Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 9 EsimeneEsimene ... 6789 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 172
  1. #141

    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    türklaste kebab on jh nuts - olen saksamaal/poolas käinud ja paremat kiirsööki pole kunagi mekkinud, kui türklaste joint. mingi korralik übernuts tehnika firmapood võiks olla Eestis, kust saaks ikka odavalt kraami endale soetada. Raamatuvalik on ka alla igasugust arvestust, igasugu paska lastakse letti ikka, selle asemel, et midagi korraliku müüki paisata.

  2. #142

    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    1. vanad head hallipeod, nagu omal ajal Tiesto kalevi spordihallis või Saku suurhallis. (täiesti väljasurnud scene)
    2. freedom parade (R.I.P)
    3. KFC, Burger King, hea ja odav kebab,
    4. Teemapargid, lõbustuspargid (njah, eesti suvi kestab 2 kuud, ülejäänud aja mädaneksid need lume all)
    5. Üks korralik ja suur veekeskus Tallinnas või siin lähedal
    6. Iphone müük teiste operaatorite juures peale EMT
    7. Odavad kvaliteet riided, või üldse suurem riiete valik
    8. Lääne-Euroopale vastavad töötasud
    9. Parem teeninduskvaliteet
    10. Väiksemad maksud
    11. Ikea
    12. jne jne
    Viimati muudetud 50CandyJoe poolt : 25.09.10 at 12:34

  3. #143
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    Tsitaat Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
    jep 90% soomest varastatud rofl, for real
    Nii palju nagu mina oma tuttavatelt kuulnud olen, siis suht on jah nii.

    Tsitaat Algselt postitas nummar Vaata postitust
    see PEAK on ja võrus karm teema :D kui ei kanna siis oled eikeegi tundub :D
    Nende enda arvates jõle lahedate " chillin kõik õhtud kesklinnas või kusagil parklas kandes oma Peaki riideid " tüüpide arvates tõesti mitte. Kui aga käid mõne vähegi normaalsema seltskonnaga läbi siis see tõenäoliselt nii pole.

  4. #144

    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    uhh 2rge soovige oma subwaysid ja burger kinge ja kebabikaid...
    rikub hea eesti naise 2ra, p2rast on k6ik 3 x suuremad.
    eestis just toit on t2ielik nuts v6rreldes muu maailmaga, ma ise elan londonis aga vahepeal ka nyc's ja eesti on ikka parim toit. (restoranid muidugi mitte).

    aga millest tunda puudu? absoluutselt mis eriala n8. tipptoodetest. see on syydi muidugi selle t6ttu et turg nii v2ike. kui on ntx kogu eesti peale ytleme 500 inimest kes ostavad mingeid absoluut nuts 6ngekonkse ja seda teevad iga 2-3 a. tagant ega siis see bisnesit 2ra ei toida.
    aga hea kohvik kuluks kyll 2ra... see on t6si... mingi sisse v2lja p6him6ttel kiire v2rk ja HEA teenindus peab olema. ei ole veel kordagi kohanud head teenindust v6rreldes muu maailmaga. eestis, tavaliselt on k6ik teenindajad uhked ja neil on koguaeg igav :D enivei..

  5. #145
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    Tsitaat Algselt postitas 50CandyJoe Vaata postitust
    6. Iphone müük teiste operaatorite juures peale EMT
    Ei ole küll operaator, aga: http://www.ishop24.ee/ ja mingi teine netipood müüs veel vist.

  6. #146

    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    Tsitaat Algselt postitas Oliver Vaata postitust
    uhh 2rge soovige oma subwaysid ja burger kinge ja kebabikaid...
    rikub hea eesti naise 2ra, p2rast on k6ik 3 x suuremad.
    eestis just toit on t2ielik nuts v6rreldes muu maailmaga, ma ise elan londonis aga vahepeal ka nyc's ja eesti on ikka parim toit. (restoranid muidugi mitte).
    R u serious?

    Nõus, et need subwayd, burgerkingid ja kebabikad on rämps, mida pole siia vaja.

    Aga rääkides normaalsest toidust. Eesti toiduvalik on ikka väga-väga kehvakene ja ühepoolne võrreldes nt Londoni/UK toiduvalikuga. Alustame kasvõi kõige elementaarsemast: puu- ja köögiviljad. Eestis müüakse ikka totaalset saasta ja valik on olematu :( Samas hinnad on keskmiselt kõrgemal tasemel kui UK-s.

    Siis tervisetooted ja tooted taimetoitlastele. Nende valik on UK supermarketites võrratult kõrgem, rääkimata siis spetsiaalsetest poodidest (health food shops), mida seal leiab igal nurgal. Eesti üksikutes ökopoodides pole mingit valikut, enamasti vaid mingeid kuivaineid leiab.

    Siis igasugused eksootilised toidud, millest paljud on seal igapäevaseks kujunenud. Nt hummus (kikerhernevõie), mida on saadaval erinevaid sorte igas supermarketis. Bulgur-nisu. Igasugused indiapärased snäkid: samosad, pakorad, bhajid jne. Bombay mix. Ja palju muud.

    Aasiapärased kiirtoidukohad. Neid kohtab igal sammul igas Euroopa suurlinnas, v.a Tallinnas.

    Eestis levinud toite (rukkileib, keefir, tatar), mida UK-s supermarketitest ei leia, võib leida aga Ida-Euroopa poodidest.

    Riiete teema muidugi ka, Eesti valik on naeruväärne, ostan 90% riideid ja kingi/saapaid Londonist jm Euroopast.

  7. #147

    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    Minu arust on niii et, kui soovin t6esti h2sti syya, siis pean ostma kas waitrose, m&s v6i sainsb. taste the diff liini mis on ypris kallis. lihatoodete valik on n2ru v6i kui hea (ntx selfridges foodhall) siis j2lle p2ris kallis.
    Eestis aga n2iteks k2rdlas kui ma suvel k2in keskel ntx seal on mingi suur pood kohe keskel kus on alati v2rsket kala ja igasuguseid lihatooteid ja kooke v2rskelt kyppsetatud jne jne. tegelikult ma olen n6us sinuga t6esti kui j2rele m6elda veidi et jah siin on t6esti valik parem ja kvaliteet ka aga seda ainult n8. top tier kohtades. selline 'keskmine' minule enam ei kannatagi syya... ntx tavalisi tomateid ei anna osta sest maitsetu.. kurk ka jne. eestis samas top tier nagu ei olegi vaid k6ik on keskmine aga hea?

    yhte ytleks kyll et need krdi bhaji'd ja samosad kyll j2ta rahule kui v2hegi enese tervisest hoolid. mul eelmise bossi tytar t88tab M&S'i food osakonnas merchandiserina ja ega see ilus ei ole mis neisse sisse l2heb. enamuses neid valmistab mingi hindu supplier tehas kuskil mingist illegaalsest aasia toorainest mis on kuid j22s istunud jne jne + veel need s2ilitusained ja maitseained ja acceleratorid uhh jube v2rk.

    samamoodi aasiap2rased kiirtoidukad on enesetapp kui oled yle 25+ aasta vana. ise olen ka syydi kui nurga hindukas k2imises ikka jah regulaarselt aga j2rgine hommik on .. xxx

    sa oled ka siin kandis? kus/millega tegeled?

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    R u serious?

    Nõus, et need subwayd, burgerkingid ja kebabikad on rämps, mida pole siia vaja.

    Aga rääkides normaalsest toidust. Eesti toiduvalik on ikka väga-väga kehvakene ja ühepoolne võrreldes nt Londoni/UK toiduvalikuga. Alustame kasvõi kõige elementaarsemast: puu- ja köögiviljad. Eestis müüakse ikka totaalset saasta ja valik on olematu :( Samas hinnad on keskmiselt kõrgemal tasemel kui UK-s.

    Siis tervisetooted ja tooted taimetoitlastele. Nende valik on UK supermarketites võrratult kõrgem, rääkimata siis spetsiaalsetest poodidest (health food shops), mida seal leiab igal nurgal. Eesti üksikutes ökopoodides pole mingit valikut, enamasti vaid mingeid kuivaineid leiab.

    Siis igasugused eksootilised toidud, millest paljud on seal igapäevaseks kujunenud. Nt hummus (kikerhernevõie), mida on saadaval erinevaid sorte igas supermarketis. Bulgur-nisu. Igasugused indiapärased snäkid: samosad, pakorad, bhajid jne. Bombay mix. Ja palju muud.

    Aasiapärased kiirtoidukohad. Neid kohtab igal sammul igas Euroopa suurlinnas, v.a Tallinnas.

    Eestis levinud toite (rukkileib, keefir, tatar), mida UK-s supermarketitest ei leia, võib leida aga Ida-Euroopa poodidest.

    Riiete teema muidugi ka, Eesti valik on naeruväärne, ostan 90% riideid ja kingi/saapaid Londonist jm Euroopast.

  8. #148

    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    Tomatid-kurgid on jah Eestis kodumaised paremad, aga neid ka alati saadaval pole ja peamiselt valitseb ka siin Hisp./Hollandi kraam, mis UK-ski. Aga kogu muu köögivilja valik on Eestis ikka väga piiratud. Nt UK-s on saadaval ka värsked stir-fry segud, millest Eestis ei oska unistadagi.

    Igapäevaselt muidugi neid samosasid ja bhajisid ei tarbiks, aga vahepeal võib lubada ja kui nad tõesti nii ülikehva kvaliteediga oleks, siis neid lihtsalt ei ostetaks. Olen kindel, et ükskõik millise lihatoote tootmisprotsess on kordi hullem kui nende indiapäraste taimetoidusnäkkide oma. Ja marketites müüdavad falafelid on enamasti väga head, neid unustasin enne mainida.

    Siis nt mõningates supermarketites (Sainsbury's, Morrisons) on ka oma salad bar'id, saad ise kombineerida endale salatid sobivatest komponentidest.

    Aasia kiirtoidukohti võib leida ka üsnagi kvaliteetseid, taimetoitlastele suunatud pole igal juhul pettumust valmistanud: http://www.veganlondon.co.uk/eat/

    Elasin Londonis 5 aastat, läksin kohe pärast EL-iga liitumist, aga eelmine suvi tulin tagasi Eesti. Plaanis on millalgi tagasi minna UK-sse, võibolla järgmine aasta juba. Viimane töökoht oli Unibeti eesti saidi toimetamine (Wimbledonis), enne seda eri sportsbetting saitidel (kontorid Central Londonis) kihlveokoefidega tegelemine. Millega ise tegeled? The International pokkeriklubis pole liige? http://theintclub.com/ - sellest tunnen ka Eestis puudust, see on hoopis midagi muud kui mõni suva kasiino, kus pokker on lihtsalt üks kõrvaltegevusi. Klubis on kümmekond turniirilauda, cashilauad, online-terminalid ja pärastlõunast alates turnad käivad.

  9. #149

    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    ohoh mul on yks s6ber sama ameti peal, matt ford, 2kki tead? endine pro snuukrim2ngija. ise ma eriti mingi pokkerim2ngija ei ole.. hetkel l6petan magistrit ja k6rvalt veidi 6pin, alles algusest. piljardi s6prade k2est sai pokkeri vastu huvi tekkima ja yhe eesti s6bra juhendusel :) ma vaatan veidi seda lehte,
    tundub p2ris huvitav..

  10. #150
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    Võiks rohkem sittuge oblikaid vendasid olla :D:D

  11. #151
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    Korralikest autoteedest

  12. #152

    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    Tsitaat Algselt postitas Oliver Vaata postitust
    ohoh mul on yks s6ber sama ameti peal, matt ford, 2kki tead? endine pro snuukrim2ngija. ise ma eriti mingi pokkerim2ngija ei ole.. hetkel l6petan magistrit ja k6rvalt veidi 6pin, alles algusest. piljardi s6prade k2est sai pokkeri vastu huvi tekkima ja yhe eesti s6bra juhendusel :) ma vaatan veidi seda lehte,
    tundub p2ris huvitav..
    Ei tea seda nime, eks neid firmasid ole ka umbes kümmekond erinevat londonis. Ma ka polnud UK-sse minnes pokkeriga lähemalt kokku puutunud, aga seal oli see buum juba 5 aastat tagasi, meedias ja TV-s näitas turniire, ilmuma hakkasid pokkeriajakirjad jne. Töö juures tehti ka väikseid turniire, sai hakatud ka netis mängima jne.

  13. #153
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    350

    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    Kuna tegu on pokkerifoorumiga ja siin UK teema väga in on siis igatsen seda et iga õhtu on live turniiri valik. Birminghamis oli jalutuskäigu kaugusel 3 kasiinot kus toimusid igapäevaselt turniirid, 2 neist sellised pargi taolised, alla 10 pokkerilaua (Gala ja Rainbow) ja üks selline suurem kus toimuvad tihti festivalid ja kuhu tuleb tavalisele 50 naelasele freezeoudile migni 150 nägu kokku (Broadway). Mingi pooletunnise autosõidu kaugusel pidi ka olema mingi suurem kasinn ja turnade auhinnafondid laes sest palju inimesi koguaeg kohal.
    Samuti toimusid igast pubides ja piljardisaalides mingised kahelaua sng-d. (neid korraldasid mingisugused aktivistid ja neil õnnestus see paremini kui hetkel pargi turna korraldajatel välja kukub).
    Ega siin kedagi süüdistada ei ole, eestis pole pokkeri lihtsalt nii popp aga valikuvõimalust tahaks. Ei tõmba 220 kroonine 2 laua turniir lasnamäe centrumis ja samas ei viitsi 220 rebuy hi/lo-d ka pargis pelada, aga laivi tahaks mängida.

  14. #154
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    Tsitaat Algselt postitas forell Vaata postitust
    Ega siin kedagi süüdistada ei ole, eestis pole pokkeri lihtsalt nii popp aga valikuvõimalust tahaks. Ei tõmba 220 kroonine 2 laua turniir lasnamäe centrumis ja samas ei viitsi 220 rebuy hi/lo-d ka pargis pelada, aga laivi tahaks mängida.
    Eestis on pokker ikka väga popp, London on lihtsalt maailmalinn, kus elab 20x rohkem inimesi kui Tallinnas. Ma olen üsna kindel, et UK 400K populatsiooniga linnad pole pooltki nii võllid pokkerilinnad kui Tallinn.

  15. #155

    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    on on sest siin n2itab telkust kogu aeg ja kogu t88lisklass gamblib maha oma rahasid. kohalikud kuulsused on top pro'd ka jne ...ept london .. k6ik ikka reklaam

  16. #156
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    Starsi buddytransferist puudus :D:D

  17. #157
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    Normaalsetest seadustest.

  18. #158

    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    surmanuhtlusest

  19. #159

    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    Eesti on IT-riik. Minu arust kõik saidid, kus saab midagi kirjutada, nendes tuleks olla kasutaja.
    Et kasutajaks saada, tuleb confirmida enda päritolu, olgu siis pangalingi kaudu vms.

    * foorumites pole ülelaskjaid vms
    * netikommentaatorite häving

    milleks salatsemine, enda identiteedi varjamine vms? Kui julged öelda, siis julge ennast näidata


    ehk siis selle jaoks oleks uut seadust vaja vms

  20. #160

    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Eesti on IT-riik. Minu arust kõik saidid, kus saab midagi kirjutada, nendes tuleks olla kasutaja.
    Et kasutajaks saada, tuleb confirmida enda päritolu, olgu siis pangalingi kaudu vms.

    * foorumites pole ülelaskjaid vms
    * netikommentaatorite häving

    milleks salatsemine, enda identiteedi varjamine vms? Kui julged öelda, siis julge ennast näidata


    ehk siis selle jaoks oleks uut seadust vaja vms
    +1

Lehekülg 8, kokku 9 EsimeneEsimene ... 6789 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES