Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 73

Teema: 5gww bustosse

  1. #1
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    5gww bustosse

    Olen 19 aastane meessoost isik ja alustasin pokkeri mängimist märtsis 2010. Nagu ikka, neid 100 kroonised deposiite sai unibeti tehtud ikka oma jagu, umbes 700 krooni ulatuses. Koguaeg läksin bustoks. Kui esimese deposiidi tegin ära, siis oli strateegia lihtne, kõige väiksemad euro lauad lahti, 0.80 euroga igasse lauda, ootasin AJ+ kätt ja panin toorelt allinn. Selline strateeegi algul toitis, kasvatasin oma br 37 euro peale umbes, mõtlesin et elu on lill, aga vut siis tuli downswing, ja suht kiirelt bustoks. Nii ma lasingi oma iganädalase toiduraha peeneks. Maikuu tuli kätte, mõtlesin, et nii ei saa edasi minna, hakkasi lugema ja uurima erinevad lehti ja foorumeid.Panin siis starsi uuesti 12 dollarit sisse, võtsin kaks nl2 lauda lahti ja hakkasin mängima. Br oli kukkunud 5 dollari peale, elu masekas tuli peale. Jätsin päeva vahele, lugesin uuesti erinevad artikleid, kuni leidsin ranka tabeli. Algul mõtlesin küll, et see tabel on täielik bs, aga siiski panin print ja printisin välja. Vaatasin seda tabelit, ja mõtlesin, et kui ma sellega teenima ei hakka, ja mu viimased 5 dollarit lähevad peeneks, siis saan oi oi kui kurjaks selle inimese peale. Aga oh imet, hakkaski pappi voolama, mõne päevaga oli juba 20 dollarit ja nii see edasi läkski.Augustis alguses jõudsin siis nl10-sse ja ostsin HM. Preagu siis grindingi nl10-t
    Selle päeviku tegin sellepärast, et äkki see aitab kuidagi moodi mul oma tulemusi parandada ja kiiremini edasi limiitidest edasi liikuda.

    Selline on siis mu nl10 graafik, 54k kätt mängisin enne, siis läksin korra ft-sse kus tuli väga suu häving, kuid õnneks boonustega jäin kahjumisse mingi 60 dollarit ainult, ja kandsin raha starsi tagasi. Kuigi ft-s läks totaalselt võssa, muutis see mu mängu palju paremaks. Oskan palju paremini mängida nüüd erinevate fishide ja donkide vastu.

    http://img148.imageshack.us/f/graafikkkk11.jpg/

    nüüd nädal aega järjest olen saanud igasuguseid biite. ca 5bi alla EV,+ maja vs maja, maja vs nelik jne, aga see käsi nüüd eile tõmbas eriti sita keema. Jälgsin pidevalt seda venda lauas, täielik donk oli, väga agressive, enne sain talt veits valuet ja siiis selline pärl, flopis oli tõenäosus 96% minu kasuks.

    ( Click to show/hide )


    eks ma nüüd grindin kõvasti edasi, kui kaardid peavad ja kõik õnnestub, tahaks okt. lõpus väiksed nl25 shotid võtta.
    Viimati muudetud 5gww poolt : 04.11.10 at 20:59

  2. #2

    Re: 5gww, nl10 fr

    Selline halb jooks on tavaline, sellepärast ei tasu pead norgu lasta.

  3. #3
    FPP Pro Kasutaja WIN avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    275

    Re: 5gww, nl10 fr

    Tsitaat Algselt postitas junkman Vaata postitust
    Selline halb jooks on tavaline, sellepärast ei tasu pead norgu lasta.
    lol

    aga GL!

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 5gww, nl10 fr

    Edu, küll minema hakkab!
    Peaks ka omale siia päeviku meisterdama, tuleb ehk kasuks.....

  5. #5
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: 5gww, nl10 fr

    täiesti masendav run on ikka peal, starsi nl10 ei hakka rääkimagi, mängisin täna tildis super turbo sngsid, nu ei või mitte ükski käsi pidada, kõik cracitakse ära, teen paar päeva pausi pokkerist.

  6. #6

    Re: 5gww, nl10 fr

    Ühes teises foorumis olen su üksikuid poste varem näinud, tean et mängisid siis veel nl2 ja tea mitme lauaga. Kuid nüüd kui oled kõrgemal limiidil ja kasutad hud, kas mängid nüüd vähem laudu ka? Muidu edu downswingist välja ronimisel.

  7. #7
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: 5gww, nl10 fr

    nl2 ja nl5 lasin 18-20 lauda korraga ilma hudita, nl10-s 9 lauda korraga koos hudiga, siis on piisav aeg, ,et jälgida vastaseid ja käike rahulikult läbi mõelda, paar korda võtsin ka lahti ca 15 lauda, aga see põhjustas mul päris mitu korraliku downswingi. rohkem üle 9 laua ei võtnud, aga tänu masendnavale jooksule ei suutnud ma seal mingit kasumit näidata. Läksin tilti, seal ma mängisin 4-6 lauaga,vahepeal 7, ja lõpus 9 lauaga, aga nu seal ma ei saanudki aru, kas ma olen tõesti nii sitt mängija, või ka halb jooks, aga kokkuvõttes läks seal 17k käega mul 16bi ära. Läksin starsi tagasi, seal mängisin uuesti 9 lauaga, algus oli hea, tõmbasin 6 bi up, ja siis tuli see masendav jooks tagasi, mitte miski ei pidanud. Kandsin nüüd raha välja, ja lähen vist bwini mängima, seal arvatavasti alustan 4 lauaga, ja tahaks lõpetada 9 lauaga.

    Eks see stars nüüd pani päris hea põntsu mindsetile, loodan et suudan uuesti hakata normaalset mängu tegema.

    panen õhe käe:
    Vastane 29/5/13
    käsi 65

    see käsi peaks olema ju õigesti mängitud sellise vastase vastu?

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($3.76)
    MP ($8)
    CO ($9.37)
    Hero (Button) ($12.76)
    SB ($5.19)
    BB ($9.79)

    Preflop: Hero is Button with A, A
    3 folds, Hero bets $0.40, 1 fold, BB raises $0.70, Hero raises $2.30, BB calls $1.60

    Flop: ($4.65) 7, 2, 10 (2 players)
    BB bets $1.80, Hero raises $4.90, BB raises $5.69 (All-In), Hero calls $2.59

    Turn: ($19.63) 5 (2 players, 1 all-in)

    River: ($19.63) 5 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $19.63
    Viimati muudetud 5gww poolt : 28.09.10 at 20:29

  8. #8
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: 5gww, nl10 fr

    pane ka siia siis oma viimase nädala graafiku pm, hakkasin mängima 5-6 lauda, panin kõigile note, kes said mingi lollusega hakkama, aga lõpuks oli vaja ikka viimane 2k käeline sess 9 lauda mängida ja be jääda sellega,.aga tuhhi on rsk. algul tulid osad päris head coolerid ka, aga sitta nendega-.
    varsti tahaks nl25 esimsed shotid võtta.


    http://img689.imageshack.us/i/54545w.jpg/

  9. #9
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: 5gww, nl10 fr

    nii kui hakkab natukene paremini minema , õnnestub mul ca4 päeva kasum 2viimase päevaga peeneks lasta pm. eile hakkasin laskma, kohe tuli KKvsAA, ja set vs over set, ja siis muidgi suutsin kohe 2bi maha tildata, täna võtsin uuesti lauad lahti, jälle üks krdi agro donk suutis kohe endale riverisse seti tõmmata, ja siis kohe uuesti otsa KKvsAA. veits üle kahe kuu mänginud nüüd nl10-s ja tunnen, et 6 lauaga suudan suhteliselt head mängu teha, aga jh ei tule seda kasumit kuidagi kohe, nii kui tuleb upswing, tuleb otsa ka kohe downswing.

    viimase paari nädalaga olen arenenud ikka meeletult, nüüd tuleb oodata ainult kui kaardid hakkavad pidama, ja coolerid ei tuleks ka nii tihti, siis oleks päris mõnus. tildata ka ei tohi.

    http://img706.imageshack.us/f/graafik11.jpg/

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: 5gww, nl10 fr

    Kuidas/mis külgedelt arendasid ennast viimastel nädalatel ?

  11. #11
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: 5gww, nl10 fr

    olen arendanud seda, et ma ei maksa enam regularidele kinni nende käsi naljalt, vb väga harva ainult, olen hakanud kõvasti foldima rohkem nende vastu, olen õppinud rohkem vastast mängima, kuidas mängida donkide vastu, kuidas passiivsete fishide vastu jne. kui ma vaatan oma sessioonide viimaseid kõige rohkem kaotanud käsi, siis ongi seal pm coolerid ainult või tildatud käed, kui olen saanud enne järjest coolerid vms. olen seda õppinud ainult tänu sellel, et ma olen hakanud mängima viimaselajal 6 lauda korraga. korraks olen võtnud vahepeal rohkem laudu, aga tänu sellele mäng kannatab kõvasti, olen pm be siis.ca 9 lauaga ma teen väga palju robotlike otsuseid ja tänu sellel mul jääb võtamata väga palju valuet erinevates situatsioonides.

    kõike olen õppinud pm enda vigade läbi. olen uurinud, miks ma kaotan, kus ma kaotan, kelle vastu ma kaotan, millistes situatsioonides ma kaotan. ma tegin teatuid vigu päevast päeva ühesuguste mängijate vastu, mille tõttu ma kaotasin pidevalt bi-ne. pm sellekaudu olengi teada saanud, et regularidele kaotasin liiga palju pidevalt sarnastes olukordades, ja donkidelt võtsin liiga vähe valuet, ja foldisin nende vastu liiga kergelt osades situatsioonides.

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: 5gww, nl10 fr

    Väga hea. Tahaks ise samamoodi oma handhistoryst leake otsida, aga mulle tundub, et NL2-s lihtsalt ei ole sellel mõtet. Vastased teevad siin nii ebaloogilisi liigutusi, et nendest ei anna midagi õppida.

  13. #13
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: 5gww, nl10 fr

    alates tänasest ei lähe enam pre allinn KK-ga. täiesti mõttetu on lihtsalt oma bi-ne ära anda,. igakord on pm AA vastas. olgu siis solid regular või mingi agro donk, keegi ei näita muud kui AA. tra kolm sessiooni juba järjest kohe KK-ga ära kinkinud oma bi-ni. augusti alguses hakkasin nl10-t laskma, kohe sain mingi 5 korda KKvsAA, panin teema üles selle kohta, kõik rääkisid et pre muckida KK on -EV, üle 2 kuu nüüd lasknud pm mitte ükski vend ei näita peale AA, vahest KK siis split pot. nuppe hakkan ainult nüüd siis panema kui vastas on alla 50bb donk, või 100/100/inf statsidega murjam.

  14. #14
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: 5gww, nl10 fr

    http://img843.imageshack.us/f/graafik1.jpg/

    enne ei kirjuta siia foorumise ühtegi posti, kui mu graafik on 300$ plussis.

  15. #15
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: 5gww, nl10 fr

    ei tule seda 300$ mitte kuidagi, ise suudan vahest korralikult pange panna, kui saan mõne biidi enne, või sis arvuti ajab rämedalt tilit, iga sess freezeb mingi 5 korda, ja selle ajajooksul kõik lauad lähevad sit outi, peab uue masina ostma, aga raha pole, ja tänu sellele areng pidurdub kõvasti.

    vaatasin seda ptr graderi värki, kas seda tasub üldse vaadata või mitte? seal näitab mul nelja A+, ühe A-d ja ühte C+, mis on turni agg, selle järgi ma peaks kõvasti agrom olema turnis, aga kas selle järgi nüüd muuta oma mängu, ei tea.

    üritan hakata kõvasti rohkem blinde varastama ja kaitsma, ning üldse IP järgi callima sc-eid

    mängin muidu nl25-te ja selline on graafik. nii kui saan paar bi-ni up, kas siis tuleb mingi biit kohe otsa, või siis arvuti freezeb ja lähen tilti ära, ja tulemus on lõpuks be sellepärast.

    vb peaks mingi coachi muretsema või kellegi kellega saaks koos hakata rämedalt biitima nl25-te.

    http://img404.imageshack.us/f/nl25w.jpg/

    kuidas teema pealkirja saab muuta?

  16. #16

    Re: 5gww, nl10 fr

    Tsitaat Algselt postitas 5gww Vaata postitust
    kuidas teema pealkirja saab muuta?
    Nii..
    ( Click to show/hide )

  17. #17
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: 5gww nl25-s end bustosse mängimas

    olen ka siin vahepeal jõudnud areneda veits, aga siiski enda mänguga pole üldse rahul. osades kohtades panen ikka korralikult võssi.
    tuleb aga kõvasti volüümi anda ja fishidelt kõik raha ära võtta.

    graafik ka siis:
    http://img208.imageshack.us/f/nl2555.jpg/

    aa lõpuks saab hakata ka vist korralikult grindima, saan hea läpaka, preagune paneb ikka sessi jooksul ca 5 korda pange.
    Viimati muudetud 5gww poolt : 29.10.10 at 01:27

  18. #18
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: 5gww nl25-s end bustosse mängimas

    kuna tuli külla väike -10bi downswing siis paneks mõned käed, et saada tagasiside käte mängimise kohta.

    ( Click to show/hide )



    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    otsa tuli veel KKvsAA, mille ma oleks pidanud foldima obv pre, kuna vastase statsid olid sellised et seal ei saa midagi muud olla pm kui ainult AA, ühe bi tiltasin veel maha, ja siis tuli muidugi veel üks pärl otsa
    ( Click to show/hide )


    fuck küll, krt just hakkas hästi minema
    Viimati muudetud 5gww poolt : 02.11.10 at 23:44

  19. #19

    Re: 5gww nl25-s end bustosse mängimas

    üldkokkuvõte on, et panusta suurem protsent pangast, sellel limiidil peaks valuebetid pea poti suurused olema.

  20. #20
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: 5gww nl25-s end bustosse mängimas

    algas kõik ilusti, arvasin, et olen lõpuks võitev mängija nl25-s, kõik toimis, elu oli lill, kuid niiakauks seda rõõmu oligi siis.


Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES