Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 17, kokku 17
  1. #1

    KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Viimati muudetud KeRRRt poolt : 23.12.10 at 22:37

  2. #2

    Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

    bump

    kes vähegi huvitatud, kõike saab rääkida omavahel. Kui keegi ei usalda, sis võime kokku saada. Hetkel elan Tartu linnas.



    mingi väike graafik on FT sng'dest

    Viimati muudetud KeRRRt poolt : 26.09.10 at 11:42

  3. #3

    Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

    http://www.pokerprolabs.com/kolbagre...okerStars.aspx

    suht kuiv iseloomustus, räägi rohkem oma teadmistest, ajast vms. kaua mänginud oled, palju õppinud oled vms


    // palju parem juba(:
    Viimati muudetud con poolt : 26.09.10 at 12:05

  4. #4

    Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

    http://www.pokerprolabs.com/kolbagre...tiltpoker.aspx

    mänginud olen umbes 2 aastat. esimene aasta oli muidugi selline rahapõletamine ja alles mängu arusaamine. 2009 suvel sain pokerstrategys 50$ ja sellest hakkasin midagi rahulikult mängima. Aga ka siis oli alles õppimine. Umbes 3 kuud sain mängida ja siis sai see lõbu ka otsa. Hakkas huvitama juba range'd ja kõiksugu terminid. Siis vist liitusin ka selle foorumiga. Cashi olen proovinud ka. Cash ei sobi üldse igatahes. Õpihimuline olen ka. Neti e-booke olen sirvinud aga kahjuks inglise keel pole kõikseparem. Seega mõned asjad jäävad arusaamatuks. Sng'de puhul meeldib just push/fold faas. Tahaks seda elementi muidugi veel paremaks muuta.
    Nagu näha, siis olen ainult micro stakes mänginud. Aga kunagi pole olnud kindlat BR.
    Hetkel rohkem ei oskagi midagi lisada.

    OPR starsis:

    http://www.officialpokerrankings.com...55317.html?t=2

    ja FTP:

    http://www.officialpokerrankings.com...2DE27.html?t=2
    Viimati muudetud KeRRRt poolt : 26.09.10 at 12:01

  5. #5

    Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

    bump. tundub et keegi ei tahagi aidata üleseehitada :/

  6. #6
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

    Absoluutselt mitte midagi OP vastu ega suunas, aga minu arvates peaks iga stake küsija väga selgelt põhjendama, miks ta stake küsib.

    $200 pole ju mingi eriti arvestatav summa, ükskõik mis nurga pealt vaadates. Kui põhjuseks on "olen 10. klassi õpilane ja mitte kusagilt ei tule midagi peale", siis on täiesti arusaadav. Aga kui põhjuseks on "täituriraisk arestis kõik kontod ära" või "oma rahaga ei tahaks riskida", siis on natuke teine asi. "Endal pole rolli" on natuke liiga lakooniline ja üldine.

    Arvestades kui paljud staketavad on kokkuvõttes üle lasknud, siis peaks nimetatud info olema esimeses postis üsna elementaarne.

  7. #7

    Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Absoluutselt mitte midagi OP vastu ega suunas, aga minu arvates peaks iga stake küsija väga selgelt põhjendama, miks ta stake küsib.

    $200 pole ju mingi eriti arvestatav summa, ükskõik mis nurga pealt vaadates. Kui põhjuseks on "olen 10. klassi õpilane ja mitte kusagilt ei tule midagi peale", siis on täiesti arusaadav. Aga kui põhjuseks on "täituriraisk arestis kõik kontod ära" või "oma rahaga ei tahaks riskida", siis on natuke teine asi. "Endal pole rolli" on natuke liiga lakooniline ja üldine.

    Arvestades kui paljud staketavad on kokkuvõttes üle lasknud, siis peaks nimetatud info olema esimeses postis üsna elementaarne.
    Tänan hea vastuse eest. Seega oskan nüüd selgitada täpsemalt. Õpin müügikorraldust kutsekas, ja stippi ei saa kindlasti enna jaanuarit. Arvatavasti ka mitte peale seda, kuna stipp jagatud kahe kursuse peale ja teine kursus on palju kergem ja klassi mul palju inimesi, kes lihtsalt tuubivad endale asju pähe. mina eelistan tuupida asju, mis mind huvitavad rohkem. hetkel on selleks pokker ja ma olen kindel, et ka aasta pärast on mul sama seis. ma tahan näidata enda tuttavale, kes pokkerit maha teevad, et pokker ei ole pelgalt õnnemäng. tahan näidata, et poker sõltub matemaatikast ja protsentidest. Sõltub sellest, et sa tunnetaksid/teaksid, et su vastane on halvem, kui sina.
    Lisaks seda, et loodan siis saada stakejat tartust. Et me saaks näost näkku arutada asju. Et ei oleks võimaliku mingit ülelaskmist ja sellist värki, mis on siin foorumis varem juhtunud. tänud

  8. #8

    Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

    ..................................
    Viimati muudetud KeRRRt poolt : 14.10.10 at 14:43

  9. #9

    Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

    igaksjuhuks teen väikse bump'i.
    cmon prod. aidake mul end üles saada.
    usalduse poolest, võime tartus kokku saada(kui see on vajalik). võin saata ka sendid vms vajalikud on.
    diili pikkuse saate teie valida.

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

    vaata hotcocacola tegi mingi steigi pakkumise, äkki see sobib?

  11. #11

    Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    vaata hotcocacola tegi mingi steigi pakkumise, äkki see sobib?
    pole 21 , 19 olen :)

  12. #12

    Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

    pumpan asja taas ülesse. eelmine kord mingit huvi polnud. maybe see kord.
    Full tilt pokeri sng'd 2 daalased ja MTT omad. stake suurus võiks olla 220$ (100BI) ja reeglitest võime rääkida lähemalt, kui mingit huvi on. erilist volüümi ma küll vast ei näita, aga ehk pilt räägib paremini.

    http://www.upload.ee/image/1064994/sngd.png

    ja nagu eelnevad postitused, siis pole lihtsalt võimalik ise depot teha, kuna käin koolis ja muu stuff.
    okei. ootan huvi :)

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

    ülelaskimst ma ei põeks,poiss käib mul trennis ja muidu ka selline tore sell,oleks vaba rulli siis keerutaks küll!

  14. #14

    Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

    ei saagi äktsionit.

  15. #15

    Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

    lukku. asi lahenes :)

  16. #16
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

    kes actioni sai kui saladus pole?

  17. #17

    Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

    üks tuttav. mitte foorumist. :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES