Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 38 EsimeneEsimene ... 5131415161725 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 744
  1. #281

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    no ma motlengi, et kui tahad raha teenida siis mtt sng saab normaalselt. Ja miks me SNG mängijad siis ei teeni 20K$ on mu küsimus

  2. #282
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    pokker pole kerge m2ng. Aasta tagasi voitsin ka unibetist cashiga 10keuri plomahast.
    Olid ka suured plaanid valmis, et tostan volyymi ja nii 10-20keurised kuud hakkavad tulema:)
    Mis juhtus. j2rgmine kuu? Panin vist 7keuri tuimalt auku pettusin ja tegin cashouid.

    Pokker on v2ga muutuv m2ng. See et sa t2na teenid x summat ei pea t2hendama, et s ahomme seda teenid. Varistioonid, fishid on asendunud p2evapealt regidega...jne

    sng-dega sama lugu void teoreetiliselt paika panna, et teed kuus 7km2ngu, roi on selline. Aga reaalsus on hoopis teine.
    Muide sng-dega voib v2ga 2kitselt kopp ette tulla. Sa pea dikka aeg-ajalt pikki puhkusi votma et mindsetti leida.
    Viimati muudetud privador poolt : 30.10.10 at 23:26

  3. #283

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    juu selle pärast ei teegi 20k$ kuid, kuna nii raske. Aga teooris ilusti tehtav, iga 90% kuudest.

  4. #284

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    mökud oleme siis, seda ütlengi

  5. #285
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Pokker on ainult siis kerge, kui sa oled oma vastastest 1 samm ees. Mitu sammu ees, või samm taga juba toodab negatiivseid tulemusi. Aga see ei tähenda, et mäng ei oleks biiditav. Lihtsalt raske on sinna kullasoonele ennast adjustida, kus võidud tulevad mängulise kerglusega. Ma ei ütleks, et kogemuse kasvades on võitmine kergem, edu nimel tuleb järjepidevalt vaeva näha. Kui ma alles alustasin, siis loomulikult ma ei jaganud ööd ega mütsi, aga praegu, 2-3a hiljem näen ma ikka ennast üha uuesti samade algtõdede poole tagasi vaatamast, et leida see sweet spot, mis raha prindib. Mänguteooria võib küll tugev olla, kuid oma vastaste tundmine on kõige olulisem, sest teooriast üksi ei ole kasu, kui seda valesti praktikas rakendada.

  6. #286

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    see on ju sama, kui oleme kindlustuse müüjad. Ja teame et 90% saame nii palju raha, kui 1000 inimest näeb kindlustust kuus. 1000 inimest on ka suht max. kui iga päev 9 tundi tööd teha. näitan 1000 saan 250 000.- kuus näitan 200 saan 50 000.- kuus. Päris sitt on ju nii palju tööd teha...

  7. #287

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    jah samas cashis see hea asi , et sa võid lõpuks mängida Phil Ivey vastu. MTT SNG on piir ees ja maailma parimad ei mängi seda. Kui tahad raha printida, siis ikka MTT SNG. Teenib vähem kui paar aastat tagasi, kuid siiski püsivalt. Ja kui tahad teenida väga palju raha ja olla maailma tipp siis cash.Ja suured turniirid.

  8. #288
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Yeah, hea oleks lotoga rikkaks saada ja üldse töö tegemine unustada... unistada ju võib :)

  9. #289

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    põhimõtteliselt me siis tööd teha ei viitsi ja kes viitsib saab rikkaks

  10. #290
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Mis mõte on tegeleda mingi alaga kui ma seal parimaks ei taha saada ?
    Raha printida, ära elada, pere toita ? Sitad eesmärgid imo.
    Nii palju kui mina eesmärkidest mõtlen, siis on need tippu välja, kunagi buston durrrri ja ka siis pole ma omaarust veel eesmärki saavutanud. Vajalikud cashoudid vms käivad asja juurde anyway, sest millegist on vaja elada, aga ma ei mängi pokkerit nende pärast. Mängin, et kunagi olla number 1 maailmas.

    Ainuke eesmärk tohib pokkeris olla tõusmine, arenemine, tõusmine. Ruumi on lõputult, ükski eestlane pole veel nosebleedis lammutanud.

  11. #291
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    NL2-5 grinderite suust on alati meeldiv sellist enesekindlust lugeda.

  12. #292
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Nosebleed grinderite nurgakesest rohkem....

  13. #293
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Fakt on see, et durriks ei saa ilma bankrollita ja lihtsaim viis bankrolli ehitada ongi mtt sng. Kui roll olemas siis laske oma talent valla.

  14. #294

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas QKulgur Vaata postitust
    Fakt on see, et durriks ei saa ilma bankrollita ja lihtsaim viis bankrolli ehitada ongi mtt sng. Kui roll olemas siis laske oma talent valla.
    jep jep jep

  15. #295

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Mis mõte on tegeleda mingi alaga kui ma seal parimaks ei taha saada ?
    Raha printida, ära elada, pere toita ? Sitad eesmärgid imo.
    Nii palju kui mina eesmärkidest mõtlen, siis on need tippu välja, kunagi buston durrrri ja ka siis pole ma omaarust veel eesmärki saavutanud. Vajalikud cashoudid vms käivad asja juurde anyway, sest millegist on vaja elada, aga ma ei mängi pokkerit nende pärast. Mängin, et kunagi olla number 1 maailmas.

    Ainuke eesmärk tohib pokkeris olla tõusmine, arenemine, tõusmine. Ruumi on lõputult, ükski eestlane pole veel nosebleedis lammutanud.
    See oleks, kihvt kui sa oled esimene seal. Aga Tsiteerides sind :

    Tänane päev +1.5$ mis on isegi hästi, arvestades, et 4BI alla EV 2300 käe peale.
    Tuleva nädala eesmärk: NL5 roll kokku ja NL5 PÜSIMA JÄÄDA!

    Ma ei tea, kui kaua aega läheb. Kui sa nagu tõsiselt tahad tõusta maailma eliidi hulka, omades piisavalt suurt BR. SIis ma soovitan alustada MTT SNG aja mingi 10k$ kokku (või palju iganes vaja, et korralikel limiitidel mängida) ja alusta cashi. Enamus cashi mängijaid on kütnud algul SNG ja siis on liikunud parematele jahimaadele. Aga taguda NL5 ... Liiga väike hour/$. Pokkeri parim on see, kes teenib kõige rohkem raha

  16. #296
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Mnjaa, aga kui ta selle 10k$ MTT SNG-des kokku ajab, siis on suur võimalus, et ta ei biidi 100bb pokkeris isegi NL50t. :)

  17. #297

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Mnjaa, aga kui ta selle 10k$ MTT SNG-des kokku ajab, siis on suur võimalus, et ta ei biidi 100bb pokkeris isegi NL50t. :)
    Ma usun, et kui teenid nt. 10k$ MTT SNG. Siis oled juba piisavalt arukas, et vastavad muudatused oma mängus teha. Lisaks saad sa 1-2k$ investeerida korralikule coachile.

  18. #298
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    sng-dega on voimalik teenida 10k kuus
    nt 180man 12 $ 3000tykki kuus. ca 3$ roi
    Samas ma ei kujutaks ette et sa teed seda aasta voi rohkem. Lihtsalt tekib massiivne rutiin

    Samas ega yle 10k sng-dega rohkem on juba raske teenida. suure buy iniga turbod on masstablemsies praktiliselt break even

  19. #299
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Minu arust koige naljakamad on 5NL kui jahuvad BM. Krt kui bustoks l2heb, saab ju nn kuu aega p2ris tuud teha ja kasvoi 300 buy-ini teenida!
    BM tasub arvestada ikka siis, kui sa bustoks l2hed siis lased ka kohe kuuli p2he.
    5NL on reaalslet bustoks minemine voimatu.

  20. #300

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Ma täna ei viitsinud mängida. Tegin praekartulit hoopis.
    võtame siis kokku kuu. Fail, kuid mitte päris....
    Mängisin tsipa alla 3500 SNG ja kasum tsipa alla 5k$
    Kõik

    45 man

    180 man



    Teenisin
    FPP 50 000 umbes täpselt RB 750$ siis
    VPP 20 138
    Rake maksin umbes täpselt 3500$ Jõhker.

    Sain teada, et 45 man enam ei mängi.

    Mis siis nüüd saab????
    Viimati muudetud mahoumori poolt : 31.10.10 at 20:21

Lehekülg 15, kokku 38 EsimeneEsimene ... 5131415161725 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES