Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 38 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 744
  1. #81
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    kas kuskilt seda prilliklaasi klaasi ei saa osta?
    liimiks monitori külge siis ei peaks prille kandma -.-

  2. #82

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    kas kuskilt seda prilliklaasi klaasi ei saa osta?
    liimiks monitori külge siis ei peaks prille kandma -.-
    See pole paha idee. Sihukese monitori ostaks isegi, kus oleks selline klaas ees

  3. #83
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas mahoumori Vaata postitust
    See pole paha idee. Sihukese monitori ostaks isegi, kus oleks selline klaas ees
    Kas on kohe tuntav vahe prillidega?

  4. #84
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    +1 küsimusele, kirjelda 8 tundi järjest arvuti taga istumise lõpptulemust koos ja ilma prillideta? Ise maadlen ka silmade kuivamisega.

  5. #85

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Kas on kohe tuntav vahe prillidega?
    jah. Mul on prillid kontoris, kodus ei ole. Kodus olen läpaka peal ja tunnen kui silmad väsivad ära. Neid prille kasutavad paljud grinderid kusjuures. Mulle soovitas neid MI_turtle. Isegi kui need prillid aitavad natukene on see natukene parem, kui mitte midagi Nad on väga mugavad ka. Teevad nagu värvid pehmemaks, kõik ei ole kollane vaid pehmem...
    Ma arvan, et igasugune abi mis on su kehale hea, kui oled nii kaua arvuti taga on + EV pikas perspektiivis

  6. #86

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Kust neid prille osta saab?

  7. #87
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Mul on ka juba väga kaua olnud lihtsalt arvutiprillid ju ta sama asi põmst on.
    Silmad ei väsi ja pea ei valuta varasemaga võrreldes nii palju = +EV.

    /Ostetud standard prillipoest ja ca 1,5k (0 id obv).

  8. #88

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas LuuK Vaata postitust
    +1 küsimusele, kirjelda 8 tundi järjest arvuti taga istumise lõpptulemust koos ja ilma prillideta? Ise maadlen ka silmade kuivamisega.
    Ma ei mäletagi :) Praegu ei ole mingeid probleeme. Ma ei mõtle sessi ajal nüüd silmadest ja ei pane prille tähelegi. Lisaks on värvid soojemad prillidega.
    Põhi asi oli mul, et vahel hakkas pea valutama. Ära ka väsisid ja siis lähevad kuivaks, kuna ei pilguta piisavalt, vist. Mul on tilgad ka olemas, kui mõnikord vaja läheb, aga harva.
    Ma usun, et saad need prillid tagasi ka saata, kui sa mingit vahet ei näe. Aga mina oma kogemusest ütlen, et igati hästi kulutatud 2000 krooni!!

    Naljakas lugu:

    Mängisin kodus ja pea hakkas valutama, natukene. Siis rohkem ja rohkem. Mõtlesin et lõpetan sessi, aga laudu oli veel oma 15 tükki lahti ja kuhugi minna ei saa. Asi lõppes sellega et oksendasin ja mängisin pokkerit reaalselt samaagselt Oksendan ära siis paar klõpsu, siis oksendan veel ja paar klõpsu veel Ei ole kerge olla pokkeri mängija.
    Peale seda hakkasin ka otsima lahendusi, et poleks häirivaid faktoreid nagu oksendamine Prillid aitasid, pole viimased hmm... 3-5 kuud pea valutanud arvuti taga. Alates kui sain prillid. Esimese päeva harjud ja siis super
    Viimati muudetud mahoumori poolt : 07.10.10 at 12:03

  9. #89

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas Äll Vaata postitust
    Kust neid prille osta saab?
    http://www.gunnars.com/index1.php

    ma tellisin sealt. Nad toodi nii kiirelt mulle ukse taha, et uskumatu kohe. Ma ei mäelta kui kaua, aga ikka väga kiirelt .
    Super support seal.

    Ja usun, et tavalised kaitse prillid prillipoest ka aitavad mulle lihtsalt soovitati neid. Ja kui käisin prillipoes neid küsimas, siis 4 poest vaadati mind nagu mingit arvuti nohikut ja taheti lihtsalt kollased klaasid mulle panna

  10. #90

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas LuuK Vaata postitust
    +1 küsimusele, kirjelda 8 tundi järjest arvuti taga istumise lõpptulemust koos ja ilma prillideta? Ise maadlen ka silmade kuivamisega.
    ise kasutasin aastaid tagasi läätseid... no ja ei kannatanud kahtegi tundi arvuti taga istuda... tavaliste prillidega (hetkel -6,5) võin istuda tunde/päevi ei mingit probleemi... ja kui loen siin teiste komme et prillidega parem, ju ta siis nii ka on - nüüd kõik prille ostma :)

  11. #91
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    kui keegi on googeldadnud nende prillide kohta ja mingeid huvitavaid uuringuid leidnud siis postitage siia kh

  12. #92

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas mahoumori Vaata postitust
    http://www.gunnars.com/index1.php

    ma tellisin sealt. Nad toodi nii kiirelt mulle ukse taha, et uskumatu kohe. Ma ei mäelta kui kaua, aga ikka väga kiirelt .
    Super support seal.

    Ja usun, et tavalised kaitse prillid prillipoest ka aitavad mulle lihtsalt soovitati neid. Ja kui käisin prillipoes neid küsimas, siis 4 poest vaadati mind nagu mingit arvuti nohikut ja taheti lihtsalt kollased klaasid mulle panna
    Tänks

  13. #93

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    olen hädas selle uue PS.ee ja tableninja ja table themega ja PT3 HUDiga, see ei ole nii hea kui HM oma...
    Peab vist ostma holdem manageri ka, aga ei saa kuna ennem peab ID kaardi skännima sisse ja saatma ära, et saada raha MB täna vist ei tule mängust midagi välja.

  14. #94

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Ostan endale ka prillid :D

    oi traaa.....
    shipping on valus




    Subtotal:
    $189.00
    Shipping:
    $59.95
    New Total:
    $248.95
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 07.10.10 at 18:08

  15. #95

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Ostan endale ka prillid :D

    oi traaa.....
    shipping on valus




    Subtotal:
    $189.00
    Shipping:
    $59.95
    New Total:
    $248.95
    aga kui homme FedEx tüüp on ukse taga, siis tead mille eest maksid

  16. #96

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas mahoumori Vaata postitust
    olen hädas selle uue PS.ee ja tableninja ja table themega ja PT3 HUDiga, see ei ole nii hea kui HM oma...
    Peab vist ostma holdem manageri ka, aga ei saa kuna ennem peab ID kaardi skännima sisse ja saatma ära, et saada raha MB täna vist ei tule mängust midagi välja.
    ajab sita keema küll, mulle ei meeldi vigase setupiga mängida

  17. #97

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tabelninja Setup aknas "Pokerstars(R) install folder vajuta kolmele punktile ja otsi C:\Program Files\PokerStars.EE

    Peale seda hakaks mul tabelninja tööle

  18. #98

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
    Tabelninja Setup aknas "Pokerstars(R) install folder vajuta kolmele punktile ja otsi C:\Program Files\PokerStars.EE

    Peale seda hakaks mul tabelninja tööle
    ma olen seda proovinud... kas sul BB näitab on screen display?

  19. #99

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Ei näita

  20. #100

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
    Tabelninja Setup aknas "Pokerstars(R) install folder vajuta kolmele punktile ja otsi C:\Program Files\PokerStars.EE

    Peale seda hakaks mul tabelninja tööle
    mul sama probleem aga kui valin seal pokerstars.ee siis tuleb üldse ERROR sinna lahtrisse

Lehekülg 5, kokku 38 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES