Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 37, kokku 38 EsimeneEsimene ... 2735363738 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 721 kuni 740, kokku 744
  1. #721

    Re: MTT SNG Grinder

    See pimpindonksi oma tundub solid. Kui roll kannatab, ostan ise ka ära

  2. #722

    Re: MTT SNG Grinder

    jep, kuulasin eile kaks esimest ja väga asjalik. Mulle tundub, et ta räägib seal kõigest ja vastavalt sellele, kui kaugel ise oled saad ka aru sellest. Ma täna ei mängi pokkerit, terve päev õpin.

  3. #723

    Re: MTT SNG Grinder

    ma ei tea kas mina olen loll või mis, aga mul ei õnnestu neid videoid nüüd vaadata, eile ju vaatasin... kust sa need uuesti leiad??

    pekki küll, ei tea, saatsin neile kirja ära, loodan ikka paari tunniga korda saada... Aga noh praegu on küll kahtlane....
    Viimati muudetud mahoumori poolt : 27.11.10 at 13:07

  4. #724
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: MTT SNG Grinder

    Palju neid videosi on seal 150$ komplektis?

  5. #725

    Re: MTT SNG Grinder

    pekki küll, natukene ajab keema, kui tahtsid õppida terve päev, aga sa ei pääse oma videotele ligi... Ja ma ei usu, et ma jätan midagi kahesilmavahele, et minu viga oleks. Saatsin ka PimpinDonks'ile kirja, usun, et ta peaks kiiremini vastama, kui support...
    ...



  6. #726

  7. #727

    Re: MTT SNG Grinder

    jätkuvalt mul näitab nagu ma ei oleks nende eest maksnud. Kuigi kõik on makstud. Olen igale poole kirjutanud ja kuskilt ei ole vastust tulnud. PimpinDonks vastas kiirelt, aga tema ei saa midagi teha. Eks ma paari päeva pärast kirjutan talle uuesti, kui sharkscopersist ei ole vastatud...
    Juu ei jää muud üle kui oodata. Väga jama.
    Mängin täna ainult 180 man PS. Tahan ikka väga ennem neid videosi näha, kui FT hakkan uuesti laskma. Nende kahe video põhjal mis nägin on mul ikka veel palju pokkeri kohta õppida. Vähemalt tean, et 180 man peaks vähemalt mingid kasumit tootma. FT olen nagu brake even ja ei viitsi mängida 35 lauast 16 brake even, kuna PS ka natukene kannatab ja väsitab palju rohkem ära, kui lihtsalt mängiks PS ja vaataks mõnda filmi
    Alustan siis 16 ajal sessiga ja vaatame kuda läheb.

  8. #728
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: MTT SNG Grinder

    Ega sa liiga palju laudu korraga ei ahnitse? Minu arvates kõik üle 25-30ne on juba liiast. Ning kui 9max, siis üle 20ne on liiast.
    PimpinDonks mängib vist 16-22 lauda?

  9. #729

    Re: MTT SNG Grinder

    Tsitaat Algselt postitas levis Vaata postitust
    Ega sa liiga palju laudu korraga ei ahnitse? Minu arvates kõik üle 25-30ne on juba liiast. Ning kui 9max, siis üle 20ne on liiast.
    PimpinDonks mängib vist 16-22 lauda?
    sul võib mõnes mõttes õigus olla, aga ma pole veel täpselt aru saanud
    olen aru saanud et 20 lauda ja 35 lauda on kiiruse vahe, misclickid ka... ja noh teoreetiliselt peaks ka olema vahe.. aga ma ise ei tunne, peale kiiruse.

    .. aga ma ei tunne end FT väga mugavalt... prageu kütan siis 180 man prageu 70 tehtud ja suudan veel vähemalt 50 teha... lõpuk smängin samapalju kui oleks PS ja FT koos... kuna jaksan kauem mängida

  10. #730

    Re: MTT SNG Grinder

    lõppude lõpuks võidab pokkeris rohkem raha see, kes kõige rohkem saab oma kaardid paremas olukorras sisse kui vastane.

  11. #731
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: MTT SNG Grinder

    Tsitaat Algselt postitas mahoumori Vaata postitust
    lõppude lõpuks võidab pokkeris rohkem raha see, kes kõige rohkem saab oma kaardid paremas olukorras sisse kui vastane.
    No küll sul võttis aega, et sellest aru saada

  12. #732

    Re: MTT SNG Grinder

    eilne

    ja vastust scharkscoperist ei ole ikka....

  13. #733
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: MTT SNG Grinder

    skämmed

  14. #734

    Re: MTT SNG Grinder

    irw, sain täna videod lahti. Boonusena kõik PimpinDOnksi videod mis seal saidil on ja raha kanti ka kontole tagasi 145$. Vot milline äss olen

    Pokker läheb rahulikult... alla , kõigile dets. algul ennustajatele et mängin iga päev ka paar MTT 40k$ guarateed... kui joppab seal siis teen ära, kui ei siis läheb dets. jan. Ma praegu mängin ainult PS ja 3+R keskendun pokkeri õppimisele, tahan jõuda uuele tasemele ja mitte ainult SNG vaid ka cash ja üldse igasugu pokkeri asja. Siis teenib palju raha ja jääb pensionile.
    Lisaks on paar muud ideed, mis nõuavad aega. 10 table PS, selle kõrvalt saab teha ja vaadata ja lugeda. Aga mingi hetk võtan uuesti FT ja PS koos. Kui olen natukene targem...

  15. #735

    Re: MTT SNG Grinder

    Vaatasingi juba, et mitu päeva vaikus olnud. Endal läheb ka täpselt samaoodi rahulikult...alla
    Edu uute jahimaade avastamisel ja et siis suur hitt ka ära tuleks MTT-lt

  16. #736

    Re: MTT SNG Grinder

    Tsitaat Algselt postitas Helmps Vaata postitust
    Vaatasingi juba, et mitu päeva vaikus olnud. Endal läheb ka täpselt samaoodi rahulikult...alla
    Edu uute jahimaade avastamisel ja et siis suur hitt ka ära tuleks MTT-lt
    tnx. proovime siis saada ülesse uuesti

  17. #737
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: MTT SNG Grinder

    Rahavahetused on keelatud ja paraku me kellelegi erandeid ei tee.

  18. #738

    Re: MTT SNG Grinder

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Rahavahetused on keelatud ja paraku me kellelegi erandeid ei tee.
    aa.. mõistlik, ok .

  19. #739
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: MTT SNG Grinder

    Kuidas kulgeb? 4 päeva vaikust selles blogis on küll harjumatu, ei võtnud 5 sekundit aegagi kui pärast järjekordsed põnevate aktiivsete päevikute läbikammimist ära tajusin, mis lugemata on jäänud. :P

  20. #740
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: MTT SNG Grinder

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Kuidas kulgeb? 4 päeva vaikust selles blogis on küll harjumatu, ei võtnud 5 sekundit aegagi kui pärast järjekordsed põnevate aktiivsete päevikute läbikammimist ära tajusin, mis lugemata on jäänud. :P
    Järelikult läheb *****sti.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES