Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 59
  1. #21
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

    Mina teeks järgmised liigutused, muidugi ma täpselt ei tea kuidas on BR või üldse rahaline seis.

    1.Koliks Starsist ära, näiteks Ongame või Pacific.
    2. Kui BR on, et ei peaks mingeid ulme volüümi näitama, et rakeback oleks nii oluline, siis mängiks kindlasti vähem laudu (Ongames näiteks 4-8 lauda 5maxis tuleb jubedalt käsi)
    2. Kui mängid vähem laudu, siis jõuad rohkem selectida ja winrate paraneb iseenesest.
    3. Kuna selectid palju ja mängid fishistes laudades, siis tõmbad Tightimaks ja mängid rohkem rohkem for value ja BR kasvab.

    Fishisemas toas, vähem laudu ja Tightima stiiliga ma ei usu, et sa oleksid ka edaspidi BE või lausa miinuses.

  2. #22
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

    Hmm. Hetkel tundub see 5-max päris põnev asi, mida proovida, aga ma ei ole kindel, et närvid vastu peavad selle softi proovimisel. Viimane kord 888-t proovides 4 lauaga läksin tilti. FTP ja Stars on ära hellitanud. :) Ei tea, kas Ongame soft üldse jookseb mu 1gb ram ja mingi vana athlon 2800+ (vist???) prosega?

  3. #23
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Hmm. Hetkel tundub see 5-max päris põnev asi, mida proovida, aga ma ei ole kindel, et närvid vastu peavad selle softi proovimisel. Viimane kord 888-t proovides 4 lauaga läksin tilti. FTP ja Stars on ära hellitanud. :) Ei tea, kas Ongame soft üldse jookseb mu 1gb ram ja mingi vana athlon 2800+ (vist???) prosega?
    Seda arvuti värki on tõesti raske öelda, minul on mingi aasta või juba paar isegi vana lauaarvuti, mis kannatab näiteks 14 lauda koos HEMiga mängida, vahel muidugi jookseb soft kokku jne, aga vahest jookseb ka nelja lauaga soft kokku, nii et väga vahet pole.

    Vahepeal ostsin mingi paar miljonit nl50 5max kätt, kus võtsin kuude kaupa parimad mängijaid ja imestuseks nägin, et enamus neist hea winratega olid lausa NITd, sest eesotsas polnud ühtegi väga looset ega väga kõvat agg või 3bettijati, kes arvatavasti mängivad oma käsi lihtsalt üle või ei oska selle agressiivsusega midagi peale hakata ehk mida agrom loosim, seda üldjoontes rohkem BE või miinuses regularid olid.

  4. #24

    Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

    Nõustun täiesti Tigranoga.

    Vaheta tuba, võta mõni kalasem, võta tightimaks ja mängi natukene vähema laudu.
    Loe HCC päevikus tarkade jutt läbi, loe mindset uuesti läbi.

  5. #25
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

    Ta ongi suht tight!
    Mulle jääb arusaamatuks, kuidas W$SD 47 on, kui aind 23 WTSD?
    Võimalik, et peaksid rohkem callima. Dunno!

  6. #26
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    2. Kui mängid vähem laudu, siis jõuad rohkem selectida ja winrate paraneb iseenesest.
    Kas neis väikestes tubades on vaja üldse table selectida?


    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Ta ongi suht tight!
    Mulle jääb arusaamatuks, kuidas W$SD 47 on, kui aind 23 WTSD?
    +1

  7. #27
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

    Ma alguses vaatasin statte ja esimene mõte oli, et liiga tight on. 6-maxis mulle meeldib just selliseid mängijaid 3 street bluffida ja pidevalt neilt blinde varastada. Ja kui ilgelt nittida, siis areneb mäng ka väga visalt. Mida rohkem erinevaid olukordi mängida, seda parem tunnetus ja vastase lugemine tekkib. Kui ise kandideerida veel mõtleva mängija nimetusele ja mitte mass-multitableda, siis peaks see regide ees tuntava eelise andma.

  8. #28
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    Kas neis väikestes tubades on vaja üldse table selectida?

    +1
    Viimaselajal on lauad mega fishised aga loomulikult on vaja, eriti mõnus ja lihtne on seda Ongames teha, kus on ka võimalik mängijate märgistused, pärast hea lobbys surfates märgistatud fishe otsida.

    Mul üks kõrgemal üldjuhul kuni nl1000 mängiv tuttav konkreetselt mängib 4-8 lauda 5maxi ja pidevalt surfib mööda laudu, kui fish tühjaks ja regularid allesjäänud, kohe sit out nuppu ja otsib parema laua. Tänu sellele jõuab mängida rohkem laudu ja VPIP on samuti alla 20 tal 5maxis, väga head winrate näitab.

  9. #29
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Ma alguses vaatasin statte ja esimene mõte oli, et liiga tight on. 6-maxis mulle meeldib just selliseid mängijaid 3 street bluffida ja pidevalt neilt blinde varastada. Ja kui ilgelt nittida, siis areneb mäng ka väga visalt. Mida rohkem erinevaid olukordi mängida, seda parem tunnetus ja vastase lugemine tekkib. Kui ise kandideerida veel mõtleva mängija nimetusele ja mitte mass-multitableda, siis peaks see regide ees tuntava eelise andma.
    Mass-multi on küll paha-paha aga nittimine ei ole sugugi halb. Säästad ennast marginaalsetest situatsioonidest a-la sul on kehvem kicker, oled domineeritud jne.

    Lisaks väidavad igasgu 2-aastaga-NL1000-NL10K-staarid, et kuni NL400ni peaks mängima sirgjoonelist pokkerit. Enamus raha peaks ikkagi tulema neilt kes callivad TPWK 3 tänavat või teevad arutuid bluffe. Regidega pole mõtet rake maksta mingi kaheldava käega.

  10. #30
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

    Unknown villain. Kas tulistame turni? Kas callime turni raise? Kas valuebetime riverit? Kui tihti oleme riveril behind?
    ( Click to show/hide )

  11. #31
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

    riveris kindlasti bettima, kui foldib siis ei tea mis kaartidega mängisid ja ei anna infot välja.

    riveris paneks pool potti julgelt otsa.

  12. #32
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

    Ise arvasin ka, et rive võiks olla bet fold. Võiks riveris bettida ala 7-8$ ja shipile peame foldima.

  13. #33
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

    Kuna meil positsioon, siis ma valueks kindlasti ühe streedi veel, olenevalt, kas turni või riveri. Pool potti või veidi vähem kindlasti riveril, millest me peale villaini sellist mängu taga oleme? Peale turni check-checki iga villain valuetaks riveri tugeva käega.

    Edit: ära tulemust pane!
    Viimati muudetud camu poolt : 29.09.10 at 16:40 Põhjus: ära tulemust pane!

  14. #34

    Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

    mis kuradi pärast nii väike c-bet

  15. #35
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

    minu arvamus oleks, et korralikuma suuruse c-bet flopis ning kerge block bet turnis vast oleks hea.

    ei tea kas oleks see oleks õige aga tundub päris mõistlik. mis teised arvavad.

  16. #36

    Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

    betbetbet, turnil paneks 8.5 ja riveril shoveks. vastane näitab siin käes küll väga suurt nõrkust. kui chekiks turni ja näeks, et ta riveril uuesti chekib, siis kindel valuebet. miks nii mängisid, mida kartsid?

  17. #37
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

    2 vastase vastu on ju pot suurem niikuinii, seega minu arust 1/2pot cbetina suht fine.
    Aga jep, riveril valuebet.

  18. #38
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

    Villain: 20/15/12.0 152 hands
    3bet total 10 . MP 50% (2)
    Mis on arvamused?
    ( Click to show/hide )

  19. #39
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

    Huhu, päris huvitav käsi. Tundub üsna passiivne vastane postflopis, huvitav kui oleksid donkbettinud oleks ta hiljemalt turnis küll maha visanud. Samas board on siuke jube keeruline ja kuidas sellist kätt õige oleks mängida üldse. Muidugi mp 3bet range on küllaltki kitsas ikkagi. Tundub pmst ikkagi üsna õigesti mängitud imo.

  20. #40
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

    12.0 agression factor pole just passiivne.

    Toon tänavate kaupa ka:
    Flop 5.0 turn inf river inf
    30% 50% 40%

Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES