Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 17, kokku 38 EsimeneEsimene ... 7151617181927 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 321 kuni 340, kokku 744
  1. #321
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    pakun uut nime p2evikule, kuna vana on aegunud: $5000 pole mingi näitaja.

  2. #322

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    pakun uut nime p2evikule, kuna vana on aegunud: $5000 pole mingi näitaja.
    lol, +1

    esimesse posti mine, võta edit ja saad pealkirja muuta...oli vist nii

  3. #323
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    PHP kood:
    http://www.youtube.com/watch?v=WfNhvb4Npe8&feature=related 

  4. #324
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    PHP kood:
    http://www.youtube.com/watch?v=WfNhvb4Npe8&feature=related 
    FYP
    [YOUTUBE]WfNhvb4Npe8[/YOUTUBE]

  5. #325
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Kle r22gi kuda sa tableninjas selle probleemi lahendad.
    sul on stackis lauad. viskab aktiivse ylesse, AGA mingi fucking uus regatud laud avaneb ja poppab otse stacki peale

    vihale ajab kuyi sul nyyd see action(nuts nt mis vaja ai lykata) koostimebankiga tiksub kuskil all ja sa ostid sedalauda yles, samal ajal kui veel teised lauad staki all on joudnud nn aktiveeruda ja istuvad nutsidega....

    Kuda sa selle olukorra lahendad? Ma ei saanud isegi 16tablemisega hakkama

    Teiseks kuidas sa hoiad laudu?Kuda on koige parem m2ngida?
    Mul on idee, et hoida laudu 3 stackis pohistack, kui bb 400 siis korvale stacki ja bubbled ja ft vistaa 3-sse stakki

    ja veel yks kys, kuda sa tead, et sa oled bubbles, sa ei hakka ju lobby vaatama:P
    Bindi omale hotkey, mis viskab järgmisena järjekorras oleva laua ette (tableninjas).

  6. #326
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    testisin eile ninjat ja mulle tundus, et ca 20% juhtudest ma pean foldi nt 2 korda vajutama.
    Aken on aktiivne, arvuti uus
    Siin tekib ka misclikkide voimalus, sest nt vajutan foldi, n2eb et ei funka, vajutan uuesti ja juba ta on uude lauda viinud ja seal automaatselt AA foldinud:)

  7. #327
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    testisin eile ninjat ja mulle tundus, et ca 20% juhtudest ma pean foldi nt 2 korda vajutama.
    Aken on aktiivne, arvuti uus
    Siin tekib ka misclikkide voimalus, sest nt vajutan foldi, n2eb et ei funka, vajutan uuesti ja juba ta on uude lauda viinud ja seal automaatselt AA foldinud:)
    Pane fold, bet jne klaviatuuri pealt, poole mugavam ja lase vaeva saanud näpul vahel ka puhata

  8. #328

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Hea meelega muudaks ära pealkirja. Paneks lihtsalt
    MTT/SNG Grinder
    Viimati muudetud mahoumori poolt : 02.11.10 at 12:34

  9. #329

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas mahoumori Vaata postitust
    ....Või keegi ütleb, kuidas ma ise saan.
    ....
    Nii..
    ( Click to show/hide )

  10. #330

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Ma olen ikka tagasihoidlik poiss

  11. #331

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas taavi Vaata postitust
    Nii..
    ( Click to show/hide )
    Aitäh Taavi

  12. #332

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    testisin eile ninjat ja mulle tundus, et ca 20% juhtudest ma pean foldi nt 2 korda vajutama.
    Aken on aktiivne, arvuti uus
    Siin tekib ka misclikkide voimalus, sest nt vajutan foldi, n2eb et ei funka, vajutan uuesti ja juba ta on uude lauda viinud ja seal automaatselt AA foldinud:)
    jutt vastab tõele - endal sama jama ja olen nii mõnigi kord premium käe ja korra riveris nutsi foldinud...

    pärast neid valusaid õppetunde olen mõjumata jäänud kliki järgselt teinud kõigepealt lauale uuesti kliki ja siis kui ei hyppa uut lauda ette vajutanud alles teistkordseld foldi - on siiani toiminud

    kuid Tigrano soovitused on ka head :)

  13. #333

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas lypsja Vaata postitust
    jutt vastab tõele - endal sama jama ja olen nii mõnigi kord premium käe ja korra riveris nutsi foldinud...

    pärast neid valusaid õppetunde olen mõjumata jäänud kliki järgselt teinud kõigepealt lauale uuesti kliki ja siis kui ei hyppa uut lauda ette vajutanud alles teistkordseld foldi - on siiani toiminud

    kuid Tigrano soovitused on ka head :)
    Huvitav... mul oli ka see jama paar kuud tagasi, aga nüüd enam ei ole. Ma ei ole kontoris, et TN üle vaadata. Aga usun, et kuskil settingus tuleb panna mingi linnuke TN. Neil oli see probleem umbes 3 kuud tagasi ja uue updateiga tegid selle korda.
    Aga noh kõige tähtsam TN nupp on ka "next in line" vms.

  14. #334
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    testisin eile ninjat ja mulle tundus, et ca 20% juhtudest ma pean foldi nt 2 korda vajutama.
    Aken on aktiivne, arvuti uus
    Siin tekib ka misclikkide voimalus, sest nt vajutan foldi, n2eb et ei funka, vajutan uuesti ja juba ta on uude lauda viinud ja seal automaatselt AA foldinud:)
    starsi lobbys options-advanced multitable options- on linnuke single-click activation ees ikka?

  15. #335
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: MTT SNG Grinder

    Pane fold, bet jne klaviatuuri pealt, poole mugavam ja lase vaeva saanud näpul vahel ka puhata
    motlesin vahepeal, et ostan mingi rooli suguse asja. Pedaalidena kasutan foldi ja ai:P

    Huvitav... mul oli ka see jama paar kuud tagasi, aga nüüd enam ei ole. Ma ei ole kontoris, et TN üle vaadata. Aga usun, et kuskil settingus tuleb panna mingi linnuke TN. Neil oli see probleem umbes 3 kuud tagasi ja uue updateiga tegid selle korda.
    Aga noh kõige tähtsam TN nupp on ka "next in line" vms.
    mahoumori is offline Add to mahoumori's Reputation Report Post Reply With Quote
    see jama pole v2ljaimetud. 2plus2 oli ka sellest juttu.
    Alguses arvasin ka, et vajutan norgalt vms nuppu, aga siis sain aru et ninja bug.
    Eks cyclinguga saab asja veidi siluda. Aga t2helepanelik peab olema


    Samas ma vihken igasuguste progrede confimist. Alati on mingi nuss ja tunnen ennast kivipallur jurtona.
    Viimati muudetud privador poolt : 02.11.10 at 22:04

  16. #336
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: MTT SNG Grinder

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    motlesin vahepeal, et ostan mingi rooli suguse asja. Pedaalidena kasutan foldi ja ai:P
    solid post sir

    Väldin spämm posti ja tulistan ühe küsimuse.

    Kui vana sa oled? Ei pea vastama kui ei soovi.

  17. #337
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: MTT SNG Grinder

    pidur on fold ja gaas allinn:D

  18. #338

    Re: MTT SNG Grinder

    Kui Relamz, küsib minu kohta siis 24 olen juba.

    Nii hakkan siis grindiga pihta, 3 päeva puhkasin.
    PS on jälle siis 3k$ raha ja mängin see kuu ainult 180 man ja moned MTT.
    Voitsin ka vahepeal BCOOP main eventi pileti. Mtlesin koik BCOOP satikad mängida, aga teised buy-inid on väikesed ja ei viitsinud. Nüüd tuleb vaadata, et ma maha ei maga. Usun, et mängin koik NL mängud BCOOP kaasa. VB mängin koik kaasa on ka aeg omahaga madistama hakata... Riiul on pokkeri raamatuid täis, sealt voib mone omaha . oma ka leida...Aga noh eks näeb.
    See kuu loodan mängida 3000-3500 180 man ehk siis umbes samapalju, kui eelmine kuu.
    Raha loodan teenida 100 000.- voi 6400 EUR..ehk kaks korda rohkem, kui eelmine kuu. imelik moelda, et varsti oleme EUR. Enam ei saagi nii ballerid olla nuud teenime 6000 EUR mitte 100k ::(
    See kuu saab siis huvitav olema, kuna keskendun ainult 180 man. Proovin isegi vahepeal analüüsida HEM oma käsi. Proovin ..
    Panen siia ikka mingeid graafikuid ja pilte, et huvitavam oleks voi mida teie soovite teada/lugeda.
    Kes on saatnud mulle private message ja küsinud, et minu mängu vaadata ja mina nende oma. Siis tasuta ma praegu seda ei tee. Lihtsalt ei viitsi terve aeg pokkeriga tegeleda ja kui tegelen, siis tahan selle eest ka raha teenida nagu me kõik. ja coach pole ka prageu plaanis olla, sest ma ei tea kas eestlased maksavad 50 $ kuni 100 $ tunni eest ja vähem ei saa ka küsida, kuna pole mõtet Tulevikus ma tahaks midagi ponevat koos teiste Eestimaa grinderitega teha või ise teha mingi õppe süsteem, kuidas nullist õpetada mingid vennad teenima nt. 5000 EUR kuus.... mõtteid on...
    Viimati muudetud mahoumori poolt : 03.11.10 at 16:16

  19. #339
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: MTT SNG Grinder

    Tsitaat Algselt postitas mahoumori Vaata postitust
    Panen siia ikka mingeid graafikuid ja pilte, et huvitavam oleks voi mida teie soovite teada/lugeda.
    Finishing position stat @ Sharkscope (sina vs "top 5" 180man grinderid, viimased 5000 mängu), eriti huvitaks vahemik 1-50 koht.

    Kunagi vaatasin leaderboardi meest omasid, viimasel ajal pole enam SC subscriptionit võtnud.

  20. #340

    Re: MTT SNG Grinder

    ma uurin seda pärast sessi, SC ei või ju kasutada kui PS avatud ma ei tea, kust seda muidugi leida, et saad nii otsida, 5000 games top 180 man ... pärast uurin, see oleks väga huvitav. ma ei tea kas olen top 50, aga järgmise 5000 olen küll. Mul viimased 4000 korralikult tehtud...umbes

Lehekülg 17, kokku 38 EsimeneEsimene ... 7151617181927 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES