Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 20, kokku 38 EsimeneEsimene ... 10181920212230 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 381 kuni 400, kokku 744
  1. #381

    Re: MTT SNG Grinder

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    punkt 3 juures ma mõtlen seda, et kas sa oled saanud ka sellist statistikat vaadata, et kas hiline rebay on kasumlik olnud v mitte. ma muidugi ei tea, et kas see statistika on üldse kättesaadav.
    pole mõelnud selle peale ja ei tea, kuidas saaks. Ma ei vaeva oma pead sellega
    Proovisin, leida midag ühist top 10 last 4500 SNG . Aga 4500 SNG 180man on liiga väike sample size, et midagi ühist leida. 10k. oleks õiglasem. Põhiline, et palju esimesi kohti.

    usun, et 3$-4$ peaks teenima 180man kõik kokku.
    nüüd magama

  2. #382
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: MTT SNG Grinder

    nojah, see jõevihkaja on muidugi täielik alian.

  3. #383
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: MTT SNG Grinder

    punkt 3 juures ma mõtlen seda, et kas sa oled saanud ka sellist statistikat vaadata, et kas hiline rebay on kasumlik olnud v mitte. ma muidugi ei tea, et kas see statistika on üldse kättesaadav.
    addon alatih kuna saad rohkem chipse , voidad ka sellega, et osa loobub enne addonni
    kui oled hea m2ngija siis alati rebuy

  4. #384

    Re: MTT SNG Grinder

    täna

    mängisin ka BCOOP esimese 11 R jäin mingi 100 algusesse, kui mu open ender ja kaks üle, flopil all in kaotas. Mõtlesin ka foldida, kuna stäkk oli piisavalt suur. Usun, et kallimal MTT oleks leidnud foldi nupu ülesse.
    vaatasin ka natukene ihateriversi mängu.... ja leidsin paar asja 15 min. vaatamise juures.
    a) mängis alguses connectoreid ja paare, kui sai odavalt limpida
    b) lasi isegi 3 BB peale, kui ikka mingit kätt ei olnud. EI karda, kukkuda 3 BB peale siis. EI ole, et ooo nüüd peab minema all in 10 BB. Ma olen ise ka seda muutnud, et ei lähe nii loosilt all in enam... toimib... Kahju, et see riveri poiss hakkab mängima siis kui ma lõpetan. peale 00.00 aga proovin teda veel piiluda vahel, õpetlik.
    Homseks on uued VÄGA põnevad plaanid...

  5. #385

    Re: MTT SNG Grinder

    seirasin ka su mängu täna...

    üldmulje et surusid üliliberaalselt igat kahte pildikaarti ja paari :)

    nt kui kaks esimest olid foldinud, panid allini vikatitega (77) UTG+2'lt, kuigi stäkk oli mingi üle 15BB.

    Ja siis teine näide, kui finaallauas olid üks kõrgema stäkiga ja surusid KTs allini hijacki kohalt mingi 12-15BB seisust, kui su taga oli kaks umbes sinuga võrdset stäkki ja BB calliski parema käega, mis pidas.

    Sel BCOOP turnal otsustasid flopis TPTK-ga (A9) hiigelstäkina allini minna kui üks väiksem stäkk oli panustanud umbes kolmaniku oma stäkist ja teine temast pisut suurem callinud? Ühe vastu polnuks jah küsimustki, aga kahe vastu paistsid vähemalt kõrvalt vaadates selgelt taga olevat...

  6. #386
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: MTT SNG Grinder

    It's called MTT-SNG ;D.

  7. #387

    Re: MTT SNG Grinder

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    seirasin ka su mängu täna...

    Ja siis teine näide, kui finaallauas olid üks kõrgema stäkiga ja surusid KTs allini hijacki kohalt mingi 12-15BB seisust, kui su taga oli kaks umbes sinuga võrdset stäkki ja BB calliski parema käega, mis pidas.
    IMO siin oleneb mis vastased sinu taga on. Kui on tightassid siis shove, sest blindid on suured ja antedega koos on pot väärt varastamist.Ja kui tightassid on ka veel solid stackiga 12-15BB, siis see tõmbab nende callingranget veelgi kokku.
    See siis minu arvamus sellest konkreetsest näitest. QUDU kindlasti täpsustab.

    Loodan, et väga võssa ei pannud..

  8. #388

    Re: MTT SNG Grinder

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    It's called MTT-SNG ;D.
    paistab tõesti nii, osalt tänu sellele teemale endal ka taas huvi mtt sng-de vastu tärganud ja püüan jälgida parimate mängijate taktikat. ükspäev jälgisin ka selle kanadaka flettl2 mängu Full Tildis, kes eelmine kuu selle $20k profiti prop beti 2+2's tegi (saavutas lõpuks $15k). See surus ka niipalju kui vähegi võimalik.

    Tsitaat Algselt postitas mahoumori Vaata postitust
    ma saan aru, et ihaterivers on parem minust, las ta olla aga et kohe rahas see väljendub kahe kordselt . Sellest ei saa aru kust see tuleb.... nagu eelpool on kirjutatud, et mingist ajast on kõik head mängijad laua ümber ja kõik käivad all in standard kätega vaheldumisi, et kust see nii suur vahe tuleb
    ma eeldan, et sellistest kohtadest siiski mingi vahe tekib sisse pikas perspektiivis, ihaterivers ehk nii üliliberaalset ei suru, valib veidi enam kohti :) ja samuti see, et ta ei karda lasta oma stäkki 3BB peale ja ülivägisi ei kipu suruma iga kahega kui temani folditud.

  9. #389
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: MTT SNG Grinder

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    ....ihaterivers ehk nii üliliberaalset ei suru, valib veidi enam kohti :) ja samuti see, et ta ei karda lasta oma stäkki 3BB peale ja ülivägisi ei kipu suruma iga kahega kui temani folditud.
    Vaevalt ta oma stacki väga väikeseks laseb, see peab ikka suur erand olema. Need, kes oma stacki väikeseks lasevad (näiteks mina), neil on tavaliste stt-de peal kõige rohkem 3-4 kohti. Need, kes seda ei tee, siis neil on kõige rohkem 1-2 ja 5-6 kohti ja sain aru, et just seda tüüpi mängija ihaterivers ongi.

  10. #390

    Re: MTT SNG Grinder

    No ma võtsin sellest lihtsalt kinni, mida Qudu mainis:

    b) lasi isegi 3 BB peale, kui ikka mingit kätt ei olnud. EI karda, kukkuda 3 BB peale siis. EI ole, et ooo nüüd peab minema all in 10 BB. Ma olen ise ka seda muutnud, et ei lähe nii loosilt all in enam... toimib...

  11. #391
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: MTT SNG Grinder

    3bb peale voib foldida kyll, sa lihtsalt ei leia spotte kust shoveda. SNG voib seda juhtuda kyll

    Samas vaadates ihateriveri m2ngu oli paar huvitavat fakti. btn shoves 8bb, i hateriver bb callis 20bb stakiga qj-ga! vastas oli 9t:)

    Teine k2ik mulle ei meeldinud.

    minishort paneb utg -lt ai 3bb-ga, button reshoveb 12bb, ihateriver shoveb nyyd 20bb 77-ga. Mina oleks 77 foldinud

  12. #392
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: MTT SNG Grinder

    Imelik, et ihaterivers üldse hidet ei kasuta kui ta nii pika puuga kõigist ees on. Miks ta tasuta kõiki õpetab ?

  13. #393

    Re: MTT SNG Grinder

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    seirasin ka su mängu täna...

    üldmulje et surusid üliliberaalselt igat kahte pildikaarti ja paari :)

    nt kui kaks esimest olid foldinud, panid allini vikatitega (77) UTG+2'lt, kuigi stäkk oli mingi üle 15BB.

    Ja siis teine näide, kui finaallauas olid üks kõrgema stäkiga ja surusid KTs allini hijacki kohalt mingi 12-15BB seisust, kui su taga oli kaks umbes sinuga võrdset stäkki ja BB calliski parema käega, mis pidas.

    Sel BCOOP turnal otsustasid flopis TPTK-ga (A9) hiigelstäkina allini minna kui üks väiksem stäkk oli panustanud umbes kolmaniku oma stäkist ja teine temast pisut suurem callinud? Ühe vastu polnuks jah küsimustki, aga kahe vastu paistsid vähemalt kõrvalt vaadates selgelt taga olevat...
    Ühe sessi kohta teen ma umbes 5 viga mida tean ise ka. Nagu kohe tahab järgmine laud tulla ette ja siis korralikult ei mõtle läbi. Seda juhtub ja proovin end parandada. Ma ei mäleta ühtegi olukorda, mida sina nägid
    See 77 on ok, isegi kui natukene liiga loose. Vb. on tõesti parem oodata paremat positsiooni.
    Finaallauas tahan olla kapten. Ma ei mäleta ka seda, aga kui minust paremal oli mingi short stäkk siis igati hea all in. Lisaks võisi ka viimased 7 kätt foldida ja siis võin natukene loosimalt varastada.
    BCOOPil tegin paar viga, olin oma mugavustsoonist väljas natukene, kun akohati oli 400 BB ja ei teadnud mida teha Õnneks karistasin lõpuks ühte venda kes pidevalt mind 3 bettis. Ootasin oma nutsi ära ja tegin samamoodi ja sain ta stäki. See A9 tundub jah kahtlane, vb oli viga. Ma täna vaatan HEM üle mõned BCOOP käed, kuna päris põnevaid oli. Vaatan, kas leian ka selle A9 käe, siis saan öelda, kas tegin vea või mis mul mõttes oli.
    Üldjuhul ma ei tee viga ja ise samaaegselt mõtlen, et kõik on õige. Teen vea ja kohe ütlen endale et pekki küll mängi nüüd korralikult.

  14. #394

    Re: MTT SNG Grinder

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Imelik, et ihaterivers üldse hidet ei kasuta kui ta nii pika puuga kõigist ees on. Miks ta tasuta kõiki õpetab ?
    ta on hide, aga pärast kella 00.00 võid vaadata jooksvaid 180man ja leiada ta sealt.

  15. #395

    Re: MTT SNG Grinder

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    3bb peale voib foldida kyll, sa lihtsalt ei leia spotte kust shoveda. SNG voib seda juhtuda kyll

    Samas vaadates ihateriveri m2ngu oli paar huvitavat fakti. btn shoves 8bb, i hateriver bb callis 20bb stakiga qj-ga! vastas oli 9t:)

    Teine k2ik mulle ei meeldinud.

    minishort paneb utg -lt ai 3bb-ga, button reshoveb 12bb, ihateriver shoveb nyyd 20bb 77-ga. Mina oleks 77 foldinud
    Ma kirjeldasin ihateriversit 5 akna pealt ja 20min jooksul. Ja seal 4 aknas oli ta mingi 5 BB peal... see ei pruugi ka midagi tähendada... Jah 3 BB saad sa end lasta, kui sa ei leia sobivat olukorda, midagi pole teha. See 77 on jah sihuke piiri peal, 99 ma oleks all in 88 mõelnud... samas tema teenib 6$ ja meie vähem
    Viimati muudetud mahoumori poolt : 05.11.10 at 11:21

  16. #396

    Re: MTT SNG Grinder

    Tsitaat Algselt postitas Helmps Vaata postitust
    IMO siin oleneb mis vastased sinu taga on. Kui on tightassid siis shove, sest blindid on suured ja antedega koos on pot väärt varastamist.Ja kui tightassid on ka veel solid stackiga 12-15BB, siis see tõmbab nende callingranget veelgi kokku.
    See siis minu arvamus sellest konkreetsest näitest. QUDU kindlasti täpsustab.

    Loodan, et väga võssa ei pannud..
    jep sul kõik mõtlemine õige minu arvates. Kui neil on 12 BB siis nad ikka väga tightid , ise oleksin ka, eriti kui on short lauas. Samas tuleb vaadata, et mõni reg. sinu taga ei ole. Tema on loosim. Aga noh alati ei jõua ka vaadata.

  17. #397
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: MTT SNG Grinder

    Tsitaat Algselt postitas mahoumori Vaata postitust
    ta on hide, aga pärast kella 00.00 võid vaadata jooksvaid 180man ja leiada ta sealt.
    ah nii.. mäletan kui 180mane lasin siis tal polnud kunagi hide peal.. isegi ca 1 kuu tagasi.. vb sattusin lihtsalt sellisel ajal teda spioneerima :D

  18. #398
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: MTT SNG Grinder

    oftopic, aga kuda panna reziimile autorebuy autoaddon.
    nii, et alustatakse kohe 3k stakiga

    js kuda confi salvestada, et igakurd eio peaks uusi linnukesi panema.

  19. #399

    Re: MTT SNG Grinder

    ma tahaks ka seda teada ma ükskord uurisin viivuks, aga sain aru, et ei saagi... äkki keegi teab?

  20. #400
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: MTT SNG Grinder

    mind häirib see, et kui sul on auto double rebuy juba peal ja auto addon, siis kui sa peaksid mingi käe kaotama ja ta sul uuesti doublerebuy teeb siis kaob auto addonilt linnuke ära, niiet vahepeal breakele minnes ei olegi addoni teinud. Ja see et neid uusi laudu koguaeg ette viskab seda ma ka ära ei saa kuigi linnuke ära võetud starsi settingutest

Lehekülg 20, kokku 38 EsimeneEsimene ... 10181920212230 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES