Tsitaat Algselt postitas Lukken Vaata postitust
Räägi mis raamatuid oled lugenud ja mida soovitad just sit`n`go`s ise olen oma 50daalasest bankrollist 30 maha mänginud,ning ise mängin party pokeris 10mehe 1tabel buy-in 1$(+0.20 fee) 3 saavad raha vastavalt 1.4$ 2.2,40$ 3.1,60$ olen tulnud 2 ja 3,kuid räägi kas sul on kindel tabel kh mis kätega mis faasis käitud,pokerstrategys vaatasin aga seal nii imelik see tabel ja pole eriti aega kh tabeli järgi mängida.Tänud
Jätan igaksjuhuks ka msn:lukken92@hotmail.com
hei Lukken. mitte et ma selle blogi autor olen kuid olles manginud omajagu SNGsid siis pean vajalikuks taas mainida:

1 - SNGdega saab (markimisvaarset) kasumit teenida ainult juhul kui neid aarmiselt suurtes kogustes mangida.

2 - pead suutma leida mangu, kus RAKE ei tapa kasumit. sinu poolt toodud naide, kus partypokkeris on rake 20% (1$+20senti) v6i siis veelgi hullem ehk (0.80$+20senti) mis teeks RAKE osaks tervelt 25%

seda, mis kaartidega ja kuidas mangida v6in sulle ise ka 6petada. mul vaba aega jagub :) aga k6igepealt tuleb taita punkt 1/2 n6uded, vastasel juhul puudub igasugune m6te.

*rake ei tohi kindlasti olla yle 10% - RUSIKAREEGEL!