämmm... mis on PPF? loll nagu ma olen :)

  20. #60

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas lypsja Vaata postitust
    ämmm... mis on PPF? loll nagu ma olen :)
    Players Per Flop

    ehk siis mida suurem % seda loosem laud, seda rohkem limbitakse. lihtne järeldus ütleb, et ka seda halvemate mängijatega/tasemega laud.

    näieks kui istud lauas kus PPF on 11% siis keskmine mängijate vpip on 11% ehk nitipesa. ppf 40 siis on enamik väga loosed.

Lehekülg 3, kokku 7 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES