Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 7 EsimeneEsimene ... 34567 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 128
  1. #81

    Re: uus mees cashis

    hommik.


    eile kui töölt tuli hommikul, tegin ühe sessi, päris kenake tuli 20bb/100, Non-SD oli plussis 4bb/100, biitisin EV.


    õhtul ärkasin, 00:00 aeg hakaksin mängima, praegu lõpetasin.

    30$ lähemal nl10-le jälle.

    praegune sess:

    ( Click to show/hide )


    kuni 1200 käeni olin ühe haige fishiga 3way lauas 99/50 oli tal vist 80 käe peale, limpisin kõigega sisse, vpip oli mul 70%, maksis mu bottom pairid ka kinni. eelnevalt imes mult 3bi välja järgemööda oma haigete aukuostude ja slowplaymisega ja pidin talt raha tagasi saama. sellepärast see non-SD seal järsult ka kukub. olin juba kergelt ärritumas.



    pärast 1200 on juba standard, non-sd hakkas lõpus langema jälle aga no väsimus jne, arusaadav.


    lõpuks on tunne, et nl5 on käpas.


    nüüd peab veel hudi ümber tegema, olen laisk olnud.
    vähem väsinuna mängima.
    notesid rohkem ehk tegema.
    Non-sd tahaks saada pigem tõusvaks jooneks.

    turnasid võiks teha aegajalt kui miskit head, biidin neid ka normaalselt.


    rohkem mõtteid polegi. kell 7 ka juba, pea tühjust täis.


    ahjaa...

    Key to success: laudade vähendamine. 10-12 lauda on ikka täiesti teine mäng kui juba 15. soovitan kõigil vähendada arvu mõneks ajaks kui mäng on tükk aega be olnud. foldimis oskus ja kõik see non-sd mäng on ikka täiesti teisel tasemel.
    Viimati muudetud con poolt : 06.10.10 at 07:02

  2. #82

    Re: uus mees cashis

    tegin vele ühe väikse sessi

    ( Click to show/hide )



    good for 12 usd. non-sd läks alla kuni sain turnis 2x check-raise tptk vastu ja olin päris deep stackiga, foldisin. 11bb/100 aga käsi millega showdownile minna oli käputäis ehk, seega rahul.

    nl10 roll ametlikult olemas, lisaks 2700fpp ehk 45usd.


    alustasin 13.sept nl2st 30usdga, mängitud 13p ja 60k kätt, sh 26k kätt oli nl5 be-stretch
    Viimati muudetud con poolt : 06.10.10 at 11:05

  3. #83

    Re: uus mees cashis

    lõpuks sain uue starsi konto ja rahad peale.
    tegin ühe väikse sessi ka vahepeal, lauad olid päris head, ilus algus/hiiter.

    ( Click to show/hide )


    2 kätt oli kus oli väike kahtlus.
    22/18 oli utg+2, ma olin mp2, ta raises 4bb, ma reraisesin 17bb peale QQga, mõlemad korrad shoves 100bb deep ja foldisin
    3bet oli tal 5

    non-sd on päris okei, lõpus langeb veits, vb peaks flopil tagasi tõmbama veits. Flop cbet on 75 ja fold to flop cbet 87.

  4. #84
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    lõpuks sain uue starsi konto ja rahad peale.
    tegin ühe väikse sessi ka vahepeal, lauad olid päris head, ilus algus/hiiter.

    ( Click to show/hide )


    2 kätt oli kus oli väike kahtlus.
    22/18 oli utg+2, ma olin mp2, ta raises 4bb, ma reraisesin 17bb peale QQga, mõlemad korrad shoves 100bb deep ja foldisin
    3bet oli tal 5

    non-sd on päris okei, lõpus langeb veits, vb peaks flopil tagasi tõmbama veits. Flop cbet on 75 ja fold to flop cbet 87.
    Tubli
    QQ ei ole leht millega 100 deep pre all in callida, parimal juhul saad coinflipi.

  5. #85

    Re: uus mees cashis

    niisiis täna neli sessi teinud, viimane sess:
    ( Click to show/hide )


    päeva kokkuvõte:
    ( Click to show/hide )

    vahepeal tuli üks BE sess kuna recordisin ja arvuti ei vedanud välja. lauad läksid sitouti, kõik jooksis kokku, tegin räigeid vigu kuna see asi ajas hulluks.

    igatahes täna on hea päev nl10 shoti võtmiseks(reede), tunnen, et biidin mängu korralikult.

  6. #86

    Re: uus mees cashis

    okei eile läksin nl10 siis, olin väsinud, sain kohe alguses 2 sitta setupi oma QQga, jooksin korralikult alla ev, tuli väike tilt va veel lõpus.
    -5bi tunniga. uus isiklik.


    anyways täna grindin nl5 10bi tagasi ja õhtuks uus shot nl10. meanwhile tegin ühe sessi juba ära.




    leidsin ka oma suurima leaki- väsinuna mängimine. edaspidi proovin hoida ennast eemal kui väsinud.

  7. #87

    Re: uus mees cashis

    grindisin 12bi tagasi nl5, nüüd uuesti nl10 vallutama.

    panen omale ühe käe ka siia selleks, et jääks meelde

    ( Click to show/hide )

    playlist mis hoiab mõtte selge:
    http://www.youtube.com/watch?v=wE_P5...559&playnext=6

    fly high

  8. #88
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: uus mees cashis

    mis assja
    nl10 juba või..

  9. #89

    Re: uus mees cashis

    eile siis nl10, ühe mid stakes regulariga koos.

    run oli halb, 1,5bi alla ev, kokku -3 koos haigete setupidega, ei andnud alla, tõmbasin plussi tagasi, mõnda aega tiksusiun plussis ja siis tuli 10 käe jooksul 2x KK ja vastane callis 3beti AAga preflop, flopis bustoks, oddside järgi õiged callid ei tulnud ka ära jne. eks mindset hakkas ka ära vajuma. -3,5bi siis kokkuvõttes(-2 alla ev).
    keegi seda paska näha tagab siis:

    ( Click to show/hide )


    nüüd teen siis väikse strateegilise time-off'i.

    eile avastasin, et mu mäng on ikka päris jube. vigu on tohutult. õnneks saan nüüd juba enamvähem aru kuidas ja miks peaks tegelt tegema.
    "The smarter you get, the more you realize how stupid you really are"

    mingid noted eilsest:
    ( Click to show/hide )




    tegin notede süsteemi ümber, tableselection on nüüd täiesti teine.

    anyways nüüd "blueprint" ette ja üldse hakkan mõtlema oma leakidele. edaspidi mängin 6l laual, proovin jälgida stacke, positsiooni, statse, mõelda iga steal ja cbet läbi jne.



    Mõned halvasti mängitud käed ka/ küsimused:

    1.vastane tundmatu
    ( Click to show/hide )



    2. sb tundmatu, bb nit 12/8, läksin stealima
    ( Click to show/hide )



    3.käsi vastane on 54 käe peale 65/19, 100bb deep, agg 1.3
    ( Click to show/hide )




    4.käsi. esimene vend paremal shoves iga 5. käsi(85 kätt 31/14, aq 4.35), , ja teine paremalt oli 54käe peale 33/7.
    ( Click to show/hide )




    5. käsi. vastane tundmatu
    ( Click to show/hide )


    6.käsi. vastane tundmatu. 21 käe peale 19/10, kas mu fold on okei?

    ( Click to show/hide )


    mõni võib olla õigesti mängitud ehk ka aga pange lühidalt enda arvamus ka kui viitsite(:
    betsizing etc. vead
    Viimati muudetud con poolt : 18.10.10 at 12:35

  10. #90
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: uus mees cashis

    1.pre fold.
    2.peaks olema õigesti mängitud pm
    3.pf 3beti,
    4.mõlemad tunduvad küll dongid olevat, aga AJs paned sa ikka ennast suht raskesse olukorda. lihtsam oleks pre foldida ja ootada paremat kohta.
    5.olen suht kindel, et seal on set vastas vähemalt. raske on, aga turnis bet/fold on vist kõige parem. krdi ei tea ka tegelt, see on suht nuss olukord, sa oled potti juba suhteliselt palju investeerinud, nii et turnis peaks ikka bustosse minema vist tundmatu venna vastu.
    6. õigesti mängitud.

    Nl10-s ongi see teema, et seal on rämdalt nitte ja muid tegelasi, kes setminevad tohutult, nii et ole valmis foldima flopis või turnis, kui hakkavad paugutama.
    Viimati muudetud 5gww poolt : 18.10.10 at 12:02

  11. #91
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: uus mees cashis

    1.Pre fold ? Miks? Co raise range on küllaltki lai ja btnilt QKo on call okei imo.
    3. Kuidas valuet saada ? Bettides vast ikka. Ja sb pealt ma poleks callinud ka AQ'ga pigem siis 3bettinud juba pre.

  12. #92
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    1.Pre fold ? Miks? Co raise range on küllaltki lai ja btnilt QKo on call okei imo.
    mõnele vennale on see kindlasti callimis koht, ei vaidle vastu, aga kuna ta alles läks nl10-sse ja teeb vist seal esimesi samme nagu ma aru sain, siis oleks pigem fold õigem, nagu käe käigust võib järeldada. callis KQo-ga pf, ja kõik kolm tänavat järgi callida ei ole minu meelest kõige parem mäng. oleks võinud juba flopis lammutama hakata, äärmisel juhul turnis. Sa callid ju pf KQ-ga sellepärast et saada flopis millegile pihta ja siis nuppe teha, ja valuet võtta vastaselt.

  13. #93

    Re: uus mees cashis

    olin väsinud, tegin suht c-game. Flopis ei tahtnud dongata, lootsin, et teeb ise move, turnis oleks ma obv pidanud otsa panema aga ei tahtnud baluga järgi liigset tugevust näidata, riveris oleks pidanud defo panema.
    ühesõnaga tahtsin valuet aga kukkus välja teistpidi.


    3. käsi oleks pidanud jh turnis donkama aga jälle "slowlayme nutsi" sündroom

    ega ma tegelt olen üsna algaja ikka, suht elementaarseid asju ei tea kohati. fat valuet peab võtma julgemalt i guess.
    uus limiit mõtlen asjad üle aga head vastused teilt(:
    Viimati muudetud con poolt : 18.10.10 at 15:58

  14. #94

    Re: uus mees cashis

    kuna 2 nl10shoti läksid aitaha siis tegin päevaga 10bi nl5 jälle ja täna läksin tagasi nl10.

    olen eile hommikul 6st magamata ja traaa oli vaja grindida.
    sess:
    ( Click to show/hide )

    rikkusin üliilusa sessi ära, väsimus võttis lõpus mõistuse juba.

    igatahes edaspidi tuleb reegel mida rangelt järgin: sessi max pikkus 1200kätt.

  15. #95
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: uus mees cashis

    Mis mõte on sellist reeglit teha ? Raha voolab, fishid vasakul ja paremal ja paned ikka lauad kinni 1200 käe peal ? Imo peab ise aru saama millal väsinud oled ja sellele vastavalt tegutsema.

    Palju roll on muidu ja kust maalt uuesti nl10 proovid ?

  16. #96
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: uus mees cashis

    1200 on ka juba üli palju käsi ühe sessi jaoks imo (mängid vist 6-8 lauda).

  17. #97

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Mis mõte on sellist reeglit teha ? Raha voolab, fishid vasakul ja paremal ja paned ikka lauad kinni 1200 käe peal ? Imo peab ise aru saama millal väsinud oled ja sellele vastavalt tegutsema.

    Palju roll on muidu ja kust maalt uuesti nl10 proovid ?
    ma väsinuna ei oska enam piiri pidada, vaja reeglit. jp kuskil 6-8 lauda, valin laudu ülihoolikalt, ja olen üsna nõudlik selles osas.
    umbes 1,5h jääb ajaliseks piiriks edaspidi.


    ja fishid on alati seal(;

    see graph oligi uus nl10 shot, täna jätkasin, enam ei karda limiiti. vahepeal üliaplju õppinud ühelt kõrgema limiidi mehelt.

    praegu isegi ei oska leake välja tuua, suht rahul kõigega hetkel aga no õppida veel palju. täna jälle 12BB/100 nl10
    Viimati muudetud con poolt : 22.10.10 at 15:09

  18. #98

    Re: uus mees cashis

    nl10juba kodune, suurem osa mängijaid märgistatud, notesid ka palju, vahepeal korralikult õppinud ja arenenud

    ( Click to show/hide )

    tänane päev. ev tõusis kui turnis läksin AI 2paariga+FD 2kesi lauas olles, set oli vastas.
    eile ka 1k käsi ja 25$

    täna vaatasin miinus sesse, top 3tk -100$ kokku, kõik räigel spewitud. peab v'sinuna eemal hoidma ennast, õnneks juba suudan seda.

    mõni käsi kah:


    vastane 30/20, aq 8, eeskujulik ajukääbik.

    ( Click to show/hide )



    E:
    1käsi veel. 1 shordi vastu pf AI pole küsimus aga 2 vastu? päris kindel, et mõlemad olid fishid(0kätt, imelikud stackid)
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud con poolt : 26.10.10 at 22:44

  19. #99
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: uus mees cashis

    hm. solid graph.

    käe kohta niipalju, et mina ise standardina ei betiks seda flopi vaid c/c ja shutdown kui turn/river on veel üks ruutu. selle vastase vastu aga ilmselt bet bet bet kui maha plangud jooksevad. flopis aga calliksin ise ka ta AI ära, sest dead money on pangas liiga palju ja made flushiga vastane ilmselt flopis kohe ei pushiks.

  20. #100

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    hm. solid graph.

    käe kohta niipalju, et mina ise standardina ei betiks seda flopi vaid c/c ja shutdown kui turn/river on veel üks ruutu. selle vastase vastu aga ilmselt bet bet bet kui maha plangud jooksevad. flopis aga calliksin ise ka ta AI ära, sest dead money on pangas liiga palju ja made flushiga vastane ilmselt flopis kohe ei pushiks.
    another good point(:

    /panin 1 käe ka juurde vahepeal


    samas kui mul madalad sc multyways ja hitin flushi siis hakkan kohe tulistama kuna ei taha 4. mastikaarti näha. samas kahtlen, et see vend mõtleks nii.
    Viimati muudetud con poolt : 26.10.10 at 15:58

Lehekülg 5, kokku 7 EsimeneEsimene ... 34567 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES