Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 38 EsimeneEsimene ... 5678917 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 744
  1. #121

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    faking äge blog. jälle asi juures, mida lugeda. ja edu sulle ka. kui viitsid, võid enda mõned käed ka vahest ülese lasta :) just arutamiseks. keep up with good work

  2. #122

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
    faking äge blog. jälle asi juures, mida lugeda. ja edu sulle ka. kui viitsid, võid enda mõned käed ka vahest ülese lasta :) just arutamiseks. keep up with good work
    Ma praegu tegelen HEM HH sisse saamisega õnneks/kahjuks viimased 2000 SNG umbes. Aga mõnikord, kui mul 200 SNG tehtud päevas (või rohkem) ja viitsin veel pokkerist mõelda siis ma otsin midagi põnevat.
    tund aega veel siis saab alustada, loodame. TN peaks ka funkama nüüd

  3. #123

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    24 päeva järel - 0 SNG
    23 päeva järel - 0 SNG
    Ütleme nii, et oli vaja muud teha, kui pokkerit mängida
    Mul on tehtud sobraga väike bet ka. Alustasime seda enne oktoobrit. 1k$ maksan kui ma ei tee okt. lopuks 7500 SNG ära. Tema maksab mulle, kui tema ei tee oma SNG arvu okt. lopuks täis. Ma olen teinud praegu 2309 SNG HEM järgi. 5191 SNG on vaja teha veel see kuu. ( Voi üks päev lisaks, kuna TN ei toiminud vahepeal meil molemal.)
    Ise olen viivitanud ja nüüd tuleb hakata grindima...
    Et teha ära veel see kuu 5191 SNG, pean ma päevas mängima 236 SNG iga päev kuni kuu lopuni. Mu rekord päevas oligi mingi 235-250. Niiet järgmised 22 päeva 235.95 SNG päevas. Karm, juba tean ette.
    Kui lopetan selle kuu tugevalt voib juhtuda, et teen ka 175 000.- krooni ära. (kokku umbes 6500 SNG + RB) Loodan, et variance aitab mind ja loodan, et 27$ 36$ ja 38$ suudan näidata profitit
    Nüüd selgitame välja, kas olen grinder voi ei

  4. #124

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Hakkab pihta, TN NG opener reg. ainult esimese. St. mul on 12$, 27$ ja 38$ 45 man ja ta reg. ainult esimese mis ilmub PS.ee torunament filtri juures. Max per cycle on 3... ei hammusta prageu katki ja ma ei saa hakata jälle uurima, kuidas korda saab, see votab liiga palju aega. Peab siis käsitsi 30 table mängides 236 korda registreerima...

  5. #125
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    lol ma ei imestaks kui mahoumoril on mingi bring-your-friends-and-get-50$ diil gunnars.com-iga

  6. #126

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    lol ma ei imestaks kui mahoumoril on mingi bring-your-friends-and-get-50$ diil gunnars.com-iga
    Ma motlesin paar päeva tagasi ka, et oleks voinud midagi sarnast teha. Samas isegi 10 korda 50$ ei tee mind rikkaks, rohkem teenib grindides . Aga oleks voinud selle 50$ ikka tasku kuidagi saada ja jäätist osta...

  7. #127
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Question Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Kui mul Starsis konto oleks, saadaks selle vihje eest küll jäätiseraha
    Viimane küsimus prillide kohta: miks sa valisid just selle mudeli (halogen), seal tundub enamus on sama tehnoloogiaga jne tehtud?

  8. #128

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Kohe saab 236 SNG tehtud hetkel -2k$ ja olen 1/25 36$ 180 man

  9. #129

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    hea töö:)

  10. #130
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    lol, solid l6puspurt oli t6esti. wp!

  11. #131

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas LuuK Vaata postitust
    Kui mul Starsis konto oleks, saadaks selle vihje eest küll jäätiseraha
    Viimane küsimus prillide kohta: miks sa valisid just selle mudeli (halogen), seal tundub enamus on sama tehnoloogiaga jne tehtud?
    tehnoloogia peaks olema neil koigil samasugune. Ainuke vahe on see, et osad on valge klaasiga. Need on moeldud neile kellel on vaja värvidega töötada (disainer). Valisin, kuna sellel hetkel meeldisid disaini poolest koige rohkem

  12. #132

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    22 päeva järel
    235 SNG + 825.46 $
    BR 5,825.46 $

    HEM ja SC molemad näitavad, et 235 SNG ju peab siis neid uskuma.
    Esimene 36$ 180 man voit on magus , oi kui magus
    Ja magus on ka lopuga teenitud 2.8k$, mis pani paeva plussi 800 $
    Lauad tuleb lopus lasta 31 peale. Kuna 38$ ja ka 27$ nouavad natukene rohkem tähelepanu. Eks vaatab kuidas minema hakkab.

  13. #133

    Wink Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Oled selle nädala tournament leaderboardis esikohal:D

  14. #134

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    solid


  15. #135
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Dzuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    445

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Ulme vend, keep up the good work

  16. #136

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas raaids Vaata postitust
    Oled selle nädala tournament leaderboardis esikohal:D
    Ma mõtlesn, et mingi aeg võiks mängida terve kuu tournamente ja proovida kuu lõpuks topis olla... aga usun, et teen seda järgmine aasta.

  17. #137

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    natuke alla 230 SNG + 933.3$
    BR 6758.76 $ ( +100$ stellar)

  18. #138
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Sick human indeed. Loodan et tuleb ikka su eesmärk ära see kuu :D

  19. #139

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Mida soovitaksid algajale mtt sng õppijale? Pushbot chart, icmi tundma õppida, tundub loomulik olevat. Aga missuguseid videosid, artikleid, foorumipostitusi veel lisaks ? Kõik soovitused teretulnud :)


    Päevik muidugi kena ja eesmärk kah. Loodame, et läheb nii nagu soovitud :D
    Viimati muudetud Helmps poolt : 12.10.10 at 06:22

  20. #140

    Talking Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas Helmps Vaata postitust
    Mida soovitaksid algajale mtt sng õppijale? Pushbot chart, icmi tundma õppida, tundub loomulik olevat. Aga missuguseid videosid, artikleid, foorumipostitusi veel lisaks ? Kõik soovitused teretulnud :)


    Päevik muidugi kena ja eesmärk kah. Loodame, et läheb nii nagu soovitud :D
    Pushbot chart on väga oluline, et oma algne range paika panna. Hiljem hakkad sa seda muutma, vastavalt sellele, mis olukord on lauas. Sa ei saa ainult tabeli järgi mängida, aga tabel aitab sul algse range paika panna ja sealt lähed edasi. Tabel annab ka kindluse, et teed midagi õigesti.

    Artiklid, foorumid. Usun, et foorumitest ei õpi väga palju. Foorumitest saad infot, kust infot saada. Sa kunagi ei tea, kes on foorumis info andjaks. Pole lugenud veel ühtegi artiklid, mis on väga palju mu mängule juurde andnud. Samas artiklid ja foorumid võivad sind motiveerida küll.
    VB. on hoopis artiklite ja foorumite probleem selles, et need on tasuta. Tasuta infot ei hinnata väga. Loetakse läbi ja sinna ta jääbki. Jah see võib see probleem nende foorumite ja artiklitega olla...

    Tasulised Pokkeri saidid. Olen ise kasutanud neid. floattheturn, bfizz11, rainmanpoker. Olen maksnud selle eest raha ja olen saanud igalt poolt palju abi. Praeguseks olen lõpetanud kõik subscriptionid. Kui sa oled maksnud, siis hindad infot rohkem ka. Pokervt.com hakkan järgmisena vaatama vb.

    Coach. Kõige parem variant. Võimalik on saada parimad MTT SNG (cash samamoodi) mängijad sind õpetama ja sinu mängu üle vaatama. Mul ei ole kahju maksta 100$ tunni eest parimale, kes tegeleb minuga. Kui su BR ongi 300$ siis on muidugi raske kohe palgata kedagi. Aga vb. leiad kellegi hea ka 50$, kes õpetab madalamaid limiite. twoplustwo sealt leiad. Vb. ka mõned eestlased õpetavad. Tähtis on vaadata, kas nemad ka teenivad, mitte ainult teoreetikud kes ise ei mängi...

    Volüüm,volüüm,volüüm
    hea oleks ka oma mängu kord nädalas üle vaadata, aga ma olen liiga laisk.

    TILT tilt on -EV ja kui sul seda kasvõi natukene on, siis kaotad raha. Mida paremini sa pokkerist aru saad, seda vähem sul tilti ka tuleb minu arvates. Lisaks kui mängid BR raames, ei tule ka suurt tilti.
    Miks on Phil Ivey parim?? Ta ei tilti kunagi ja kasutab ära enda kasuks, kui teised tiltivad, lisaks on tal päris suur BR ka üle 100 milli, kui ma ei eksi(arvatavasti eksin aga artiklist või foorumist lugesin )...Eelmine all in AA vs QQ vastu kaotades ei tohi sinu järgmist otsust mitte kuidagi mõjutada.

    Pokkeris on tegelt neid tegureid ikka jube palju. Need olid vaid mõned, mis tulid hetkel pähe. Ja kuna sa mängid seda mängu raha peale, siis iga tegur mõjutab palju sa raha teenid või kaotad. Mida parimini valdad kõiki tegureid seda rohkem raha teenid pikas perspektiivis.

    Tähtis on hoida ennast ka selles "pokkeri keskkonnas", et oleksid motiveeritud jne. Coach, videod, foorumid ja artiklid hoiavad sind seal. Kuid põhiline on mängida palju mänge. Kõige paremini motiveerivad inimest tulemused. Ja kui oled 2000 SNG brake even, siis palka coach ja see motiveerib sind edasi järgmised 2000 SNG mängima. Jah, kui teil on halb variance või brake even terve kuu olnud, siis palka coach või osta mingi treening saidi subscription või vaata ise oma mängu üle. Hea aeg õppimiseks on siis, kui sa ei tunne end pokkeri jumalana

Lehekülg 7, kokku 38 EsimeneEsimene ... 5678917 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES