Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 744

Niitvaade

  1. #11

    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    Mind huvitab ka Full Tilt, kuna tahaks uusi mänge proovida. Põhimõtted on nagunii samad... Lisaks 90 man nt. on suurem stäkk ja see on hea algus, kui tahan nt. mingi aja pärast ainult turnasi mängima hakata. Lisaks tahaks uut mängu ka õppida, PS on natukene igavaks läinud. Arvatavasti on süüdi ka downswing. Mul on varem ka olnud 2000 mängu, aga see minu süü ka. Liikusin limiitides, kuna kartsin et lähen bustoks.
    Niiet nüüd vb. ka 2000 mängu seisan paigal ja järgmise 5000 mänguga teenib jälle natukene raha.
    Soovitan kõigile sharkscope ära liituda ja oma graafikuid vaadata, võrrelda ja saada aru mis toimub. Ma olen nüüd Sharkscope fännnn
    Ostan ka PimpinDonki videoid ja peale seda võtan paar privat sessioni, kui astun full tilti ründama. Ma ei viitsi nagu tõmmelda 32 lauaga ja teenida samapalju kui on võimalik teenida 16 lauaga Full Tiltis. Pluss liita PS 3.3$, siis peaks natukene rohkem teenima, vähemalt swingid ei ole nii suured. Ja alguses on kindlalt huvitavam kui praegu. Aga ennem KINDLASTi võtan PS upswingist, kui ta tuleb maximumi Ei jäta neile raha Sorry Madis Very, et spämin ja mulle lihtsalt meeldib uuesti kirjutada midagi, kui tuleb mingi mote millest kirjutada. Ja samas on sul ka õigus, ma päris iga lause jaoks uut kirjet ei tee Siis kõik rõõmsad
    Viimati muudetud mahoumori poolt : 22.10.10 at 13:29

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES