Tsitaat Algselt postitas paradigmlost Vaata postitust
edu grindimsega!
mind paneb imestama see, et kui mängida ca 25-35 turbo sng-d korraga, see tähendab ju täiesti robotlikku mängu- ei mingit vastaste jälgimist/note´si jm. Kuidas sa 12/27$-si nii suurelt biidid, keskmine tase on ju kyllaltki hea- kõik teevad suht sarnast mängu..?
Kusjuures kui lased end autopiloodile, siis võib nii juhtuda jah, et oled C-3PO.. autopiloot võib ka juhtuda, kui pole nt. sügavale jõudnud mingi paar tundi, kukud alati mingi bubble's välja siis kaob ka nagu isu ära ja lülitad end autopiloodile jne. Pead hoidma asja enda jaoks huvitavaks ja minu jaoks final table on alati huvitav, eriti kui saan suure stacki
Mul on süsteem nii: 30 inch Display, lauad on stackis üksteise peal max.suurus, kui BB on 600 vajutan nuppu ja see laud on paremal nurgas. Põhi liigutused algavad siis ja hiljem final tables, seal on vaja tähelepanelik olla ja mõelda, teha üllatusi vastastele...
Ma alles alustasin 27 doltsistega, 12 180 man olen varem ka mänginud... ja häid mängijaid on tõesti palju, aga sa pead olema nendest lihtsalt parem , kui vastane on hea siis sa tead samas ka mida ta teeb ja sa saad sellele reageerida. Tähelepanelik tuleb olla ja ilma HUD olen ma pekkis, kuna üle 6 laua eriti jälgida ei jõuaks ja kui jõuan siis lisan mingi värvi koodi, üldjuhul note mingist käest nt. q3 CO 6 BB... aga proovin ka meelde jätta, tähtis on reg range paika panna ja siis oma K10o callida kui sinu käsi on tema keskmisest rangest tugevam.