Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 128

Niitvaade

  1. #1

    uus mees cashis

    Tervist


    Niisiis olen noor harjumaa kodanik, käin tööl ja ülikoolis hetkel, hobisid on palju. Pokkeriga sain tuttavaks ca aasta tagasi, sai mindud flowga kaasa ja deposiit tehtud, eismesed 2 deposiiti läksid bustosse ca 1kuuga, eirilist kogemust ega oskusi polnud.

    viimane kord võitsin freerollil 3usd, tegin sellest 200usd 3päevaga sngdes(2usd 45man), 10k kätt kõikusin kuskil 120-220 piirimail ning lõpus keskendudes 180man omadele jõudsin bustolandi.



    ca 4p tagasi tegin 30usd depo, olen teinud mõned 1usd 45manid, roi on ca150 aga tahan keskenduda cashile.

    tänaseks olen teinud viis nl2 sessi, käsi on 11k nelja päevaga ja bb/100 on 5.





    NL2:

    ca 10k käe peal avastasin, et nr2 käsi sissetuleku poolest on 22(ca50tk), mõtlesin välja, et see pmst ainus pocket mdia ma preflopis ei raise kunagi(va 0 limperiga co/btn/sb) niisiis tänasest 22-66 limbin(va 0limpergiga bt, sb).

    pärast 10k kätt avastasin et kõige suurem miinus on käega JJ. see on esimene pocket millega ma preflopis re-raisen. seega tänasest hakkan pigem raise callima sellega(setmining) kui on raisetud+callitud pot/ korralik pfr10 mängija.

    olen õppinud 4 kuud 45man sngsi, iga peäv mõne tunni aga suudan hästi mängida vaid 1-2 lauda korraga, seega otsustasin cashi kasuks. 100usd peal võtan esimese shoti nl5, esialgu plaan seal nt 4tableda ja vahepeal kõvasti õppida.

    lähiajal tahan osta 22" sest praegune 11" on üsna nigel multitableda.
    Viimati muudetud con poolt : 17.09.10 at 15:14

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES