Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 38 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 744
  1. #221

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Pokerstars on ainuke tuba, kes on mõistnud, kui tähtis on korralik ja kiire klienditeenindus.

    Teised toad on sellest arusaamast valgusaastate kaugusel.

    edu laudades!

  2. #222

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Pokerstars on ainuke tuba, kes on mõistnud, kui tähtis on korralik ja kiire klienditeenindus.

    Teised toad on sellest arusaamast valgusaastate kaugusel.

    edu laudades!
    FTPs black card memberina on mul küll suht kiired need vastused tulema.

  3. #223
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    ftp black card memberina käskis 1 red pro mul cancer saada ja support ohkas et küll ta on tore mees aga kui ma ta naljadest aru ei saa võin ära muteda ta.

  4. #224

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    lasen ainult 180 man, hullult hea, sittagi ainult ei voida . vanasti ma keerutaisn koguaeg oma laudadega, tahtsin näha, mis saab ja et kui final table siis hea mängida. Praegu koik lauad stackitud ja väga hea on. Saan vaadata ringi , foorumis kirjutada ja rahulikult mängida 20+ lauda. Kui näen suuremate blindidega lauda, vaatan rahulikult ringi ja teen otsuse...

  5. #225

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    ftp black card memberina käskis 1 red pro mul cancer saada ja support ohkas et küll ta on tore mees aga kui ma ta naljadest aru ei saa võin ära muteda ta.
    pole kunagi aru saanud sellest "naljast"

  6. #226

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus



    väga hea oli ainult 180 man mängida. 6 tunniga mängib umbes 100 SNG ära. (20SNG tunnis pluss lõpetuseks tund umbes). Niiet
    5 korda nädalas see teeb 2000SNG kuus. 3.5$ mängust äkki 7000$ kuus siis. Või on 2000 mängu brake eaven
    30 korda nädalas 3000SNG ja 10k$ Selle beti võiks järgmine kuu küll teha. Usun, et selle raha saab küll kokku Ei saa kohe panna 175 000.-, kuigi teoreetiliselt on see võimalik, siis kui varem mängisid 3000SNG kuus ja nüüd vaja 6500SNG, siis see raske

  7. #227
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Vaatasin ka sharkscobist ihateriver edulugu. Suht mystilised n2itajad toesti?Juba v1% roi paranemine vajab m2ngu muutmist.
    ise enda 9%roiga 180man 33% vastu tundub m2korgune edu.
    Ja enda m2letamist mooda, ma pole ka donganud
    Eks peab siis tema m2ngu j2lgima hakkama, kus kohats ta neid chipse hangib, kus mina j2tan nupud votmata?
    Viimati muudetud privador poolt : 27.10.10 at 00:18

  8. #228
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Lisaks bm peab ka vist kinni....
    m2ngib 1r turbosi, kui bk yle100k,,,mis ripakil see 2ra:P

  9. #229

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Vaatasin natukene ihaterivers, ei ole midagi nii hull. Ma olen teinud viimased 7000SNG selle vea, et olen mänginud 45 man sama strateegiaga nagu 180 man. Sain alles eile aru, et suur vahe on. Mõtlesin, et ahh umbes sama. AGA enamus aega 180 man on full table ja 45man lheb juba kähku short table peale üle. Kõik ranged kohe ju muutuvad. Vb. mõni 45man reg. oskab midagi rohkemat rääkida...Ma keskendun nüüd ainult 180 man ja mõned suuremad MTT kuni 50$.

    kui vaatad 3 kuu jooksul mänge siis suht sama, umbes 4000 mängu tagasi mul oli ka suurem AHA moment pokkeris, kui täiustasin oma ranget.

  10. #230

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    See AHA moment oli põhimõtteliselt see, kui avastasin suited kaartide jõu ja eriti suited connectorid. Just all in minnes, ei riski A5 vaid ootad natuke ja leiad oma J8s, keegi callib siis sul on kaks live kaarti järel..

  11. #231

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    järgmine aasta, hakkan igatahes SharkScope leaderboardi
    Any Game 7 or more tables, any stakes , esimest kohta püüdma.
    Teoreetiliselt on jälle kõik võimalik


    no vähemalt tabelisse jõuab küll ja kui oleks mingi jõhker bet :) nt võimalus võita 50k$ siis pühendaks vb. küll terve aasta.
    Viimati muudetud mahoumori poolt : 27.10.10 at 14:29

  12. #232
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas mahoumori Vaata postitust
    See AHA moment oli põhimõtteliselt see, kui avastasin suited kaartide jõu ja eriti suited connectorid. Just all in minnes, ei riski A5 vaid ootad natuke ja leiad oma J8s, keegi callib siis sul on kaks live kaarti järel..
    See on suht huvitav, kas sul on miskit statistikat mis seda tõestab? A5 on jama jah, kergesti domineeritav.

  13. #233
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    See AHA moment oli põhimõtteliselt see, kui avastasin suited kaartide jõu ja eriti suited connectorid. Just all in minnes, ei riski A5 vaid ootad natuke ja leiad oma J8s, keegi callib siis sul on kaks live kaarti järel..
    kas on ikka vahet a5 vs ak voi j8 v ak j8 pole olulise;lt rohkem ees!
    lisaks voidakse callida suure kuningaga, kus a on yldse ees. Vahet pole vist millega lykkad...

  14. #234
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    kas on ikka vahet a5 vs ak voi j8 v ak j8 pole olulise;lt rohkem ees!
    lisaks voidakse callida suure kuningaga, kus a on yldse ees. Vahet pole vist millega lykkad...
    AKo vs J8s 61 - 39
    AKo vs A5o 72 v 28

  15. #235

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Seda toestab palju hakkasin rohkem teenima. Pohiline asi ongi, et sind domineeritakse. Ma motlesin kah , et hops A5 vähe blinde, lükkan sisse ja kui calliti A8 siis motlesin et bad luck. Aga nagu camu kirjutab AKo vs J8s 61 - 39
    AKo vs A5o 72 v 28

    ikka suur vahe. 180 man on küll väga push fold pokker, aga lopu faasides ikka ei ole ka nii ABC. Ja final table otsustabki, kelle ROI 180 man on 8% ja kellel 38%. Lisaks vaadake üle HEM voi PT3, et te oleksite saanud rohkem esimesi kohti kui teisi. Pohi raha jagatakse ära kolme esimese vahel. Kui on mingi 5 tükki järel ja mul on normaalne stäkk, tean ja tunnen ma et esikoht tuleb. (vahel ikka ei tule ka ) Nagu ma ei karda ja olen laua kapten. : Vahel olin liiga agro. aga nüüd vaatan täpselt kuidas laua dünaamika on. Kui ikka tükk aega ei ole midagi tulnud siis lükkad ka lightimalt nupud sisse ja samas kui oled märatsenud, siis muutud natukene tightimaks, kui vaja. Sama kehtib HU...
    tegin väikese sessi mingi 50 SNG pluss 250$ umbes
    Viimati muudetud mahoumori poolt : 27.10.10 at 23:51

  16. #236
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    jep vaatasin ihateriveri 180man sng lopupositsioone. 1 ja 2 koht donineerisid ikka r2medalt teiste kohtade yle.
    St kuskil ta peab siis j2relikult lammutama hakkama, et hu-ks vms 2,3 handed-iks stakki saada.
    Samas sng pos-delt pole seda eriti n2ha...suht yhtlane. Siiski 5-6 ja 10-13 kohad on veidi rohkem, mis annab alust arvate, et sellistes kohtades ta surub et stakki saada.

  17. #237

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    jep vaatasin ihateriveri 180man sng lopupositsioone. 1 ja 2 koht donineerisid ikka r2medalt teiste kohtade yle.
    St kuskil ta peab siis j2relikult lammutama hakkama, et hu-ks vms 2,3 handed-iks stakki saada.
    Samas sng pos-delt pole seda eriti n2ha...suht yhtlane. Siiski 5-6 ja 10-13 kohad on veidi rohkem, mis annab alust arvate, et sellistes kohtades ta surub et stakki saada.
    hea tähelepanek. Jep nii ongi. Ta hakkab korralikult suruma kui on final table bubble. Enamus muutuvad tightimaks, et jouda final table. Tuleb teha teadlik otsus, et hakkad roihkem pushima, kui on final table bubble.

  18. #238

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Katse: Mitu 90 man saab regatud 8 tunni jooksul.
    tehke omad pakkumised

    Nii reg. 90 man 6.5$-60$ (5 erinevat) Kella 15.00 alates, vaatame kui palju jouab ära regada... Lisan ka 3.3$ . Olen täna kodus ja teen muid asju ka. Siis mingi 10 lauaga mängin täna. Vaatame palju 90 man tuleb...Loodan kella 22:00 -23:00 regada.

  19. #239

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    esimese tunniga kolm 3.3$ ja 90 man üheski ei ole veel 10 tükki kokku saanud Kige rohkem on 60 doltsises 8 tükki
    huvitav miks 180man grinderid neid ei lisa oma mängude hulka... noh neid ei jookse, aga kui koik lisaksid tuleks ka kehvemaid mängijaid rohkem..........

  20. #240

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas mahoumori Vaata postitust
    esimese tunniga kolm 3.3$ ja 90 man üheski ei ole veel 10 tükki kokku saanud Kige rohkem on 60 doltsises 8 tükki
    huvitav miks 180man grinderid neid ei lisa oma mängude hulka... noh neid ei jookse, aga kui koik lisaksid tuleks ka kehvemaid mängijaid rohkem..........
    Erinev blindi/antede struktuur... erinev taktika ???

Lehekülg 12, kokku 38 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES