Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 38 EsimeneEsimene ... 789101119 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 744
  1. #161

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus


    homme tahan jälle pikema sessi teha. Eilsest olen veel väga väsinud täna läks siis jälle natukene ülesse... homme proovin 200 SNG lainele uuesti jouda

  2. #162

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    grinderi elu ei ole kerge

  3. #163

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    ei ta ole, eriti veel taoliste tsällensite käigus:

    http://forumserver.twoplustwo.com/54...9/index18.html

  4. #164

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    ei ta ole, eriti veel taoliste tsällensite käigus:

    http://forumserver.twoplustwo.com/54...9/index18.html
    ohh aitäh selle lingi eest. Nüüd tuleb ise ka rohkem mänge sisse saada. Täna teen vb. 25,26 lauda ja jälle kõik limiidid. Huvitav arutelu on seal 45 man kohta PS ja FTP. Mis te arvate, kas 45 man PS on surnud?? Või saab sealt väga väikest tulu?
    Kus ja mida on siis kõige kasulim SNG grinderil mängida?

  5. #165

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas mahoumori Vaata postitust
    ohh aitäh selle lingi eest. Nüüd tuleb ise ka rohkem mänge sisse saada. Täna teen vb. 25,26 lauda ja jälle kõik limiidid. Huvitav arutelu on seal 45 man kohta PS ja FTP. Mis te arvate, kas 45 man PS on surnud?? Või saab sealt väga väikest tulu?
    Kus ja mida on siis kõige kasulim SNG grinderil mängida?
    Mina soovitaks party pokkerit,softiga harjub kh kiirelt-ainuke miinus see ,et võib tulla ,et connection lost kuid peale seda on ise kohe tagasi tulnud,mul mingi 2x juhtunud nii aga rahaliselt pole kannatanud selle pärast veel.

  6. #166
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Miks täpsemalt siis party poker ?
    Jooksevad tihti/traffic ? mis sngd täpsemalt ? rake ? boonused ?

    Lisaks qudu 45manid ei ole veel üleni surnud.. kannatab täise mängida küll muidugi on väiksem ROI võrreldes 20kuud tagasi vms.

  7. #167

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas Lukken Vaata postitust
    Mina soovitaks party pokkerit,softiga harjub kh kiirelt-ainuke miinus see ,et võib tulla ,et connection lost kuid peale seda on ise kohe tagasi tulnud,mul mingi 2x juhtunud nii aga rahaliselt pole kannatanud selle pärast veel.
    ära soovita parem. rake on suur, traffic väike, struktuur oli ka mäletamist mööda üpris pask.

  8. #168
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    minu meelest on 45man turbod suht surnud võrreldes aasta tagusega. regisid täis ja mäng kuni finaallauani on ca 15-20 min. pikemaks läinud. st seda, et blindid on suureed ja finaallauas pole muud valikut kas AI v fold. mündivse.

  9. #169

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Vb. tuleb leida igast pokkeri toast kõige magusamad mängud ja siis mängida 25 lauda kokku. 10 lauda PS 10 lauda FTP ja 5 lauda siis Party poker.

  10. #170

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Paha on mängida mitut erinevat klienti multitabledes. Proovisin kunagi cashi nii mängida - väga väga ebamugav

  11. #171

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    mingi -400$ täna 1000 SNG downswingi sai täis.
    Väga igavaks läheb. Ei jaksa rohkem võtta neid flippe Tahaks mängida vahelduseks teisi mänge ka. FTP 90 man ja 45 man tunduvad põnevad. Aga ma ei proovi neid mänge enne, kui olen PS oma heateri leidnud ja BR vähemalt 6500$ peale tagasi saanud Eks igaüks peab otsima ja leidma omale sobiva mängu...See ei tähenda, et ma läheks PS ära Praegu lihtsalt ei jaksa enam flippida ja rivereid näha Raske (loe võimatu) on mängida mul 200 mängu kui kaotad koguaeg. Aga juu see käib asjaga kaasa... Mind väga huvitab mida teeb "ihaterivers" teistmoodi, kui mina, et ta teenib 4$ mängust. Mina vaevalt 2$.

  12. #172

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Vb. ongi hea õppida uut mängu ja seal natukene värskendada end... siis tuled tagasi vaatad uue pilguga. Leiad enda jaoks kõige parema lahenduse ja $/H pluss variance suhte.

  13. #173

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas g00000se Vaata postitust
    Paha on mängida mitut erinevat klienti multitabledes. Proovisin kunagi cashi nii mängida - väga väga ebamugav
    sul on õigus...

  14. #174

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    vb. keegi räägib natukene full tilti 90 man ja 45 man. Palju saad tunnis mängida, palju ROI jne.

  15. #175

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas mahoumori Vaata postitust
    mingi -400$ täna 1000 SNG downswingi sai täis.
    Väga igavaks läheb. Ei jaksa rohkem võtta neid flippe Tahaks mängida vahelduseks teisi mänge ka. FTP 90 man ja 45 man tunduvad põnevad. Aga ma ei proovi neid mänge enne, kui olen PS oma heateri leidnud ja BR vähemalt 6500$ peale tagasi saanud Eks igaüks peab otsima ja leidma omale sobiva mängu...See ei tähenda, et ma läheks PS ära Praegu lihtsalt ei jaksa enam flippida ja rivereid näha Raske (loe võimatu) on mängida mul 200 mängu kui kaotad koguaeg. Aga juu see käib asjaga kaasa... Mind väga huvitab mida teeb "ihaterivers" teistmoodi, kui mina, et ta teenib 4$ mängust. Mina vaevalt 2$.
    ma saan aru, et ihaterivers on parem minust, las ta olla aga et kohe rahas see väljendub kahe kordselt . Sellest ei saa aru kust see tuleb.... nagu eelpool on kirjutatud, et mingist ajast on kõik head mängijad laua ümber ja kõik käivad all in standard kätega vaheldumisi, et kust see nii suur vahe tuleb

  16. #176
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Hey,

    FullTildis sngsi grindida minu arust mõttetu, 90manid kestavad lihtsalt niiii kaua, et su dollar per hour on lõpuks mõttetu ja lisaks saab max aind 16 lauda mängida seega full tildil pole eriti häid pooli.


    /plz, edit old posts vms iga minut uus suht spämmimine imo, 5 posti paari minutiga ...
    sinu päevik küll aga see pole siin msn
    Lihtsalt minu arvamus.. no hard feelings.

    Ning ihaterivers on üldse 180mani maailma parim, eriti 3$rebuydes kus tal ikka räme roi. Geenius

  17. #177
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    FTP-s väiksema liikluse ja 16 max laua tõttu tõenäoliselt sellist grindi teha ei õnnestu kui Starsis. 3.30 ja 6.5 90-man on suuresti tõsiseid doonoreid täis, seal peaks üsna ulmelist ROI-d heal mängijal näidata olema võimalik. 45-man ja kõrgema BI-ga 90-man on obv regularidest pungil.

  18. #178

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus


  19. #179
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Ilus

  20. #180

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    See on vist päris variatsioonikas mäng.

Lehekülg 9, kokku 38 EsimeneEsimene ... 789101119 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES