Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 7 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 128
  1. #1

    uus mees cashis

    Tervist


    Niisiis olen noor harjumaa kodanik, käin tööl ja ülikoolis hetkel, hobisid on palju. Pokkeriga sain tuttavaks ca aasta tagasi, sai mindud flowga kaasa ja deposiit tehtud, eismesed 2 deposiiti läksid bustosse ca 1kuuga, eirilist kogemust ega oskusi polnud.

    viimane kord võitsin freerollil 3usd, tegin sellest 200usd 3päevaga sngdes(2usd 45man), 10k kätt kõikusin kuskil 120-220 piirimail ning lõpus keskendudes 180man omadele jõudsin bustolandi.



    ca 4p tagasi tegin 30usd depo, olen teinud mõned 1usd 45manid, roi on ca150 aga tahan keskenduda cashile.

    tänaseks olen teinud viis nl2 sessi, käsi on 11k nelja päevaga ja bb/100 on 5.





    NL2:

    ca 10k käe peal avastasin, et nr2 käsi sissetuleku poolest on 22(ca50tk), mõtlesin välja, et see pmst ainus pocket mdia ma preflopis ei raise kunagi(va 0 limperiga co/btn/sb) niisiis tänasest 22-66 limbin(va 0limpergiga bt, sb).

    pärast 10k kätt avastasin et kõige suurem miinus on käega JJ. see on esimene pocket millega ma preflopis re-raisen. seega tänasest hakkan pigem raise callima sellega(setmining) kui on raisetud+callitud pot/ korralik pfr10 mängija.

    olen õppinud 4 kuud 45man sngsi, iga peäv mõne tunni aga suudan hästi mängida vaid 1-2 lauda korraga, seega otsustasin cashi kasuks. 100usd peal võtan esimese shoti nl5, esialgu plaan seal nt 4tableda ja vahepeal kõvasti õppida.

    lähiajal tahan osta 22" sest praegune 11" on üsna nigel multitableda.
    Viimati muudetud con poolt : 17.09.10 at 15:14

  2. #2

    Re: uus mees cashis

    et mitte eelmist posti veelgi pikemaks ajada teen uues posti

    siia siis natuke numbreid.




    Kas non-showdown peaks muret valmistama. langus tekkis pärats seda kui läksin 15 laualt 22 peale. kuna tegu nl2 siis huvitab mind kõigerohkem $/hr
    Viimati muudetud con poolt : 06.10.10 at 06:34

  3. #3
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: uus mees cashis

    hm. ise openraisen absoluutselt igat pocketit NL2s igalt positsioonist ja olen nii 22ga kui JJga plussis. JJ näitab 66 korra peale 8.42$ (6.38bb/100) ja 22 on 60 käe peale 1.27$ (1.06bb/100). vaatasin, et ainult 44 ja 99 on mul miinuses.

    edu igatahes!

    //ja non-sd joon peakski vist miinusesse minema. eriti nt. kui ütlesid, et setmined/limbid jne.
    Viimati muudetud kardaanirist poolt : 17.09.10 at 15:14

  4. #4

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    hm. ise openraisen absoluutselt igat pocketit NL2s igalt positsioonist ja olen nii 22ga kui JJga plussis. JJ näitab 66 korra peale 8.42$ (6.38bb/100) ja 22 on 60 käe peale 1.27$ (1.06bb/100). vaatasin, et ainult 44 ja 99 on mul miinuses.

    edu igatahes!

    //ja non-sd joon peakski vist miinusesse minema. eriti nt. kui ütlesid, et setmined/limbid jne.
    hm, ma mängin 11/8. kas see peab tõesti nii sügavale minema?

  5. #5
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: uus mees cashis

    no non-sd joont on suht raske plussis hoida. reaalselt ei lähe ju nii paljud käed showdownile, kus ise foldid. sealt raha kaotadki. peaksid ilge callingstation/bluffija olema, et seda vist plussis hoida. nii olen mina aru saanud.

    mul on NL2s 16k käe peale umb 15 dollarit miinuses. sul jookseb suht samasse kanti.

    mängin 13/9.

  6. #6
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    no non-sd joont on suht raske plussis hoida. reaalselt ei lähe ju nii paljud käed showdownile, kus ise foldid. sealt raha kaotadki. peaksid ilge callingstation/bluffija olema, et seda vist plussis hoida. nii olen mina aru saanud.

    mul on NL2s 16k käe peale umb 15 dollarit miinuses. sul jookseb suht samasse kanti.

    mängin 13/9.
    http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...&postcount=287

  7. #7
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: uus mees cashis

    märkasin juba hommikul seda graphi, aga ka seal läheb ju vaikselt miinusesse. sul vähe kõrgem limiit ka. väiksemates limiitides rohkem straightforward mäng ja vist raskem plussis hoida seda. aga obv ma ei ole nende joontega sina peal ja ei oska neid väga kommenteerida.

    kuidas seda joont siis plussis hoida?

  8. #8
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    märkasin juba hommikul seda graphi, aga ka seal läheb ju vaikselt miinusesse. sul vähe kõrgem limiit ka. väiksemates limiitides rohkem straightforward mäng ja vist raskem plussis hoida seda. aga obv ma ei ole nende joontega sina peal ja ei oska neid väga kommenteerida.

    kuidas seda joont siis plussis hoida?
    5BI kaotada non showdowniga 100k käe peale on langemine? PM soovitan natuke kaasa mõelda, kui sa mängid. Kui kõik vastased mängivad straight forwardit, siis proovi mängida straight forwardile vastandlikult ja sa näed, kuidas punane joon on be. Võtke vähem laudu, jääb rohkem aega mõtlemiseks. NL2 jms pole tõesti vahet, kas ta langeb või ei lange, aga alates nl25 on soovitatav mõtlema hakata.

    Edu Cashis.

  9. #9
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: uus mees cashis

    aitäh soovituste eest. edu sullegi! :)

  10. #10

    Re: uus mees cashis

    niisiis täna kaks 1,5h sessi teinud, rakendasin oma mõtteid ja on ka uusi tulnud.
    tulemused:


    3hga 120vpp ka tulnud, pole paha.

    igatahes 2 kõtt oli mis rõvedalt kripeldavad:

    1. olen bb, käes AQs, folditakse SB'ni.
    SB raiseb 8c
    ma vaatan ta PFR ja see on 28
    re-raisen 28c peale, ta lükkab nuppe, callin
    sain vastu ak


    2. eelmine käsi oli veel värskelt meeles. olen btn AQo, mp2 on ca 4,5usd vaal, PFR 55. openraiseb preflopis 60c peale, lükkan nuppe.
    saan vastu jälle AK


    mõlema mängija kohta oli 50+ kätt sample

    ja küsimus
    esimene siis prf28 ja teine pfr55, kas on väga -ev AQ preflopis all-ini minna selliste tegelaste vastu ?
    Viimati muudetud con poolt : 06.10.10 at 06:36

  11. #11
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: uus mees cashis

    esimene käsi kindlasti foldi. 3bet on ok, aga ära vastase 4bet shovet küll sellise käega calli.

    teine käsi on samuti fold. kuigi fold equitit on, siis muckiks käe pre ja ootaks paremat kätt. samas kui calli saad, siis parimal juhul flip.

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: uus mees cashis

    Ma kuskil 45k kätt NL2-s mänginud ja kogu see aeg on non-showdown joon plussis olnud, kuigi olen suht nit (13/10). Imo selle joone plussis hoidmine = key to beat NL2. Aga samas ei tasu selle joone pärast hullult rabeleda, sest siis hakkavad suured potid minema ja mäng pole enam see kõige parem.

  13. #13
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: uus mees cashis

    key to beat NL2 on kätt oodata ja võtta valuet valuet valuet. samuti on näiteks NL2 squeeze üli kasumlik.

  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: uus mees cashis

    Nojah, ma ei mõelnudki seda päris nii

    Kui nonshowdown joon plussis, siis sa nö oskad vastast statside järgi abuseda,
    see annab winratet veel juurde lisaks value võtmisele ja oled valmis limiidist üles liikuma.

  15. #15

    Re: uus mees cashis

    yeah sngdest see value vägagi selgeks saanud. lihtsalt kui vaal lauas siis tahaks ta tühjaks kohe teha:D loll viga, enam ei tee.

    tegin veel kiire tunnise sessi päeva lõpetuseks. 1140kätt ja 8usd.
    kokkuvõttes 14k käe peale bb/100 on 7,5. $/hr on 2.08


    lõpus hakkasid silmad valutama ja keskendumine kadus. 11" on üsna raske 1,5h järjest jälgida 20lauda.


    roll 4 päevaga 30st 80 peal. esialgu lubasin nl5 minna 100usd peal aga arvatavasti kogun end veel ennem ja loen nl5 spetsiifika kohta. 100usd on paistmas juba paari sessi pärast mis oleks pisut liiga vara.

    gn, gl

  16. #16
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: uus mees cashis

    sul Pokertracker3 eks? seal näitab graphi BB/100 (BB=2xbb). ehk siis ilmselt lased hetkel 7,5x2=15bb/100.

    ise sain ka alles hiljuti sellest teada. :D

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: uus mees cashis

    Endal sama, roll 83$ ja kavatsen ka 100$ pealt NL5 lauad lahti võtta.

  18. #18

    Re: uus mees cashis

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    sul Pokertracker3 eks? seal näitab graphi BB/100 (BB=2xbb). ehk siis ilmselt lased hetkel 7,5x2=15bb/100.

    ise sain ka alles hiljuti sellest teada. :D
    bigblind, bigbet - samad asjad ju?
    või mis:D
    juhe on täiesti koos juba

    pt3 järgi jh 7,5bigbeti/100



    edit///

    selge kardaanirist, sain palju targemaks(:
    Viimati muudetud con poolt : 17.09.10 at 21:16

  19. #19
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: uus mees cashis

    vanasti oli limit holdem palju populaarsem mäng ja pokertracker tehti, et limit holdemit trackida. limit holdemis on big betid.

    BB = big bet
    bb = big blind

    BB=2xbb

    http://forumserver.twoplustwo.com/11...-blind-295786/

  20. #20
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: uus mees cashis

    NUTS graafik ju! Usun, et biidid NL5 samamoodi. :P

Lehekülg 1, kokku 7 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES