Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 38 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 744
  1. #181

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus


    tänane siis
    Viimati muudetud mahoumori poolt : 20.10.10 at 22:24

  2. #182

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    ma siis spämmima ei hakka...

  3. #183

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    voi äkki hakkan

  4. #184

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    kes teab kes teab ...

  5. #185
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Suht sick variatsioon ikka, kui ühel päeval paneb graafik otse alla ja siis järgmine päev 1.8k üles...

  6. #186

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Suht sick variatsioon ikka, kui ühel päeval paneb graafik otse alla ja siis järgmine päev 1.8k üles...
    kui ma ei eksi on see härral ühe päeva ralli kõik :))

  7. #187

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    hoian ikka pidevalt silma peal :D.
    kuid see päevik peaks olema ideaalne näide sellest: MIS ASI ON VARIATSIOON

  8. #188

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    hoian ikka pidevalt silma peal :D.
    kuid see päevik peaks olema ideaalne näide sellest: MIS ASI ON VARIATSIOON
    jah vb. oleks pidanudki olema ühe kuu variatsioon mitte 175 000.-
    tahan teha kuu lopuks 5000 mängu ära ja loodan saada ka 100 000.- krooni kasumit. Tänu Suurele swingile pole ma nii agaralt mänginud. Raske on end motiveerida. Aga vaatame 10 päeva on veel alles ja olen mänginud natukene alla 3000 SNG praegu. Kasum on umbes täpselt 2900$ niiet 1$ SNG eest. Kui jätkub edasi nii siis saab presidendi palga kuu lopuks vast kokku. Loodan paremat jooksu.
    Elame naeme.

  9. #189
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    ja need on sul igapäevased kõikumised.
    kujuta ette enda lifetime swinge.
    -350 000.-kr vabalt.

  10. #190
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Postitusi
    358

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Peaks mainima ,et see üks huvitavamaid blogisi praegu.

    ja nice graph btw.

  11. #191

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    ja need on sul igapäevased kõikumised.
    kujuta ette enda lifetime swinge.
    -350 000.-kr vabalt.
    mis ta nendest lifetime downswingitest ette kujutama peab, pigem upswingidest ikka.

  12. #192
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas kip Vaata postitust
    mis ta nendest lifetime downswingitest ette kujutama peab, pigem upswingidest ikka.
    upswing = skill
    tavaliselt

  13. #193
    Grinder Kasutaja MartinGarcia avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    517

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas armand0 Vaata postitust
    Peaks mainima ,et see üks huvitavamaid blogisi praegu.

    ja nice graph btw.
    +1

  14. #194

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    polnud eile aega mängida ja täna ei saa ka kontorisse minna. Mängin ainult 3.3$ rebuy täna läpaka peal kodus. Tundub, et enamus raha olen nagunii sealt teeninud Ütleme nii, et 175 000.- on läbikukkumine ja 5000 mängu on ka raske (võimatu) teha ära see kuu. Õnneks ei olnud suuri kihlvedusi tehtud. Aga noh siis punnitaks ka rohkem. Uued plaanid on mänigda FTP ja PS samaaegselt, PS siis ainult 3.3$ ja FTP 90 man ja 45 man... aga ennem tahan PS BR saada 10k peale, niiet siin päevikus tuleb veel palju kirjutada Või siis hakata tugevalt õppima veel PS 45 man, et mitte kahel saidil mängida....


    need siis ainult 3.3$ rebuy PS
    Viimati muudetud mahoumori poolt : 22.10.10 at 13:06

  15. #195

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Mind huvitab ka Full Tilt, kuna tahaks uusi mänge proovida. Põhimõtted on nagunii samad... Lisaks 90 man nt. on suurem stäkk ja see on hea algus, kui tahan nt. mingi aja pärast ainult turnasi mängima hakata. Lisaks tahaks uut mängu ka õppida, PS on natukene igavaks läinud. Arvatavasti on süüdi ka downswing. Mul on varem ka olnud 2000 mängu, aga see minu süü ka. Liikusin limiitides, kuna kartsin et lähen bustoks.
    Niiet nüüd vb. ka 2000 mängu seisan paigal ja järgmise 5000 mänguga teenib jälle natukene raha.
    Soovitan kõigile sharkscope ära liituda ja oma graafikuid vaadata, võrrelda ja saada aru mis toimub. Ma olen nüüd Sharkscope fännnn
    Ostan ka PimpinDonki videoid ja peale seda võtan paar privat sessioni, kui astun full tilti ründama. Ma ei viitsi nagu tõmmelda 32 lauaga ja teenida samapalju kui on võimalik teenida 16 lauaga Full Tiltis. Pluss liita PS 3.3$, siis peaks natukene rohkem teenima, vähemalt swingid ei ole nii suured. Ja alguses on kindlalt huvitavam kui praegu. Aga ennem KINDLASTi võtan PS upswingist, kui ta tuleb maximumi Ei jäta neile raha Sorry Madis Very, et spämin ja mulle lihtsalt meeldib uuesti kirjutada midagi, kui tuleb mingi mote millest kirjutada. Ja samas on sul ka õigus, ma päris iga lause jaoks uut kirjet ei tee Siis kõik rõõmsad
    Viimati muudetud mahoumori poolt : 22.10.10 at 13:29

  16. #196
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas mahoumori Vaata postitust
    Mind huvitab ka Full Tilt, kuna tahaks uusi mänge proovida. Põhimõtted on nagunii samad... Lisaks 90 man nt. on suurem stäkk ja see on hea algus, kui tahan nt. mingi aja pärast ainult turnasi mängima hakata. Lisaks tahaks uut mängu ka õppida, PS on natukene igavaks läinud. Arvatavasti on süüdi ka downswing. Mul on varem ka olnud 2000 mängu, aga see minu süü ka. Liikusin limiitides, kuna kartsin et lähen bustoks.
    Niiet nüüd vb. ka 2000 mängu seisan paigal ja järgmise 5000 mänguga teenib jälle natukene raha.
    Soovitan kõigile sharkscope ära liituda ja oma graafikuid vaadata, võrrelda ja saada aru mis toimub. Ma olen nüüd Sharkscope fännnn
    Ostan ka PimpinDonki videoid ja peale seda võtan paar privat sessioni, kui astun full tilti ründama. Ma ei viitsi nagu tõmmelda 32 lauaga ja teenida samapalju kui on võimalik teenida 16 lauaga Full Tiltis. Pluss liita PS 3.3$, siis peaks natukene rohkem teenima, vähemalt swingid ei ole nii suured. Ja alguses on kindlalt huvitavam kui praegu. Aga ennem KINDLASTi võtan PS upswingist, kui ta tuleb maximumi Ei jäta neile raha Sorry Madis Very, et spämin ja mulle lihtsalt meeldib uuesti kirjutada midagi, kui tuleb mingi mote millest kirjutada. Ja samas on sul ka õigus, ma päris iga lause jaoks uut kirjet ei tee Siis kõik rõõmsad
    Edu sulle ja oma päevikus võid SINA kirjutada niipalju kui tahad!!!

  17. #197

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus



    viimased mängud
    Viimati muudetud mahoumori poolt : 24.10.10 at 20:20

  18. #198

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus



    1500 mängu, hakkab vaikselt ülesse minema, aga väga raskelt tuleb raha vähemalt tuleb... varsti saab vast korralikult jälle ülesse graafiku.

  19. #199

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    see post on väga hea variance näitaja, niiet kellel läheb halvasti võib alati pilgu siia visata, et saab ka hullemini minna

  20. #200
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    368

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas mahoumori Vaata postitust
    see post on väga hea variance näitaja, niiet kellel läheb halvasti võib alati pilgu siia visata, et saab ka hullemini minna
    Suured suured tänud sulle graphide eest-hakkas endal kergem kohe.Sest suurte graphide peal neid swong nii hästi näha pole ja tegin enda mindsetile liiga.

    E: selles mõttes kergem, et lasin ka kunagi x sampli neid ning pärast järsku ülesliikumist järgnes ka sarnane alla liikumine graafikul ning pidasin seda halvamängu süüks :)
    Viimati muudetud EdgarP poolt : 25.10.10 at 08:11

Lehekülg 10, kokku 38 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES