Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 744

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    downswing on kestnud 500 mängu, niiet koigest kolm päeva järjest. Mul on kestnud ka 2000 mängu, see on siis 10 päeva. Upswingid kestsid umbes 750 mängu ( kuigi seal vahel mingi 200 mängu dowswingi, aga seda ei pane tähele, ühe sessiga mängid läbi )

    Ja selle 750 mänguga teenisin umbes 4000$ nüüd tuleb 250 BB ulatuses downswingi ( kui oled voitja mängija, minu keskmine buy in on alla 20$, niiet 5k piisav) ja downswing nt kestab 2000 mängu ( kestavad max. 3000 mängu kui oled voitja mängija) , siis algab upswing, mis kestab kestab nt. 800 sng ja selle ajaga teenisid 4800$ . Kokku teenisid sa 3550 mängu jooksul 9000$. ühe mänguga NENDEST 3550 mängust, teenisid sa 2,5 doltsi pluss RB.
    ROI 12,5 % kokku nende 3550 mängu kohta
    2,5 doltsi teenin mängust, tunnis teenin, kui mängin 30 lauda , siis 75$ + RB ( paned algus aja nt. 15.00 ja lopp 00.00 kui paned arvuti kinni. Kokku 9 H ja selle ajaga mangisid 270 mängu kokku ehk 30 mängu tunnis.)


    Seda koike saab omakorda nimetada ju ainult pokkeriks ainult upswing

    Sa valid mängu: vaatad kui swingi rohke mäng on ja palju seal teenida on voimalik. Õpid selgeks. Arvestad BR pluss alustad madalalt voi keskelt, et kaotused kohe suured ei oleks, oppimise aeg ikkagi. Mingi hetk saad aru ja hakkad ülespoole purjetama. Kui see mängu liik enam ei meeldi voi saab sealt liiga vähe raha. Liigud nt. cash HU ...
    Viimati muudetud mahoumori poolt : 14.10.10 at 10:35

  2. #2

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas mahoumori Vaata postitust
    downswing on kestnud 500 mängu, niiet koigest kolm päeva järjest. Mul on kestnud ka 2000 mängu, see on siis 10 päeva. Upswingid kestsid umbes 750 mängu ( kuigi seal vahel mingi 200 mängu dowswingi, aga seda ei pane tähele, ühe sessiga mängid läbi )

    Ja selle 750 mänguga teenisin umbes 4000$ nüüd tuleb 250 BB ulatuses downswingi ( kui oled voitja mängija, minu keskmine buy in on alla 20$, niiet 5k piisav) ja downswing nt kestab 2000 mängu ( kestavad max. 3000 mängu kui oled voitja mängija) , siis algab upswing, mis kestab kestab nt. 800 päeva ja selle ajaga teenisid 4800$ . Kokku teenisid sa 3550 mängu jooksul 9000$. ühe mänguga NENDEST 3550 mängust, teenisid sa 2,5 doltsi pluss RB.
    ROI 12,5 % kokku nende 3550 mängu kohta
    2,5 doltsi teenin mängust, tunnis teenin, kui mängin 30 lauda , siis 75$ + RB ( paned algus aja nt. 15.00 ja lopp 00.00 kui paned arvuti kinni. Kokku 9 H ja selle ajaga mangisid 270 mängu kokku ehk 30 mängu tunnis.)


    Seda koike saab omakorda nimetada ju ainult pokkeriks ainult upswing

    Sa valid mängu: vaatad kui swingi rohke mäng on ja palju seal teenida on voimalik. Õpid selgeks. Arvestad BR pluss alustad madalalt voi keskelt, et kaotused kohe suured ei oleks, oppimise aeg ikkagi. Mingi hetk saad aru ja hakkad ülespoole purjetama. Kui see mängu liik enam ei meeldi voi saab sealt liiga vähe raha. Liigud nt. cash HU ...
    moelge kui swingi rohke on nt. ainult Main Event Tournament pokkeris on väga suur osa sinu voitmisel ka onnel. Kas trehvab varianci positiivne tipp hetk täpselt sinu elu ajal Ma ei tea kui suur sample size peab olema, et WSOP Main Event graafiku saaks teha. (Ikka mitu korda voidad jne. ) Siis kes teeb selle sample size läbi saab öelda, et minu ROI on nt. 15 %, siis teenin iga Main Eventi eest 1500$. Pikas perspektiivis, ma ei tea ainult kui pikas Samas kui Main Event toimib iga nädal See teeb 52 Main Eventi aastas. Kokku investeerid aastas 520 000$, 10 aastat 520 Main Eventi ja 5,2 mil $
    Paar korda oled vast ikka cashinud 10 aasta jooksul...

  3. #3

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas mahoumori Vaata postitust
    moelge kui swingi rohke on nt. ainult Main Event Tournament pokkeris on väga suur osa sinu voitmisel ka onnel. Kas trehvab varianci positiivne tipp hetk täpselt sinu elu ajal Ma ei tea kui suur sample size peab olema, et WSOP Main Event graafiku saaks teha. (Ikka mitu korda voidad jne. ) Siis kes teeb selle sample size läbi saab öelda, et minu ROI on nt. 15 %, siis teenin iga Main Eventi eest 1500$. Pikas perspektiivis, ma ei tea ainult kui pikas Samas kui Main Event toimib iga nädal See teeb 52 Main Eventi aastas. Kokku investeerid aastas 520 000$, 10 aastat 520 Main Eventi ja 5,2 mil $
    Paar korda oled vast ikka cashinud 10 aasta jooksul...
    Ja selle koik teed graafikuks ja näed, palju parimad Main Eventi mängijad nädalas teenivad

  4. #4
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Tsitaat Algselt postitas mahoumori Vaata postitust
    Ja selle koik teed graafikuks ja näed, palju parimad Main Eventi mängijad nädalas teenivad
    Mine ruttu magama

    Segane sell

    Ja GL laudades

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES