Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 19, kokku 38 EsimeneEsimene ... 9171819202129 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 361 kuni 380, kokku 744
  1. #361

    Re: MTT SNG Grinder

    nagu täiesti card dead....

  2. #362

    Re: MTT SNG Grinder

    RIVER A:D

  3. #363
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    364

    Re: MTT SNG Grinder

    olemas WP sir

  4. #364
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: MTT SNG Grinder

    Kena suckout, lol

  5. #365
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: MTT SNG Grinder

    kaua vaidlesite :D aga asia sai

  6. #366

    Re: MTT SNG Grinder

    ma pole ikka tükk aega nii card dead olnud HU... koguaeg 62 42....aga noh seda ei mäleta keegi enam

  7. #367

    Re: MTT SNG Grinder

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    qudu....m2ngid 12 laual....kuda niii.....nurk:P
    tahan täna koju ka jõuda

  8. #368

    Re: MTT SNG Grinder

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    1 küsimus sulle, ma ei ole rebayga turnasid mänginud, mitmendast rb-st alates on see moment, kui pole enam mõtet? ma mõtlen neid 3.3 turbod

    E: ise küsin, ise vastan. eeldan 3 vaadatates ja võrreldes 12 ja 3.3 rb auhinnafondi. on nii?
    Ma teen kasvõi 20 rebuy´d või 50 ... tavaliselt 1,2

  9. #369

    Re: MTT SNG Grinder

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Lihtne kysimus, kas sa nt, kui palju sul on esimesel 2 tasemel actionit?
    Kas sa nt rasiid KTo CTF voi buttonilt, kui blindid on 20?Sest ideaalis on see plusEV k2ik, aga kui sa seda teed, siis ma tahaks kyll teada kuda sa 30 lauaga hakkama saad.

    Teiseks kuda k2ib sul postflop m2ng?

    Oletame, et rasiid TT-ga BB callib. flop Q82, nyyd on vahepeal nii 29 lauda l2bi k2inud
    ja oled olukorras kus sul on mingi TT ja Q82 flop...
    Mis ma tahan oelda, see mis ideed olid sul preflopis voivad olla kadunud juba flopis voi turnis...
    1.ei raisi KTo, KTs vb KQs juba tõenäolisem..
    2. Huvitav on see,et kui ma tõstan siis on mul suht meeles millega ja kust, ka pärast 29 laua möödumist. Q82 kindlasti C bet oma TT. ühe vastase vastu ikka 90% C bet. Väga suure VPIP venna vastu võid chekkida. Valvas peab olema, palju sul BB on, et ei oleks liiga short. teinekord tänu paljudele laudadele ei märka ja siis oled turnil jamas seisus.
    Aga ega mingeid suuri plaane sul ei olegi TT ikka c bet ja vaatad mis siis juhtub. . Võimalikult vähe bluffimist, kui just sisetunne ei karju, et tal ei ole midagi JA TA FOLDIB. Aga ma mõtlen alati kaasa flopis ja turnis, et mis tal umbes on. Ja mida rohkem mängin seda osavamaks muutun ja suudan ka juba suuri käsi foldida, kui ei ole kindel.

  10. #370

    Re: MTT SNG Grinder

    Väike arvutus Madisele

    75 000$ peaks olema topis SC
    180man peaks teenima ikka 3 $ ma usun, et saaksin 3.5$, kõik 180 man kokku.
    3$
    25 000 SNG aasta jooksul
    2080 SNG kuus
    3.5$
    21 425 SNG aasta jooksul
    1785 SNG kuus

    2000 SNG kuus peaks ikka tehtav olema, mõni kuu 3000 ja teine kuu 1000
    üks sess on 125 SNG nt. siis pead tegema aastas 171 päeva tööd ja 194 päeva kulutad seda raha siis igati normaale diil. Loomulikult päris nii ei lähe, aga pole ka midagi keerulist minu arust. Ega niisama ei teeni ka pokkeris , tuleb mängud taha saada.
    .....
    Täna siis 150 SNG, SC näitab millegi pärast ainult 131 ... imelik
    mingi +1K$ tuli täna.

  11. #371
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: MTT SNG Grinder

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    1 küsimus sulle, ma ei ole rebayga turnasid mänginud, mitmendast rb-st alates on see moment, kui pole enam mõtet? ma mõtlen neid 3.3 turbod

    E: ise küsin, ise vastan. eeldan 3 vaadatates ja võrreldes 12 ja 3.3 rb auhinnafondi. on nii?
    Üldiselt ega vahet ei ole palju teed aga kasumlikum on teha rebuy, kui võtta uus samasugune turniir ette ja osta uuesti sisse kuna siis maksad 30 senti reiki kah. Rebuyd tehes ei tule reiki maksta. Hea näide on eilne kui mängisin 8.80 rebuy mingi hyper turbot. Lendasin 5 korda mingi 60% equitiga allinni ja kõik korrad kaotasin, lõpus juba mõtlesin, et täitsa kass no ei ole võimalik võita neid ja mõtlesin, et lõpetan ära turniiri. Olin raisanud siis 80 dollarit doublerebuyde jaoks, kuni tegin viimase rebuy ja lõpuks hakkasid kaardid pidama. Lõpetasin teise kohaga ja 4500$. Point ongi selles, et sa ei saa lihtsalt pooleli jätta ja mõelda, et jumala võimatu on midagi võita.

  12. #372

    Re: MTT SNG Grinder

    sa ei tohiks üldse alustada rebuy turniiri , kui su BR ei luba 20 rebuy´d teha
    4,5k$ õnnitlused!!!

  13. #373
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: MTT SNG Grinder

    ma ei ole isegi vaadanud ühtegi RB-ga turna algust. mis seal ranged on ? 67o lahmitakse AI? pole õrna aimugi. peaks mõniord proovima mingit odavat, 1 taalast nt. aga ma tõesti ei tea kuidas seal käituda.

  14. #374
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: MTT SNG Grinder

    esimesed levelid üli loosed ja ei tohiks olla väga raske raha 70/30 seisus sisse saada.

  15. #375

    Re: MTT SNG Grinder

    heade mängijate eesmärk on jõuda pärast rebuy lõppu kindlasti top stäkk 10% hulka. Lahmitakse suited connectoritega ja paaridega. Ei maksa ka hulluks minna. Pane tähele, kes on väga loose ja proovi tema vastu A10 nt. ära callida.... enne rebuy alustamist arvesta kohe, et nt 11+ siis tegelt on see mingi 60-80$ MTT näiteks.

  16. #376
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: MTT SNG Grinder

    Tsitaat Algselt postitas mahoumori Vaata postitust
    sa ei tohiks üldse alustada rebuy turniiri , kui su BR ei luba 20 rebuy´d teha
    4,5k$ õnnitlused!!!
    Tänud, kuigi mul polnud bankrolliga probleeme vaid 2 minutit sai veel rebuyd teha ja kui ma tegin double rebuy siis see andis mulle 4000 chippi kuigi big blind oli juba 800 selleks ajaks. Ulme struktuur

  17. #377

    Re: MTT SNG Grinder

    Tsitaat Algselt postitas QKulgur Vaata postitust
    Tänud, kuigi mul polnud bankrolliga probleeme vaid 2 minutit sai veel rebuyd teha ja kui ma tegin double rebuy siis see andis mulle 4000 chippi kuigi big blind oli juba 800 selleks ajaks. Ulme struktuur
    Mul on ka nii olnud. Aga noh pokker, kunagi ei tohi alla anda.

  18. #378
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: MTT SNG Grinder

    1. enamus on siis ikka preflop action?
    2. nii palju kui ma vaatasin, siis välja makse nii 3.3 180 man ja 12 180 man on samad, et siis keskmiselt BI+3RB-d, nii et peaks 4 korrutama mitte 6-7 mis sa ytlesid?
    3. kui RB aeg on 60 min ja peale 30 min. aver. on 3 kordne, kas on siis mõtet rb teha kui seal endiselt paar inimest pre ai?

  19. #379

    Re: MTT SNG Grinder

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    1. enamus on siis ikka preflop action?
    2. nii palju kui ma vaatasin, siis välja makse nii 3.3 180 man ja 12 180 man on samad, et siis keskmiselt BI+3RB-d, nii et peaks 4 korrutama mitte 6-7 mis sa ytlesid?
    3. kui RB aeg on 60 min ja peale 30 min. aver. on 3 kordne, kas on siis mõtet rb teha kui seal endiselt paar inimest pre ai?
    1.preflop jah, kuna enamus ajast oled 15 BB peal...
    2. 3.3 on väljamakse 490$-550$ vb. ka natukene rohkem. Viimase 3 kuu jooksul on palju rohkem mängijaid tekkinud, kes teevad mitu rebuyini, suurem esimene koht.
    "BI+3RB-d, nii et peaks 4 korrutama mitte 6-7 mis sa ytlesid?" Ma täpselt ei saa aru. Keskmiselt, kulutan vast 12-15 $ ühe 3.3+ peale Mõnikord vb. 20$ teinekord vaid 9$.
    3. Ma teen alati rebuy ja add on olenemata, mis toimub 3.3+$

  20. #380
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: MTT SNG Grinder

    punkt 3 juures ma mõtlen seda, et kas sa oled saanud ka sellist statistikat vaadata, et kas hiline rebay on kasumlik olnud v mitte. ma muidugi ei tea, et kas see statistika on üldse kättesaadav.

Lehekülg 19, kokku 38 EsimeneEsimene ... 9171819202129 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES