Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 35
  1. #1

    PokerNews Eesti | Toimetaja veerg: Kui pokkerist saab villand...

    Ma olen näinud, et nii mõnegi noore pokkerimängija jaoks võrdub pokkeriprofi elukutse unelmate täitumisega. Aga niisamuti on tõsiasi, et paljude staažikate pokkeriproffide jaoks muutub see kurnavaks ning surmani tüütuks eluspüsimise vahendiks.

    Loe edasi ›››

  2. #2
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: PokerNews Eesti | Toimetaja veerg: Kui pokkerist saab villand...

    suht pask artikkel imo.

    võiks siis kirjutada mida tüdinemise vastu teha vms.
    või võrrelda pokkeri liinitööd tavalise liinitööga. vaevalt et suvalisel ehitajal villand ei saa.

    sellest artikklist saab järeldada ainult seda et autoril on halb jooks :P

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: PokerNews Eesti | Toimetaja veerg: Kui pokkerist saab villand...

    sina aga istud ja pusid oma luitunud tugitoolis vesiste silmadega ühtedel limiitidel ilma erilise progressita, sinu kaaslased on samasugused „noliferid” (sõpradeks on neid tihti raske nimetada; pigem kolleegideks või saatusekaaslasteks), silmarõõmuks on mõni nurgatagusest tümpsuklubist leitud kolmanda kategooria grillkana, kelle ajud on solaariumis ilmselge UV-kiirguse üledoosi saanud või halvemal juhul suudad vaid kiibitseda xxx-teemalistel veebilehtedel netiavarustes.
    Kellel jookseb kaart halvasti, kellel sulg.

  4. #4

    Re: PokerNews Eesti | Toimetaja veerg: Kui pokkerist saab villand...

    püha pask, nii kehva juttu pole ammu lugenud.
    Sa tead endiselt, et pokker on parimaks viisiks raha teenida. Tuima liinitööga teenid sa rohkem kui sinu pangas töötav sõber, kuid enam ei vaata sa talle ülalt alla, vaid muutud ajapikku tema peale kadedaks. Sõbral on areng, uued ja huvitavad tööülesanded, palju lahedaid üritusi ning huvitavaid koolitusi, meeldivad töökaaslased, „ametlik” sissetulek ning hulgaliselt tööalaseid ning isiklikke suhteid - sina aga istud ja pusid oma luitunud tugitoolis vesiste silmadega ühtedel limiitidel ilma erilise progressita, sinu kaaslased on samasugused „noliferid” (sõpradeks on neid tihti raske nimetada; pigem kolleegideks või saatusekaaslasteks), silmarõõmuks on mõni nurgatagusest tümpsuklubist leitud kolmanda kategooria grillkana, kelle ajud on solaariumis ilmselge UV-kiirguse üledoosi saanud või halvemal juhul suudad vaid kiibitseda xxx-teemalistel veebilehtedel netiavarustes. Pokker ei paku sulle tõenäoliselt enam midagi. Sa mängid täpselt niipalju, et võimaldada endale vähegi rahuldav elukvaliteet, kuid ei tee mitte mõhkugi rohkem. Igas asjas (kahjuks ka pokkerivälistes) näed ainult + või – EV-d. Ning varsti jõuad staadiumisse TÜDIMUS.
    rumal jutt.

    Pokkerimaailm jälgib õudusega, kuidas noored pokkeriprofid tõusevad äkki tippu...ja seejärel kaovad. Mike McDonald ei viitsinud ära oodata isegi 21-aastaseks saamist kui väitis, et talle pokkerist aitab. Shaun Deeb on ammu tüdinenud. Ning viimaks kahe aasta tagune maailmameister Peter Eastgate, kes mõni kuu tagasi teatas, et lõpetab pokkerimängu määramata ajaks. Nemad on maailma mastaabis staarid, rännanud aastaid mööda erinevaid suurturniire, isiklik elu neil reeglina puudub ja nendest on sageli saanud vaid tööriistad sponsoriteks olevate pokkeritubade jaoks. Nad on samamoodi liinitöölised nagu üheaegselt kolmekümnes NL10 mikrolauas istuv grinder, kõigest mastaabid on erinevad. Pole ime, et ükskord tekib tüdimus ning saadakse aru, et pole see pokkeriprofi elu nii lahe midagi...
    lol, no comments. tood näiteks inimesed, kes on arvatavasti kogu oma tuleva elu majanduslikult kindlustanud. õudne tõesti.

    soovitan pokkerist kirjutada ikka inimestel, kes on asjaga kursis. praeguse artikli põhjal jääb mulje, et autoriks on inimene, kes pokkeris ei võida ning proovib endale ja teistele sisestada, et pokkeriprofi amet on saatanast. ei ole - on omad plussid ja miinused aga keskmise kontoritöö kõrval on MSNL pokkeripro kõrval ikka väga palju parem.

    igasugu kuubikutes töötavad jorsid ei peaks kirjutama pokkeriprofi elukutsest. "artiklist" kumav kadedus ja kibestumus jätabki pokkerimängijatest degenerandi mulje.

  5. #5
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: PokerNews Eesti | Toimetaja veerg: Kui pokkerist saab villand...

    Tsitaat Algselt postitas oksesteak Vaata postitust
    püha pask, nii kehva juttu pole ammu lugenud.


    rumal jutt.



    lol, no comments. tood näiteks inimesed, kes on arvatavasti kogu oma tuleva elu majanduslikult kindlustanud. õudne tõesti.

    soovitan pokkerist kirjutada ikka inimestel, kes on asjaga kursis. praeguse artikli põhjal jääb mulje, et autoriks on inimene, kes pokkeris ei võida ning proovib endale ja teistele sisestada, et pokkeriprofi amet on saatanast. ei ole - on omad plussid ja miinused aga keskmise kontoritöö kõrval on MSNL pokkeripro kõrval ikka väga palju parem.

    igasugu kuubikutes töötavad jorsid ei peaks kirjutama pokkeriprofi elukutsest. "artiklist" kumav kadedus ja kibestumus jätabki pokkerimängijatest degenerandi mulje.
    +1

    väga halb/mõttetu artikkel tõesti :/

  6. #6

    Re: PokerNews Eesti | Toimetaja veerg: Kui pokkerist saab villand...

    Hehee, ma tegelikult eeldasingi, et noored 20-aastased mängumehed ei saa lihtsalt artikli kontekstist aru – tegemist ei ole kindlasti ei isiklikul heal või halval jooksul põhineva jutuga; veel vähem kriitikaga oma karjääri esimestel astmetel olevate pokkeriprode aadressil. Võrrelge näiteks kommentaaridega PN lehel. Jumal küll, mis saab minul olla selle vastu, et te olete pokkeriprofid? Keep going!

    „Okstesteak’i” suureks kurvastuseks pean tõdema, et ei tööta kahjuks „kuskil kuubikus” ning sinusuguseid „jorsse” on küllalt käinud minult tööd küsimas, põhjendades mängijakarjääri lõpetamist muuseas ka väidetega, et „enam ei biidi” või „lihtsalt ei taha mängida”. Nii, et mängi julgelt 10 aastat elukutselisel tasemel, saavuta selle jooksul midagi ning siis võiksid kirjutada vastuseks kenakese kirjatöö teemal „Miks ma mängin pokkerit?” :)

  7. #7
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: PokerNews Eesti | Toimetaja veerg: Kui pokkerist saab villand...

    Rohkem sallivust ikka. Väga hea, et sellistel teemadel ka artikleid kirjutatakse. Kui midagi ei meeldi, siis saab viisakalt vähemalt vaeva nägija suhtes end väljendada ja konstruktiivsust kritiseerimisel üle näidata.

  8. #8
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ermii avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    402

    Re: PokerNews Eesti | Toimetaja veerg: Kui pokkerist saab villand...

    Mulle toimetaja veerg meeldis, alati tasuks erineva nurga alt püüda vaadata kas siis oma unistusi, oma olevikku vms.

  9. #9
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: PokerNews Eesti | Toimetaja veerg: Kui pokkerist saab villand...

    oksesteak sa panid ikka kandi maha küll.

  10. #10

    Re: PokerNews Eesti | Toimetaja veerg: Kui pokkerist saab villand...

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    Hehee, ma tegelikult eeldasingi, et noored 20-aastased mängumehed ei saa lihtsalt artikli kontekstist aru – tegemist ei ole kindlasti ei isiklikul heal või halval jooksul põhineva jutuga; veel vähem kriitikaga oma karjääri esimestel astmetel olevate pokkeriprode aadressil. Võrrelge näiteks kommentaaridega PN lehel. Jumal küll, mis saab minul olla selle vastu, et te olete pokkeriprofid? Keep going!

    „Okstesteak’i” suureks kurvastuseks pean tõdema, et ei tööta kahjuks „kuskil kuubikus” ning sinusuguseid „jorsse” on küllalt käinud minult tööd küsimas, põhjendades mängijakarjääri lõpetamist muuseas ka väidetega, et „enam ei biidi” või „lihtsalt ei taha mängida”. Nii, et mängi julgelt 10 aastat elukutselisel tasemel, saavuta selle jooksul midagi ning siis võiksid kirjutada vastuseks kenakese kirjatöö teemal „Miks ma mängin pokkerit?” :)
    ma mängin midstakes pokkerit ja oman ka tööd, kus mu alluvuses töötab 30-35 inimest. oman kogemust mõlemalt poolt. su artikkel on täiesti retarded.

    pokernewsi foorumis meeldis see jutt kommenteerijatele, kes ei ole võitvad mängijad. sellistele tegelastele meeldib loomulikult mõelda, et elukutseline pokkerimängija on tüdinenud vinniline "nolifer", kes iga hetk on bustoks minemas. kahjuks on see arvamus vale - tavaliselt on tegu keskmiselt targemate inimestega, kes suudavad oma vaba aega kasutada enda silmaringi laiendamiseks, reisimiseks jne.

    mängin pokkerit raha pärast. jah, olen tüdinenud mõnikord mängimisest. samamoodi olen tüdinenud ka tööl toimuvatest koosolekutest. see ei tähenda, et ma jalutaks keset koosolekut minema ja saadaks kõik kuu peale. mõnikord on vaja rutiinsed asjad ära kannatada ja käituda professionaalselt. nii igapäevatöös kui pokkeris.

    samamoodi on minu juurde tulnud igasugu müügi- ja projektijuhte, kes paluvad endale pokkerit õpetada. muuseas väidetaga "enam ei viitsi" ja "ei taha kellegi jaoks tööd teha". sulle soovin edu. jään ootama järgmiseid kolumne teemal "kus teha toyota hooldust" või "mille järgi valida türgi kuurorti". palun ära enam pokkerist kirjuta, asjatundjatel on piinlik tulega ja asjatundmatutel jääb vale mulje.

  11. #11

    Re: PokerNews Eesti | Toimetaja veerg: Kui pokkerist saab villand...

    Tsitaat Algselt postitas oksesteak Vaata postitust
    pokernewsi foorumis meeldis see jutt kommenteerijatele, kes ei ole võitvad mängijad. sellistele tegelastele meeldib loomulikult mõelda, et elukutseline pokkerimängija on tüdinenud vinniline "nolifer", kes iga hetk on bustoks minemas. kahjuks on see arvamus vale - tavaliselt on tegu keskmiselt targemate inimestega, kes suudavad oma vaba aega kasutada enda silmaringi laiendamiseks, reisimiseks jne.
    Kus oli kirjas või isegi vihjatud, et "elukutseline pokkerimängija on tüdinenud vinniline "nolifer", kes iga hetk on bustoks minemas". Jutt on olukorrast, mis võib tekkida aastatepikkuse liinitöö tagajärjel sõltumata positiivsetest rahavoogudest ning küllap tunnen ma piisavalt hästi ka enamikke Eesti ja mõningaid maailma tippmängijaid, et nende mõttemaailma natuke mõista. Kuskil pole väidetud, et see oleks üldine trend ning kõiki mängijaid haarav probleem, vaid kõigest seda, et probleem on teatud piirides olemas. Loogiline, et ma ei kirjutaks sellist juttu n. Delfisse (asjatundmatutel jääks tõesti vale mulje) ja arva ära, kumb meist on rohkem huvitatud pokkerimängijate heast mainest ning selle nimel töötab?

    Et mõnel ehitajal saab kopp ette ja ta ei viitsi enam ehitada, on samuti standard. Mõni ehitab elu lõpuni, mõni läheb 10 aasta järel taksot sõitma, mõni "juhib müüki ja projekte" (niikaua kui midagi müüa ja juhtida on) ning mõni hakkab vast ka pokkerit mängima. Ning nendest on omakorda paljud aastate pärast tagasi ehitusel. No shit, Sherlock, võibolla ei ole 20 aasta pärast enam üldse pokkerit olemas?

    Üldiselt: kriitika on alati teretulnud, kuid enne selle tegemist oleks viisakas sisust aru saada ning mitte rünnata erialases foorumis ananüümse Delfi-kommentaatori stiilis nimetades endale mittetuttavaid inimesi jorssideks. See on solvav ning ma loodan, et sa tööl nii ei käitu. Sest vastasel juhul tekib tõsine küsimus, et kuidas sa küll "oma 30-35 alluvat" juhid?

  12. #12
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokerNews Eesti | Toimetaja veerg: Kui pokkerist saab villand...

    Ise olen umbes 5 aastat juba pokkerist elatunud, ennem seda töötasin kontoris jne.

    Olen õnnelik, et otsustasin pokkeri kasuks, sest saan olla pidevalt perega jne, isegi kui peaks tööle minema tulevikus, siis olen kindlasti tänulik eelneva võimaluse eest mida kõike pokker on võimaldanud.

    Varasemast kogemusest tööga võin öelda, et rutiin tekib kõikjal ning alluvatega töötamine, vastutus, perest eemal olek, kellegi orjamine jne, ei ole kindlasti kergem.

    Kõige tähtsam minujaoks on tegeleda endaga ja seda võimaldab pokker ideaalselt, rutiin, karjäär, palju raha, investeerimine, mida kõike veel selles artiklis mainitu ei anna mulle küll mitte midagi, sest sarnase artikli võib kirjutada misiganes tööst ja seega olen nõus oksesteak seisukohtadega.

    Aga ikkagi tubli, et Maheaatom neid artikleid teeb, alati ei pea täiuslik tulema :)

    ,

  13. #13

    Re: PokerNews Eesti | Toimetaja veerg: Kui pokkerist saab villand...

    Tsitaat Algselt postitas oksesteak Vaata postitust
    asjatundjatel on piinlik tulega ja asjatundmatutel jääb vale mulje.
    Jep, oksesteak ise jätab siinses teemas olevate postitustega hetkel väga asjatundliku mulje

    Maheaatomi artikkel oli hetkel lausa juba hädavajalik kogu selle viimasel ajal aset leidnud TOP SHOPI´i meenutava promo kõrvale.

  14. #14

    Re: PokerNews Eesti | Toimetaja veerg: Kui pokkerist saab villand...

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    ...sest sarnase artikli võib kirjutada misiganes tööst...
    Aboluutselt. Kuid võimalikest ohtudest ning "kutsehaigustest" teavitamine ei ole minu arvates patt mistahes elualal, eriti kui seda teha "omade" keskel. Kui maaler loeb käsiraamatust mõne arsti arvamust, et tal on keskmisest suurem risk saada kopsuvähk või saekaatrimees ajalehest pensionile läinud kolleegi esseed, et nii mõnigi tema kaaslastest on jäänud ilma mõnest oma näpust, siis kas lendab ta kohe kirjutajale peale? Et wtf sa ajad - ma olen 2 aastat saeraami taga olnud, mul on lahe töö, hea palk ja kõik näpud alles ning miks sa kirjutad asjatundmatuid artikleid?

    Mina olen tegelenud pokkeriga pisut üle 7 aasta (mida ei ole tegelikult üldsegi palju), tegelen sellega üsna entusiastlikult ka praegu (arva 3x "variatsioon", kas ma muidu viitsiksin üldse kasvõi selliseid artikleid kirjutada), kuid ei saa mingil juhul 100% kindlusega väita, et tegelen sellega ka 10 aasta pärast. Niisamuti ei saa seda kaljukindlalt väita keegi foorumikasutajatest, sest usutavasti leidub aastal 2020 nii mängijaid kui mittemängijaid. Aktiivsetest pokkerimängijatest, kes olid 2004/2005 vägagi kasumlikud ning suhtusid pokkerisse fanaatiliselt, on näiteks paljud tänaseks mängimise lõpetanud. Põhjuseid on mitmeid: uued väljakutsed, tüdimus, "enam ei biidi" (põhjustest sagedaseim, kuna tollal elatuti peamiselt meeletutest boonustest, millest kavatasen järgmisel nädalal oksesteak'i kiuste kirjutada).

  15. #15

    Re: PokerNews Eesti | Toimetaja veerg: Kui pokkerist saab villand...

    Aga mingi mure kumab su sõnavõttudest koguaeg läbi, igasugused laenuteemad ja üle oma võimete elamised lähevad pidevalt hinge, mis värk sellega on? Istute kusagil kontoris, kus on sellised teemad pidevalt arutlusel? Tulevik on alati tume:

    "keegi neist ei kipu aga uskuma väidet, et kord võib pokkerist lihtsalt „kopp ette saada” "

    "Paremal juhul ei põleta ta selja tagant kõiki sildu"

    "Nõrkadel inimestel on aga oht manduda ning pahatihti saavad neist luuseritest alkohoolikud"

    "võibolla ei ole 20 aasta pärast enam üldse pokkerit olemas"

    Mis värk sellega on? Elu toimub ikkagi praegu, mingid tulevikuplaanid on muidugi ok, aga pidevalt peaks kõike planeerima ja vaagima? Täna meeldib pokker, mängin ja on fun, homme viskab kopa ette, mis õudus siis juhtuma hakkab? Midagi ei hakka.

    Ja kõige parem-"Pokkerimaailm jälgib õudusega, kuidas noored pokkeriprofid tõusevad äkki tippu...ja seejärel kaovad." Et mida? Ranka ja Estpatrik, roheline konn, Tommy Angelo ja TonyG jälgivad ÕUDUSEGA, kui mingi usa üliõpilane paar aastat pokkerit mängib ja siis kusagile investeerimisfirmasse tööle läheb?

    Mõnel on klaas koguaeg pooltühi, olenemata sellest, kas ehitajad sõidavad mersudega või üliõpilased jätavad kooli pooleli, et pokkerile pühenduda. See on muudetav õnneks.

  16. #16
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: PokerNews Eesti | Toimetaja veerg: Kui pokkerist saab villand...

    Tsitaat Algselt postitas oksesteak Vaata postitust
    ma mängin midstakes pokkerit ja oman ka tööd, kus mu alluvuses töötab 30-35 inimest. oman kogemust mõlemalt poolt. su artikkel on täiesti retarded.
    Tähendab, kui Sa ise pole sellist elu elanud, ega tea mida see tähendab ja endaga kaasa toob, siis mis alusel Sa siis antud artiklit maha teed ja teiste mängijate eest sõna võtad? Sorry, aga nagu keegi juba mainis, jääb tõesti selline delfi kommentaari maik Su jutust suhu.

    Edit: Ilmselgelt ei ole see artikkel ju Sinust ega sinusugustest... Aga on ka palju teisi, kelle kohta see artikkel oluliselt rohkem käib.
    Viimati muudetud janek174 poolt : 26.09.10 at 18:51

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: PokerNews Eesti | Toimetaja veerg: Kui pokkerist saab villand...

    Nendest boonuste elatujatest küll ei taha midagi teada, praegused pokkerist elatujad saavad hädist rakebacki ja see on enamasti kogu boonus. Põhiraha tuleb cashi plussidest, pn kasutajad on enamasti harrastajatest turnamängijad. Eks sealt ka mõtteviisi vahe. Tigrano postitus võtab asja hästi kokku.

    Iga asi mingil hetkel muutub rutiiniks kui seda piisavalt tihti teha. Mis ärritas olid mingid tobedad 3 kategooria grillkanade ja noliferite seltskonna välja toomine. Ei tea miks peaks pokkerit biitivad inimesed olema noliferid, coca-cola ja burgeri sööjad ning idiootidest tibide klubidest koju toojad, alkohoolikud, tulevikuta inimesed, kes on kõik sillad maha põletanud jne. Ühe sõnaga liigne üldistamine ja negatiivsus sellest artiklist kumas välja.
    Viimati muudetud Keiss poolt : 26.09.10 at 18:55

  18. #18
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: PokerNews Eesti | Toimetaja veerg: Kui pokkerist saab villand...

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    Hehee, ma tegelikult eeldasingi, et noored 20-aastased mängumehed ei saa lihtsalt artikli kontekstist aru
    Sama mis artikliski - liigne lihtsustamine, lahterdamine, absolutiseerimine.

    allakirjutane on 30ndates amatöör

  19. #19

    Re: PokerNews Eesti | Toimetaja veerg: Kui pokkerist saab villand...

    Tsitaat Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    Nendest boonuste elatujatest küll ei taha midagi teada, praegused pokkerist elatujad saavad hädist rakebacki ja see on enamasti kogu boonus. Põhiraha tuleb cashi plussidest, pn kasutajad on enamasti harrastajatest turnamängijad. Eks sealt ka mõtteviisi vahe. Tigrano postitus võtab asja hästi kokku.

    Iga asi mingil hetkel muutub rutiiniks kui seda piisavalt tihti teha. Mis ärritas olid mingid tobedad 3 kategooria grillkanade ja noliferite seltskonna välja toomine. Ei tea miks peaks pokkerit biitivad inimesed olema noliferid, coca-cola ja burgeri sööjad ning idiootidest tibide klubidest koju toojad, alkohoolikud, tulevikuta inimesed, kes on kõik sillad maha põletanud jne. Ühe sõnaga liigne üldistamine ja negatiivsus sellest artiklist kumas välja.
    just, +1

  20. #20
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: PokerNews Eesti | Toimetaja veerg: Kui pokkerist saab villand...

    Ma aravn, et on 2 gruppi pokkerim2ngijaid. Yhed, kes teevad lisa
    Lisa all ma pean silmas, et saadakse ca syya osta, ehk ka yyri maxta jne
    Aga bankrolli pole, st kui teha nt 100k voi isegi 50k suurune kulutus

    Teine grupp on see, kes on pokkerirahade eest ostnud elamise, auto jms ja on veel lisaks pangaarvel nii milleeku plus raha. Pean silmas imret,vallot, janarit

    Kui palju on meil m2ngijaid , kes on teises grupis? 10 ehk?

    Mina ei n2e sellisel esimesel variandil motet. Jah sa elad kuidagi 2ra, aga v2ga suur risk on see, et oled 40 oled rahatu ja ilmselt ei suuda toolegi minna.

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES