Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 7 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 128
  1. #61
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: uus mees cashis

    paar küsimust:) jopsis peaga aga korralikult üritan küsida, et homme oleks hea lugeda. nii: mitu lauda sa korraga mängid? mis statse sa kasutad? ning kas on sul ka note-d mängijate peale (kes regularid, fishid, eestlased) ja millal plaanis NL10:)

    tänan. edu nl5 biitimises. kui br vastav soovitan liikuda nl10 mis on nitisem ja parem kasutada ära rege 3bettides flopil:)

    loodan et saan küsimustele vastused( PS olen veits jokkis)

  2. #62

    Re: uus mees cashis

    Vastan su küsimustele paari päeva pärast täpsemalt kuna hetkel on kõik su esitatud küsimused teemad mida ma plaanin muuta päris tugevalt ja asi on alles algusjärgus(kavatsen hakata massiliselt note tegema, vähendada arvatavasti laudade arvu ca. 12 peale ning nl10 kohta ei oska tõesti öelda, kui tunnen, et nl5 biidin ilusti(ütleme min. 10bb/100) siis olen valmis edasi liikuma ka juba ca 200 usd pealt.

    plaanin lähiajal ühisessi ühe nl10 mängijaga, kes peab ennast väga heaks reg abuseriks, seega ootan huviga.
    Viimati muudetud con poolt : 01.10.10 at 04:22

  3. #63
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    okei nüüdseks resultidega asi rikutud aga kas sa tõesti paneksid ta tugevamale käele(ainult mast/rida/set)
    Ütleme nii, et käe senist kulgu ja riveri sizingut vaadates ma ei usu, et hero riveri call +EV oleks pikas perspektiivis.

  4. #64

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas tdx Vaata postitust
    Ütleme nii, et käe senist kulgu ja riveri sizingut vaadates ma ei usu, et hero riveri call +EV oleks pikas perspektiivis.

    no reale ei paneks teda mitte keegi:D see on lihtsalt täielik ajuvabadus mis see result oli, 2 suited reakaarti veel aga siis oleks juba mast tal.

  5. #65
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    kui br vastav soovitan liikuda nl10 mis on nitisem ja parem kasutada ära rege 3bettides flopil:)

    true dat. 3betile antakse raskelt rohkem respekti NL10s kui NL5s. vähemalt nii tundub mulle senise 5k käe peale NL10s.

  6. #66

    Re: uus mees cashis

    nii täna teinud 3 nl5 sessi, mäng on ilus, tunnen et hakkab asja saama, 23bb/100. mäng on muutunud palju mitmekülgsemaks, mängin täielikult vastast.


    keskendun rohkem viimasele sessile mis on minu poolt üks parimaid.


    ( Click to show/hide )


    see oli unreal mis kõik kokku imeti. 3 buy-ini läks vähemalt nende 3oudiste peale, sess oli miinuses ja pidin juba lõpetama aga ei jätnud jonni.
    sai esimesed sõjad regidega maha peetud, metajad said oma karistused. sain 2 regi kohta ülihea 4bet range note ja üleüldse ca 100+ note selle sessiga.

    kokkuvõttes läks non-sd üleüldse plussi, tõmbasin agressiivse vastasepõhise mänguga end tagasi EV joonele(isegi üle) ja lõpetasin plussis.


    ja palun olge viisakad, sain täna tunda ühe foorumikasutaja poolt metamist, 4bettis ja istus kõrvale pidevalt. ma ei puutu eestlasi, seega jätke mind ka rahule, hoidkem kokku.


    tänane video
    http://www.pokkeriprod.com/2010/02/0...-margistamine/
    Viimati muudetud con poolt : 07.10.10 at 12:09

  7. #67

    Re: uus mees cashis

    läksin juba 23 magama aga und ei tulnud, tegin ühe sessi



    homme kavatsen teha pokerstarsis värvide süsteemi, tänasest sessist tingituna võin juba öelda,et tuleb ka üks eraldi värv mis tähendab jõuluvana

    igatahes mõtlen asja läbi ja postitan siia kui valmis, äkki saan häid mõtteid juurde

  8. #68
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: uus mees cashis

    Minu värvid:
    Punane =tight reg
    Sinine=estonets
    Lilla=tiht reg shorty
    Roheline=kalake

  9. #69

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    Minu värvid:
    Punane =tight reg
    Sinine=estonets
    Lilla=tiht reg shorty
    Roheline=kalake
    yeh mul oli sama aga mõtlesin et võiks natuke täpsemaks asja teha

    igatahes tegin sellise süsteemi:




    kasutage "edit player note labels" ja saate neile nimetused panna, alguses kindlasti hea kui asjad veel meeles pole(:

    jätsin ka ühe värvi "note" jaoks, juhul kui saan nt mingi hea 4bet range readi aga käsi liiga vähe, et värv panna. Eestlase võan vist maha kuna need nkn peas.

    jõuluvanale ruuni ei jäänud aga nad lähevad rohelise alla ja saavad note "santa"
    Viimati muudetud con poolt : 02.10.10 at 12:58

  10. #70

    Re: uus mees cashis

    käte analüüs

    Käed siin pole küll mu arust otseselt halvasti mängitud aga küsin ikkagi igaks juhuks arvamust.
    Lets get this shit going




    KÄSI 1) Vastane on 50 käe peale 50/16, kas keegi näeb foldi?
    ( Click to show/hide )



    KÄSI 2) Vastane oli jõuluvana
    ( Click to show/hide )



    KÄSI 3) Vastane oli average donk, erilisi reade polnud
    ( Click to show/hide )



    KÄSI 4) Vastane oli 40/20 aggrodonk
    ( Click to show/hide )



    võin öelda, et enamus käsi olin vastasest ees nupud sisse ajades aga siiski tahaks teada teie arvamust ja põhjendusi.
    Viimati muudetud con poolt : 02.10.10 at 13:31

  11. #71

    Re: uus mees cashis

    1) standard
    2) v2ga ei kipu foldima .. mastid drawisid kokku, aga meil maja oudid, pohhui, sisse
    3) raise flop veits suuremalt imo, turnis pane raudselt rohkem .. ma kyraks mingi 1-1.1 peale, riveri ma shoven ilmselt
    4) suht close koht ... p2ris tihti oleme taga

    Üldiselt su kommentaarid vastase kohta ei ytle mite midagi. standard fish, ala donk jne jne .. donk võib olla 15/10 ning donk võib olla 90/70, ta võib olla 0,1 agressiivsusega ja 5 agressiivsusega. sellel kõigel on päris suur vahe ning tore oleks kui sa ka neid mainiks ...

  12. #72

    Re: uus mees cashis

    see PT3 on paras emane, näitab hudi siis kui tuju on, vabandan. Tean isegi, et ilma statsideta on see asi palju nigelam, siiski mälu järgi teadsin mis mängijad olid.

    Aga head vastused, tänan.

  13. #73

    Re: uus mees cashis

    kesine jooks jätkub, flopil check-raisesin oma tp tk ja sattusin 2x seti otsa, 1x trips lower kickeriga ja paar suckouti. mõni barreldamine läks ka aiataha.
    igatahes huvitav graafik tuli


    öelge mulle miks EV miinuses on, kas see viitab halvale jooksule või halvale mängule?
    Viimati muudetud con poolt : 02.10.10 at 16:33

  14. #74
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    kesine jooks jätkub, flopil check-raisesin oma tp tk ja sattusin 2x seti otsa, 1x trips lower kickeriga ja paar suckouti. mõni barreldamine läks ka aiataha.
    igatahes huvitav graafik tuli


    öelge mulle miks EV miinuses on, kas see viitab halvale jooksule või halvale mängule?




    Nii ühte kui ka teist

  15. #75
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: uus mees cashis

    Ma arvan,et :
    1) wp
    2) Flopi raiseks suuremalt (POT on 1.07$ ja ise paneks selliselt flopil 0.9$-1$) ja turnil oleks suht commited
    3)Nii märjal flopil paneks jälle rohkem ja turnil ka.
    4)Paneks flopil cbeti suurema ja calliks maha.Qx/Kx/JT/+FD teeb siin niimodi.

  16. #76

    Re: uus mees cashis

    selge, peab 3betti süvenema natuke, otsin selle valemi üles.

    järjkordne sess seljataga, korralikult 2-outerisi tõmmati, set over set jne, ei taha halbadest asjadest rääkida. Igatahes mõtlesin vahepeal barreldamise asja läbi, olen valivam ja asi on päris +ev seisus, suutsin sessi normaalse plussiga lõpetada.

    Sess:
    ( Click to show/hide )




    KÄSI 5) Vastane 25/13 Agg 53 ; käsi 50
    ( Click to show/hide )



    ja päeva käsi
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud con poolt : 04.10.10 at 10:59

  17. #77
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: uus mees cashis

    lihtsalt mainin, et tõenäoliselt preflopis openshovedes oleksid ka 2 calli saanud...

  18. #78

    Re: uus mees cashis

    Antud setupiga potis ehk jp

    aga üldjuhul on võimalik ikkagi nõrgemalt käelt valuet saada(ärge seda teksti päris tõepähe võtke, mulle vahepeal nsm meeldib leiutada)
    ühest mu varasemast postist veel 1 näide:
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud con poolt : 02.10.10 at 19:58

  19. #79

    Re: uus mees cashis

    niisiis eile tegin ühissessi ühe nl10 regiga, super goodtime oli, sain ülipalju targemaks. bad run hakkab vaikselt üle minema ja mindset+ mäng on hetkel päris hea.

    Tänane sess
    ( Click to show/hide )

    päris lõpus tuli 2 coolerit, setiga sain nupud flopil sisse mastidrawi vastu, mõlemad korrad kaotasin fullstacki 5usd(näha ka ev graafikul)

    kokkuvõttes hea mäng oli, mängisin 10 lauda korraga, ilma hudita, mõtlesin kõik läbi ja hoorasin valuet, run on jälle normaalne. tahaks veel nl5 biitida nii mõnda aega ja siis on nl10 minek ka.

    ///ahjaa, ma ütleisn Sulle, et ma tõmban non-sd jälle plussi kui see halb run mööda läheb ja mindset korda saab:D
    Viimati muudetud con poolt : 04.10.10 at 12:48

  20. #80
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: uus mees cashis

    Järgmine ülesanne on EV joon kinni püüda :D

Lehekülg 4, kokku 7 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES