Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 22, kokku 38 EsimeneEsimene ... 12202122232432 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 421 kuni 440, kokku 744
  1. #421

    Re: MTT SNG Grinder

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
    laudades näeb siis gl
    u2

  2. #422
    OlyBet'i ametlik esindaja
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    418

    Re: MTT SNG Grinder

    Tsitaat Algselt postitas mahoumori Vaata postitust
    ahjaa see BCOOP main event ka oli. Ehmatasin ära kui algas stäkk oli 20 000 ja blindid 50 ja liikusid 60 peale mingi 30 min pärast Kukkusin ise välja JJ vs AK. Teadsin turnil et ta sai oma A pihta flopis, aga mul oli veel masti tõmme ka ja võimalus oli, et tal 77+. Aga noh tegelt teadsin, et ta sai A pihta Aga ei viitsinud foldida. Lootsin double up saada ja siis edasi mängida või välja kukkuda ja magama minna. Sest see ketsab ikka oma 4,5 välja. Liiga laisk ja kärsitu olen, et pikki MTT mängida. Eriti ainult ühte lauda. Lisaks oli tüdruk ka kõrval ja vaja hero calle teha, et punkte saada fail

    head ööd
    Hästi pakutud, aga see kestis 12ni :)

  3. #423

    Re: MTT SNG Grinder

    eeemm olen suht kindel, et kauem... algas ju 21.00... ise olin ka minigi 23 või 23.30 ja siis oli veel mingi 90 vähemalt järgi... või sa mõtled päeval 12 ni?

  4. #424

    Re: MTT SNG Grinder


  5. #425

    Re: MTT SNG Grinder

    Hei!

    Mul on kõigile küsimus. Mis te arvate palju on võimalik teenida kuus või aastas mängides MTT SNG. Mängides nt. 40 kuni 70 tundi nädalas . Palju te arvate võiks üks mängur teenida kuus ja palju võiks olla max. mida üks mängur võiks teenida, kui hingab ainult pokkerit.

  6. #426

    Re: MTT SNG Grinder

    Lõppude lõpuks tahame ju kõik raha teenida ja palju

  7. #427
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: MTT SNG Grinder

    3,50.-

  8. #428

    Re: MTT SNG Grinder

    Tsitaat Algselt postitas mahoumori Vaata postitust
    Hei!

    . Palju te arvate võiks üks mängur teenida kuus ja palju võiks olla max. mida üks mängur võiks teenida, kui hingab ainult pokkerit.
    vaata highstakesdb, mingi 10m$ ikka võib aasta ära tulla :)

  9. #429
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: MTT SNG Grinder

    Mäksu näita mulle mõna kes MTT SNGdega kas või miljoni kokku teeninud..............

    Cashis küll jah obv, aga mtt sng hmm.. peab mõtlema.

  10. #430
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: MTT SNG Grinder

    Tsitaat Algselt postitas Mäksu Vaata postitust
    vaata highstakesdb, mingi 10m$ ikka võib aasta ära tulla :)
    Need vennad on seal probably paar suuremat turnat kinni pannud/FT's cashinud ja sellepärast sellised tulemused.

  11. #431
    OlyBet'i ametlik esindaja
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    418

    Re: MTT SNG Grinder

    Tsitaat Algselt postitas mahoumori Vaata postitust
    eeemm olen suht kindel, et kauem... algas ju 21.00... ise olin ka minigi 23 või 23.30 ja siis oli veel mingi 90 vähemalt järgi... või sa mõtled päeval 12 ni?
    jah 12 päeval, natuke julm sellise turniiri kohta

  12. #432
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: MTT SNG Grinder

    Hei!

    Mul on kõigile küsimus. Mis te arvate palju on võimalik teenida kuus või aastas mängides MTT SNG. Mängides nt. 40 kuni 70 tundi nädalas . Palju te arvate võiks üks mängur teenida kuus ja palju võiks olla max. mida üks mängur võiks teenida, kui hingab ainult pokkerit.
    ma arvan, et lagi on ca 10k kuus ja seda n2itavad ka parimad sng grinderid.
    Probleem on selles, et tase l2heb j2rjest tugevamaks. Grindereid tekib j2rjest juurde ja roid v2henevad.

    Teiseks pokkeirm2ng on v2ga intensiivne. Ja ajaloost m2letan, et nn snggrinderid on areenilt kadunud suht kiiresti. Mis ma tahan sellega oelda, sa ei suuda seda teha kaua aega.Minu arust 6 tundi grindimist on p2ris intensiivne toop2ev.

    Mis puudtuab teenistust. Teoorias on jah koik v2ga lihtne. Arvutad tunnid kokku, mingi winning rate ja n2ed juba hunniku $$$. Reaalne elu on ikka raskem
    1)sinu sng-laudadesse voivad lisanduda ports regulare, ke ssu roi alla viivad.
    2)volyym voib tekitada vigasid halba m2ngu tilti
    3)Kindlasti tuleb perioode, kus sa ei taha pokkerist midgai kuulda. Kui sa hakkad pokkerit m2ngima selle p2rast et volyymi t2is teha, siis on l2bipolemine kerge tulema.

  13. #433

    Re: MTT SNG Grinder

    ma ei rääkinud, sng MTT kohta vaid üldiselt..

    mm tseki teemat, antonious +9m, ivey +6m, neti cash

    faboulousele ja madisele siis.

  14. #434
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: MTT SNG Grinder

    Need on kõik nende cashid nii lives kui netis kokku arvestatud. PA PTR on näiteks vaid 200k plussis ja SharkScope veidi rohkem. Kust siis ta ülejäänud 9.5M teenitud on?

  15. #435
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: MTT SNG Grinder

    Kas PTR on FTP avamisest trackinud ja kas ta trackib ka mixed mänge/plo8-t jms?



    TOP 20 LARGEST WINNERS EVER
    PLAYER WINNINGS
    Phil Ivey$18.856.647
    Patrik Antonius$10.919.844
    OMGClayAiken$8.094.971
    trex313$5.887.184
    Urindanger$5.362.938


    highstakesdb.com

    edit: arvamus, et hsdb mingeid live tulemusi arvestab, on vale

  16. #436

    Re: MTT SNG Grinder

    Tsitaat Algselt postitas herlio Vaata postitust
    jah 12 päeval, natuke julm sellise turniiri kohta
    väga julm. Ja siis kõigest 65k esimene umbes. Karm. Hea, et ma kukkusin 00.00 ajal välja, mingi hommikul 7 ajal välja lennata oleks ka julm olnud.

  17. #437

    Re: MTT SNG Grinder

    Ma jah rohkem mõtlesin MTT SNG st. 18 lauda kuni 180 lauda.
    Privador tõi väga head pointid välja.
    Meil pole mõtet võrrelda, end Iveyga jne. Need on teised mängud. Loomulikult, kes soovib olla ka 5 aasta pärast elukutseline mängur ei jää ainult SNG peale. Liigutakse edasi. Mina ise ei soovi mängida 5 aasta pärast pokkerit nii, et see on minu põhiline sissetuleku allikas. Ja siis ma mõtlengi, et tuleks nagu rohkem mängida praegu ja luua võimalused, et suudaks rohkem mängida, peaks kauem vastu.

  18. #438

    Re: MTT SNG Grinder

    Vb. on hoopis õigem küsimus palju oleks H/$ MTT SNG pealt pikas perspektiivis... Ja ega ma tean juba vastuseid pigem et me kambakesi mõtleksime, et miks me nii vähe mängime Kui palju on üldse siin foorumites mängureid, kes elatuvad ainult pokkerist iga kuiselt?? Ma tean, et Madis on... Või noh ma tean ka miks me nii vähe mängime Vb lihtsalt suhelda ja halada saame koos
    Viimati muudetud mahoumori poolt : 16.11.10 at 18:55

  19. #439

    Re: MTT SNG Grinder

    mina

  20. #440

    Re: MTT SNG Grinder

    5 tunniga mängib ära 50 90 man FTP ja mingi -200$ väga aeglane, igav hakkas
    Homsest hakkan mängima FT ja PS segamini, esialgu siis 3$+ rebuy vaatame mis sellest pudrust ja kapsast saab. Pidin kandma ka mingi 4$k välja ja nüüd br kahe saidi peale kokku umbes 2,5$

Lehekülg 22, kokku 38 EsimeneEsimene ... 12202122232432 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES