Tsitaat Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
Mis su range on... Et mis kätega sa üldse lähed flopile 180manides
Kõik oleneb Nagu pokkeris ikka, oleneb positsioonist, mitu BB, mis vastased jne. Tähtis asi on olla tähelepanelik ja koguaeg panna vastaseid mingi range peale, kui sul on normaalne käsi ja blindid on juba kõrgemal. Kui keegi on normaalse VPiP, sarnaselt sinuga, siis mõtle, mida sina teeksid ja siis vastavalt reageeri vastasele.
meeldib varastada ja mulle meeldib reg. mängijaid ära callida
Kõrgemates limiitides on tähtis ka oma range'et tasakaalustada, niiet kui BB on 50 ja sul on rohkem kui 17 BB nt. sa oled CO või HJ siis K10s võid tõsta küll. All in foldid ja kui mahti saad siis vaatad, kes sinust on vasakul, et otsustada kas on õige tegu varastada blinde, et ei oleks liiga short keegi jne. Niiet seda ma praegu proovin ka... vaatab kuidas õnnestub. Ma ei ole ka pikalt nendel limiitidel olnud.
Ma kujutan ette, et muidu 27 $ ja kõrgemal sa ei saa oma AA piisavalt chipse, kuna kõik foldivad, sest teavad, et sul on nuts alati.
Flopile alguses ikka ABC pokker (blindid alla 50 ja üle) early AQ+ raise, paarid limp , 1010+ raise, middle AJ+, paarid limp, nt. 88+ raise. late AJ-A10, 44+ raise .... aga kõik ei ole nii täpne ja plaani/tabeli järgi, kõik on nagu umbes ja varieerub, mis on hea nt. mõnikord middle pos. raisin ka 66+ ja teinekord limbin 88. Üldjuhul 22,33,44 early foldin jne.