Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 744

Niitvaade

  1. #6

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
    Et siis näiteks 11+1, 20% ROI, 6250 mängu, 200 mängu päevas keskmiselt?

    Miks sa nii suurt volüümi tahad teha? Suht killer ju, kas ROI ei hakka kukkuma sellise asja peale?

    Aga ma soovitan, et kui sa tõesti tahad mingit actionit, siis tee prop bet, ehk keegi betib su vastu:)
    Kui mul on umbes 20-25 lauda siis hakkab igav, samaaegselt vaatad mingit muud saadet jne. Antud hetkel on minu jaoks ideaalne 33-35 lauda , siis saan ainult ühele asjale keskenduda. Ja miks nii suur volüüm??, ma oleks õnnelik kui mängu pealt teeniks 5 $ ja ma peaks mängima 3000 SNG, aga ajad on karmid ja tuleb mängida jõhkralt, et teenida raha. Tänapäeval teenib MTT SNG raha see, kes mängib palju mänge kuus. Muidu on variance tappev ja kui mängid vähe neid siis ei pruugi sa valgust nähagi tunneli lõpust.

    Halval päeval tuleb umbes 7,8 mis-clicki ( ei keskendu piisavalt ja 95% mis-clickid on SNG algusfaasis) , heal päeval 1,2 ja ma ei usu, et ma väga palju parememini mängiksin 20 lauaga 180 ja 45 man'e.
    Kuid iga päev 200+ mängu 30 päeva järjest, see võib raskeks minna. Praegu olen 3,4 päeva järjest teinud 200-250 mängu aga eriti lahe ei ole kui variance ei ole sinu poolt . Niiet 30 päevast peaks vähemalt 25 kütma 250 mängu... Ja kunagi ei või nende 180 man peale kindel olla , nad passivad vaikselt nurgas ja siis tuleb järsku 3k$ päev, aga neid päevi oleks vaja siis 5 tükki
    Täna teen ühe 200 SNG sessi ja siis panen alguse paika. Kirjutan täpsemalt, mis varustus ja mis tehnikaid, palju alguse BR jääb, FPP jne.
    BR. mul on muidu 3k$ (üle selle olen välja kandnud), usun et see on piisav, kuid vahel kui on läinud alla 1000$ siis on küll nagu, et oioioi kes hakkab mind stake'ima eile oli BR mingi 2500$
    Niiet võib juhtuda, et varsti olen busto ja hakkan taguma uuesti 2.2 doltsisi 180 man
    Viimati muudetud mahoumori poolt : 30.09.10 at 12:21

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES