Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 38 EsimeneEsimene ... 4567816 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 744
  1. #101

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    no siis on p****

  2. #102

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    ma proovin suhelda tableninjaga ja ka tiltbusteriga, vaatame mis nad ütlevad

  3. #103
    Grinder Kasutaja MartinGarcia avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    517

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Uskumatu vend oled.Edu igaljuhul!

  4. #104
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Päevik kogub tuure sisse tõepoolest!

  5. #105

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Kõige huvitavam asi üldse lugeda. Võiks rääkida rohkem oma olekust ja asjadest sessi ajal. Põnevamad käed jne. :) HAIGELT äge oleks :)
    Aga ilma selletagi sitaks põnev päevik ja edu eesmärgi täitmisel. (Y)

  6. #106
    Grinder Kasutaja MartinGarcia avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    517

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    mis kasutajaga grindid?

  7. #107

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    VII 2 SNG
    BR: 5,188.5 $
    Täna siis tegin ühe 45 man ja ühe 18 man et testida PS.ee ja teisi progresi. Fail pole ideaalne. PS.ee support ka kahjuks ei ole veel PS.com suppordi tasemel. Aga juu neil on praegu vähe inimesi, loodame, et mone aja pärast on ta sama hea. Usun, et varsti saan vastused TN ja tiltbusterist.
    Parem oleks, kui homme saab täiega lasta SNG, muidu läheb mingiteks ulme 300 SNG päevas lopu spurdiks.

  8. #108

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Pokertracker 3 vs Holdem Manager

    Olen mõlemat kasutanud. (Lisaks ka Poker Copilot). Kasutasin pikalt PT3 ja olin sellega väga rahul. Nüüd kasutasin uuesti 15 päeva HM trialit ja midagi pole öelda HM on parem.
    Ostsin üle poole aasta tagasi PT3, kuna meeldis kujundus rohkem kui HM, muidu tundus kõik sama olevat. Kuid nüüd on HM ka sammu edasi astunud disaini osas. Mis puudutab HUD, siis HM on parem kindlasti kohe, lisaks peaks olema TN ka parem suhtlus Hm´il. Midagi pole teha HM on parem ja tuleb HM ka osta. just HUD on parem ja kindlam, kui mängid palju laudu. Lisaks läheb ta ise väiksemaks, kui laud läheb väiksemaks. Väikesed asjad aga suure tähtsusega, kui mängid palju laudu.

  9. #109
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Ostan endale ka prillid :D

    oi traaa.....
    shipping on valus




    Subtotal:
    $189.00
    Shipping:
    $59.95
    New Total:
    $248.95
    Need odavamad ja stiilsemad http://www.tamectrade.ee/?lang=est&m...&tk=57&prod=11

  10. #110

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Sry, aga need küll stiilsed ei ole
    • Kollased PC raamid ja klaasid (100% UV kaitse)
    • Põrutuskindlus (kukkumine)
    • Kriimustuskindlad
    • Mitte higistuvad
    • Kaal 28g
    • Prillidega kaasa tasuta kaelapael !
    • EN166, EN172

    et ainult kollastest klaasidest ei piisa.

    GUNNAR’s lens technology platform is patent pending covered by multiple patent claims and has been independently studied in multiple optical laboratories.

    http://www.gunnars.com/technology/

    aga noh tasuta kaelapael, siis voib moelda kull....



    Designed using advanced computer algorithms,
    fRACTYL lens geometry mimics nature by focusing light. The highly wrapped configuration creates an ocular microclimate trapping in humidity and blocking out evaporative air currents.

    http://www.gunnars.com/technology/fr...croclimate.php
    vaadatke paar videot ka
    Viimati muudetud mahoumori poolt : 07.10.10 at 20:23

  11. #111
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    väga huvitav prilli teema ning pani ennast mõtlemagi soetama neid, kuigi tahaks teada kas point on üks , et klaas kollane ning lasta silma kergemalt vaadata, või mis siiski vahe on neil ülikallitel ning odavatel kaitseprillidel mille eesmärk on siiski kaitsta silmi millegi silma lendamise eest. et kas teevad sama töö mis need teised ülikallid prillid
    sest et siiski eesmärk neil kallimatel, et silma väsimust vähendada, et kas see kaitseprill sama töö teeb.

  12. #112

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas soouni Vaata postitust
    väga huvitav prilli teema ning pani ennast mõtlemagi soetama neid, kuigi tahaks teada kas point on üks , et klaas kollane ning lasta silma kergemalt vaadata, või mis siiski vahe on neil ülikallitel ning odavatel kaitseprillidel mille eesmärk on siiski kaitsta silmi millegi silma lendamise eest. et kas teevad sama töö mis need teised ülikallid prillid
    sest et siiski eesmärk neil kallimatel, et silma väsimust vähendada, et kas see kaitseprill sama töö teeb.
    vaata nende kodukal ringi ja vaata googles ka ning proovi leida parim kaitse oma silmadele. Ma sain teada gunnaritest ja uurisin ise ka lisaks. Nüüd on mul need käes ja kordagi pole tagasi vaadanud. Ma panen enda poolt selle prilli teema lukku, kuna koik info on netis olemas, miks on need super head. Lisaks olen ise kasutanud ja no on super. Sa tunned vahet paari tunniga kui oled ilma prillideta arvuti taga... Iga hea asjaga on nii, vahet tunned siis kui lähed vana asja juurde tagasi...
    Ja hea kui keegi ostab need, katsetab ära ja annab siin teada, et mis kes kus...


    NB. ma ei ütleks et need ülikallid on . Ülikallid on sinu silmad

  13. #113

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Täname kirjutamast.

    Kahjuks PokerStars ei paku toetust kolmandate isikute poolt loodud laua
    teemadele. Kuna teemad on allalaetud teistelt lehekülgedelt ei kuulu nad
    meile. Kuid tõepoolet suure tõenaosusega nad ei tööta uues .EE versioonis ja
    vajavad vahetamist, kui siiski soovite jätkata mängimist oma laua teemaga
    (millega olete harjunud) peate teema loojatega ise ühendust võtma.

  14. #114
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Cool Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    shipping on valus
    Huvitav, mul kirjutas: "You are eglible for free shipping". Ära veel ei tellinud, aga tuleb see asi ära teha.

    Teemaalgatajale vabandused OT pärast ja loodame, et saad oma eesmärgid täidetud

  15. #115

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    MB krediitkaardiga ei lase maksta, seega homme vms teen virtuaalse kaardi ja üritan sellega plekkida...


    või samas peaks mõnda eesti prillipoodi külastama, ehk on seal midagi sarnast saadaval ?

    kuigi need 100 eek arvutiprillid pole obv head :D

  16. #116

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Kõik jutud on teretulnud, räägime nendest ja kui saab seisukoht parlamendi poolt vastu voetud ja infot saab ka mujalt selle kohta siis votame uue teema, mis meid huvitab. Muidu raagime uhest asjast kaua aega ja teised ponevad asjad jäävad puudutamata. Muidu on nagu enamus foorumeid: pikalt seletatakse lahti ja siis keegi veel ärkab pärast 20 page ja küsib mingi asja millele on juba vastus olemas. Pointless ju Kes aga saab kätte prillid ja ise katsetab siis see saab kirjutada, kuna see on uus põnev info.

  17. #117

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Ma võtan oma seisukoha prillide kohta
    1. Silmad või peavalu, osta need prillid
    2. www.gunnars.com saad infot ja tellida sealt
    3. mina isiklikult väga soovitan ja kiidan neid, otsisin ise netist kaua, et leida parimaid mida saab, sa võid sama teha
    4. Hind 2500.- umbes, palju? Ei ole
    5. Tuleb sitaks kiiresti koju kohale.

  18. #118
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Iga asjaga on nii, et kvaliteet maksab. Hind tulebki sellest, et seda on testitud/uuritud/teadust kasutatud. Poest saad lihtsalt vildikaga kollaseks värvitud klaasid 250.- eest.
    Viimati muudetud PokerDevil poolt : 07.10.10 at 23:14

  19. #119

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    tiltbuster.com theme töötab


    Hey hey

    Hehe, lets take a look! Smiley

    I think I have a solution. 2 steps.

    Find the shortcut you use to open PokerStars, right-click it and choose "Properties" (bottom option). Then a window will open where you can see the location of your new Stars software.

    Mine looks like this:

    C:\Programmer\PokerStars\PokerStarsUpdate.exe

    Copy the path, except for "PokerStarsUpdate.exe". In my case:

    C:\Programmer\PokerStars\

    Now run the Raven installer and use that when it asks for path.

    Now the theme should be installed.


    Should work, but will probably not make the "Stars modded" shortcut. If it is missing, here is how you make one:

    Find the shortcut you open PokerStars.
    Copy/paste it so you have 2.
    Rename the new one "Stars modded".
    Right-click it, choose "Properties".
    Remove "Update" from the path. For me it looks like this:

    C:\Programmer\PokerStars\PokerStars.exe

    Press "Apply"/"Save".

    Now you have a working "Stars modded" icon and should be ready to play.


    Ill try to find an easier solution, but might take a while. Good luck, and let me know if it works, eh?

  20. #120

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus



    Algus II, olen üle 1000 SNG teinud ja BR +2,2k$ umbes, pluss 9850 FPP (150$)
    Olen rahul, aga oleks pidanud rohkem mängima. Raskem on kui arvasin üle 200 SNG saada päevas. 100 on köömes. Aga üle 175 hakkab juba raskeks minema, eriti kui ei ole hea kaardi jooks.
    Rake olen maksnud siis mingi 1k$ karm
    Kandsin välja u. 200 $. Ostsin HEM. ja tahtsin BR saada 5k$ peale, ilus vaadata.
    Selle kuu lopuks siis veel üle 5000 SNG teha 24 päeva. Läheb raskeks ja annan endast parima.
    Mängud 45 man - 12$, 27$, 38$
    180 man - 3.3$ +R, 7.7$ 12$, 36$
    Hakkan päevi tagasi lugema, kuni saavutan 0 Esimene päev täna on siis 24.

Lehekülg 6, kokku 38 EsimeneEsimene ... 4567816 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES