Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Mis mulje jättis TV's pokkerimängija Svenza.

Hääletajad
116. Sa ei tohi hääletada
  • Ennastäis imbetsilli mulje.

    21 18,10%
  • Ülbe rullnoka mulje.

    22 18,97%
  • Elu vangirataste jäänud rahanäljas Pokkerimängija mulje.

    30 25,86%
  • Armsa suure kaisukaru mulje, keda kaissu võtta.

    43 37,07%
Lehekülg 5, kokku 12 EsimeneEsimene ... 34567 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 223
  1. #81
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

    Vaatasin ka ära. Ei saa aru mis siin šokeerivat oli ja miks selline poleemika on üles tõmmatud tühja koha pealt. Pigem igav saade oli. Standard Svenza jutt ju ja veel pooleldi naerulsui, polnud hala ega midagi. Härra oleks lihtsalt pidanud lõpumängus kui rõõmupall B ära valis eidele ütlema, et sa võtad C, sest bla-bla-bla. Sest naised ise ka ei tea mida tahavad, mees peab juhendama. Et ise oleks pidanud ohjad haarama ja pakkuma variandi välja mitte rõhuma seal oma järjekindlusele lootes, et naisterahvas otsuse suudab langetada. Ja noh, ei usu et keegi ainult nalja läheb tegema saatesse nagu sa väidad. Kui ikka minna, siis midagi ju tahaks saada. Pokkerilauda sa ei istu mõttega, et saaks nalja ja saaks ikka hävida mingi 100k väehamalt Oh, kui naljakas siis oleks :D hapud viinamarjad. PS! Kes Õhtulehe loo teeb? Leemet või?

  2. #82

    Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

    Tsitaat Algselt postitas wedoit Vaata postitust
    Vaatasin ka ära. Ei saa aru mis siin šokeerivat oli ja miks selline poleemika on üles tõmmatud tühja koha pealt. Pigem igav saade oli. Standard Svenza jutt ju ja veel pooleldi naerulsui, polnud hala ega midagi. Härra oleks lihtsalt pidanud lõpumängus kui rõõmupall B ära valis eidele ütlema, et sa võtad C, sest bla-bla-bla. Sest naised ise ka ei tea mida tahavad, mees peab juhendama. Et ise oleks pidanud ohjad haarama ja pakkuma variandi välja mitte rõhuma seal oma järjekindlusele lootes, et naisterahvas otsuse suudab langetada. Ja noh, ei usu et keegi ainult nalja läheb tegema saatesse nagu sa väidad. Kui ikka minna, siis midagi ju tahaks saada. Pokkerilauda sa ei istu mõttega, et saaks nalja ja saaks ikka hävida mingi 100k väehamalt Oh, kui naljakas siis oleks :D hapud viinamarjad. PS! Kes Õhtulehe loo teeb? Leemet või?
    Jah, aga Eesti rahvale, täiele võõrale inimesele on see uskumatu, et sihuke ülbe ennasttäis rullnokk (harimata mats, röökur) laamendab saates ja ütleb tegelikult otse välja mida ta arvab. Sa ise kusesid ka verd kui vajusid Taara pst (üürikorter kus ta elas) sisse, mina istusin tuimalt esikus Janne kiiktoolis lõpakas süles, Alexander näpus ja tagusin freerolli. Ja sinu küsimuse peale kes sa oled, vastasin "OYE , get the fuck in you room bitch and mind your own business" Jaa , kuldsed ajad, Mürakas nägi esimest korda mind ja sai kohe kultuurišoki.
    *****, keda huvitab see raha seal saates. Sa samasugune nagu need neti kommentaatorid juba. Oled ka üks neist parastajatest ja ilkujatest vä?
    Ja Leemet kirjutab artikli jah.

  3. #83
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Mürakas nägi esimest korda mind ja sai kohe kultuurišoki.
    Eks Detroitis veavad elu teised väärtused kui meil siin põhjamaades heaoluühiskonnas :D

    [YOUTUBE]1IzLoix5s4Q[/YOUTUBE]
    Viimati muudetud wedoit poolt : 21.09.10 at 19:56

  4. #84
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

    Muidu saadet oli päris hea vaadata, peabki sellises saates entertainment valuet olema. Aga kui sa soovisid enda kohta arvamust, siis minu meelest ropendad ikka väga palju ja see ei ole ka lahe, et tahad Delfi kommentaatorid vastu äärekivi surnuks peksta. Me elame ju ikkagi tsiviliseeritud maailmas. Lihtsalt arvamus..

  5. #85

    Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

    Ainult hambad välja hoiatuseks ja haamriga sõrmeluud pulbriks. Kui ninaga õpib trükkima klaviatuuril ja edasi möliseb, siis telliskiviga näkku ja nägu lamedaks.
    Kle, aga vaata meie ühiskonda. Ütle mulle ausalt, kes ei ropenda??? Nimetage mulle see... Ainult Edgar teeb, mitte keegi teine ei tee. Nimetage mulle see

  6. #86

    Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Ainult hambad välja hoiatuseks ja haamriga sõrmeluud pulbriks. Kui ninaga õpib trükkima klaviatuuril ja edasi möliseb, siis telliskiviga näkku ja nägu lamedaks.
    Kle, aga vaata meie ühiskonda. Ütle mulle ausalt, kes ei ropenda??? Nimetage mulle see... Ainult Edgar teeb, mitte keegi teine ei tee. Nimetage mulle see

    pisarad tulevad silmadest...lihtsalt kuldne :D

  7. #87
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    406

    Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    tahad Delfi kommentaatorid vastu äärekivi surnuks peksta.
    loooool

  8. #88

    Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

    Lõpp oli niii kuld lihtsalt. Svenzale props, et cojones olemas ja julgeb rääkida. See poolkiilakas rull oli ka vastav vana, et seal B'd kilkama hakkas, pmst terve mängu oli vait ju, lihtsalt mingi taustakeppija nagu.

  9. #89
    Grinder
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    739

    Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

    Sven tee veel tsirkust kuskil saates palun... mõnes sellises saates kus saab kedagi toore jõuga sitturisse saata:D

  10. #90
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

    Pole mõtet , Sven ütleb selle peale, et debiilkuist piidrid lõikavad kõik välja ju. Haiged pederastid tglt :D
    rahvas nõuab komöödiat samas ju

  11. #91
    STFU
    Guest

    Exclamation Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Ainult hambad välja hoiatuseks ja haamriga sõrmeluud pulbriks. Kui ninaga õpib trükkima klaviatuuril ja edasi möliseb, siis telliskiviga näkku ja nägu lamedaks.
    Kle, aga vaata meie ühiskonda. Ütle mulle ausalt, kes ei ropenda??? Nimetage mulle see... Ainult Edgar teeb, mitte keegi teine ei tee. Nimetage mulle see
    hahahaha.ma kukkusin vist 4 korda ümber kui seda lugesin.
    sa ise usud ka mida sa räägid?

  12. #92

    Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

    Sa ka ei usu, et ainult Edgar teeb? :D

  13. #93

    Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

    http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=395341

    Tra, nüüd keerati kõik produtsendi vastu ja ikkagi jääb teine mulje loost. Mängust ja 100K pealt kukkumisest ei midagi.

  14. #94
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

    Lugesin ka just selle läbi. Kollane ajakirjandus krijutab ju ikka pool tõde - huijoksid!

    Sulli saatest küll ei saanud, aga vaata kui palju sa ajakirjandust aitasid. Vähemalt oli mida jälle kirjutada. Mina isiklikult olen kogu selle teema ja saate peale 2 viimast päeva kõht kõveras irvitanud (isegi õllele tuli parem maitse juurde). Eriti hea on neid kommentaare lugeda...

  15. #95
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

    Kusjuures vaatasin ka UK sarnase saate videosid ja siis üks hea näide:

    http://www.youtube.com/watch?v=a8OO4...eature=related

    ( Click to show/hide )

  16. #96

    Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

    Tsitaat Algselt postitas sorm Vaata postitust
    Kusjuures vaatasin ka UK sarnase saate videosid ja siis üks hea näide:

    http://www.youtube.com/watch?v=a8OO4...eature=related

    ( Click to show/hide )
    Thanks lingi eest. Hea näha, et selliseid inimesi ka ikka olemas on nagu see Pete. Fkn brilliant.

  17. #97
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

    üks loll ees..sada teist järgi... ma ütleks selle peale, et mees sa oled üks paras JOKE!

  18. #98
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

    in b4 "kannaga näkku"

    Ei ütleks küll, et salvestusel midagi uskumatult koledat oleks olnud, raha tekitab hasarti ja kõrvalt vaatajale see tunduski tavalisest suurem hasart.
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 22.09.10 at 11:58

  19. #99
    FPP Pro
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    214

    Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

    aga elu24s tuli 100-sekundi Sven ära, et peab meeldima. suhtkoht mission accomplished :)

    aga teades Svenni ja tema sõnavara natuke kaugemast ajaloost, siis mina annaks talle lausa oma saate vms. Paneks Ott Järvelaga koos jalkat vms. kommima :) priceless. Liverpool- ja siis Kes-Teab-Mis-On-Otti-Lemmikmansa :D

  20. #100
    FPP Pro
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    214

    Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

    ja veel, et ma ei imestaks kui ainult tänu sellele starsi timebank tavapärase asemel 100seci peale, vähemalt meile eestlastele läheb :)

Lehekülg 5, kokku 12 EsimeneEsimene ... 34567 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES